Strona główna > Świat > Dla jednych kara dla innych chocholi taniec

Dla jednych kara dla innych chocholi taniec

Niedawny szczyt G20 w Osace stanowi adekwatną ilustrację obecnej sytuacji międzynarodowej. Jak go określono, był to szczyt „bilateralnych kontaktów” możnych tego świata. Prezydent „jedynego supermocarstwa” Donald Trump odbył nie tyko takowe spotkania w ramach G20, ale również zaimprowizował „historyczną” wizytę na północnokoreańskiej stronie linii demarkacyjnej (DMZ), gdzie gościł go przywódca Korei Północnej. Rozmowy były wręcz serdeczne, a Trump zaprosił Koreańczyka do Waszyngtonu. Nic więcej z tej „historycznej wizyty” nie wynika, gdyż zarówno świat, jak i sam Trump zdają sobie jasno sprawę, że „prezydent jedynego supermocarstwa” nie posiada żadnej realnej władzy.

Dobrze i z dużą dozą ironii opisuje te realia niemocy amerykańskiego imperium niniejsza publikacja: http://cluborlov.blogspot.com/2019/06/you-are-being-trolled.html. Reasumując, żadne działania USA, polityczne, militarne czy gospodarcze (sankcje) nie wywołują już oczekiwanych efektów. Imperium jest bezsilne! Niestety nie oznacza to zmniejszenia chaosu w wyniku jego działań czy zmniejszenia groźby nuklearnego konfliktu, którego prawdopodobieństwo ciągle narasta.

Według niezależnych znawców Waszyngtonu, już za prezydentury Obamy, centralna władza rozlazła się w szwach, dając pierwszeństwo współzawodnictwu konkurencyjnych ośrodków takich jak Kongres, Pentagon, czy CIA. Obecny prezydent jest zupełnie bezwolnym pajacem na sznurku, za który pociągają zwalczające się frakcje amerykańskiego deep state. Stąd też wynika jego obraz jako osoby chaotycznie zmieniającej kierunki swych działań.

Pomimo tej waszyngtońskiej „schizofrenii”, jedyne co pozostaje niezmienne, jak bazaltowa skała, to interesy Izraela i światowego żydostwa.

Niedawny artykuł dotyczący tego zagadnienia (http://americanfreepress.net/a-secret-meeting-to-plot-war/), omawia tajne spotkanie 25 amerykańskich senatorów poświęcone wypracowaniu strategii mitygowania rosnących antyżydowskich nastrojów w USA i ewentualnych alternatyw rozpętania wojny.

Choć nie tak drastycznie, podobnie prezentuje się sytuacja w Unii Europejskiej. Różnorodność interesów poszczególnych klik i gangów, z których składa się unijny establishment, zaczyna wydawać pierwsze owoce zarówno w polityce, obronności jak i gospodarce. Jako przykład tych ostatnich, może służyć plan Włochów wprowadzenia równoległej do euro waluty wewnętrznej, jako pierwszego stopnia „miękkiego wyjścia ze eurolandu” (http://katehon.com/article/parallel-currency-italy-beginning-collapse-euro).

Największym jednak problemem jest niekontrolowana masowa emigracja obcych cywilizacyjnie muzułmanów ( https://europeansworldwide.wordpress.com/2019/07/09/london-more-islamic-than-many-muslim-countries/). Jednak zarówno ten, jak i inne palące problemy Unii są skrzętnie ukrywane przed społeczeństwem za pomocą totalnej propagandy „mediów głównego nurtu”. Przy czym, wbrew pozorom, żydzi i muzułmanie współpracują w narzucaniu cenzury w „wolnym świecie” i za pomocą „poprawności politycznej” zamykają usta ewentualnym krytykom tego stanu rzeczy (https://www.unz.com/article/free-speech-must-die-exploring-the-joint-jewish-muslim-love-of-censorship/).

Niewątpliwie spirytus movens tych problemów stanową żydzi, a muzułmanie, murzyni, Hindusi, i inne rasy i nacje są tylko narzędziem w ich ręku.

Osobiście nie wylewam łez na tą dolą Zachodu. Należy mu się to z nawiązką, za wieki kolonializmu, wyzysku innych oraz całej litanii zbrodni i pogardy dla „niższych nacji”. Smutno jest jedynie obserwować naszą Ojczyznę, która w swym „chocholim tańcu” zawędrowała z obozu wschodnich ofiar do „ekskluzywnego klubu” zachodnich szubrawców.

Za: https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.