Strona główna > NWO > Apokalipsa > Diabelskie szaleństwo opanowało świat !!!

Diabelskie szaleństwo opanowało świat !!!

  1. Czyją jestem „żoną”: kota czy psa?

Zwariować można na wiele sposobów, ale w ostatnich czasach tylu jest chorych… W Holandii kobieta wyjdzie za mąż za swego psa po śmierci swego męża-kota, z którym spędziła 16 lat. Obrzędu zawarcia małżeństwa kobieta dokona poprzez założony przez siebie portal Marryyourpet.com.

a

Mieszkanka Holandii Dominique Lesbirel, będąc wdową, zdecydowała się ponownie wyjść za mąż. Jej pierwszym mężem był kot Dorak, a drugim, najprawdopodobniej, zostanie jej pies Travis.

„Przeżyłam ze swoim kotem 16 wspaniałych lat i trudno mi było pożegnać się z nim. Travis był bezpańskim psem w tym czasie, kiedy mieszkałam w Grecji. Spotykał mnie każdego dnia, gdy chodziłam na plażę. Zostawiałam mu jedzenie i wodę, żeby nie pił z morza. Początkowo ukrywał się w krzakach, ale w końcu zdobył się na odwagę i podszedł do mnie” – opowiada 41-letnia kobieta …

Według niej, małżeństwo zostanie zawarte poprzez stronę Marryyourpet.com. Została ona stworzona przez Dominique w 2003 roku po śmierci jej kota o imieniu Zeus. „Przyjaciele mówili, – rozluźnij się, to tylko kot, ale dla mnie był on drogi” – opowiada kobieta.

Portal ma dobrą frekwencję, a kobieta kilka razy w miesiącu dokonuje rytuału ceremonii ślubnej   właściciela i jego pupila. Po otrzymaniu zamówienia, panna młoda lub pan młody zobowiązani są, aby kliknąć „Zgadzam się” i następnie Dominique wysyła pocztą elektroniczną certyfikat małżeństwa.

Według słów kobiety, istnieją pewne ograniczenia. Tak więc, właściciele mogą poślubić jedynie zwierzęta domowe.

 „Dostaję wiele zamówień z całego świata Ludzie chcą sobie wziąć za małżonka /kę lwa, tygrysa i małpy. Takich rytuałów nie dokonuję …” – powiedziała i podkreśliła, że oprócz tego musi się przekonać o prawdziwej miłości właściciela do pupila.

A więc szaleją w różny sposób…

Panie Boże, zmiłuj się i uratuj Rosję!

Za: http://3rm.info/main/58052-chya-zhe-ya-zhena-kota-ili-sobaki.html

Data publikacji: 22.7.2015 r.

  1. Zgodna z prawem schizofrenia w kościele pederastycznym… Ateiści po raz pierwszy „wezmą ślub” w Wielkiej Brytanii.

Piłkarz klubu „Leeds United” Eunan O’Kane i foto-modelka Laura Lakole poprzez sądy otrzymali prawo na ich ślub, pomimo faktu, że para uważa się za świeckich humanistów, informuje RIA Novosti z powołaniem się na The Guardian.

aa

„Cieszymy się, że dzisiaj wygraliśmy naszą sprawę. Oznacza to, że za dwa tygodnie będziemy mogli legalnie się ożenić w taki sposób, który odpowiada naszemu światopoglądowi” – wyznała Lakole.

Decyzję orzekł Wysoki Trybunał w Belfaście (Irlandia Północna). Rzecz w tym, że prawodawstwo Anglii, Irlandii Północnej i Walii do tej pory nie zezwalało na religijny ślub bez specjalnego postępowania cywilnego, w rzeczywistości dublującego ceremonię ślubną. O’Kane i Lakole uznali, że takie postępowanie jest sprzeczne z prawem europejskim i jest dyskryminujące.

Teraz para może wybrać ceremonię ślubną: albo religijną (mimo że świecki humanizm nie przewiduje obecności Boga) lub cywilną. Narzeczeni są przekonani, że swoim postępowaniem zainspirują „tysiące takich par”.

„Chcemy, aby nasz ślub odzwierciedlał nasze przekonania” – dodała Lakole.

Gazeta odnotowuje wzrost popularności ślubów wśród świeckich humanistów, czyli ateistów w Szkocji, gdzie zostały one dopuszczone w roku 2005. W ciągu ostatnich dziesięciu lat w ten sposób związek małżeński zawarło ponad 4.300 osób.

Za: http://3rm.info/main/67779-zakonomernaya-shiza-pederasticheskoy-cerkvi-ateistov-vpervye-obvenchayut-v-velikobritanii.html

Data publikacji: 12.6.2017 r.

  1. Ludzie oszaleli … Estonka wyszła za mąż za siebie samą

Mieszkanka Estonii wyszła za mąż za siebie samą. Na ceremonie ślubną zaprosiła 21 gości, donosi Delfi.

Według portalu informacyjnego Õhtuleht, Crystal Ra Laksmi uważa się za podróżniczkę i interesuje się ezoteryką. „Poślubiłam wewnętrzną kobietę Crystal i wewnętrznego mężczyznę Ra” – powiedziała Estonka.

Należy zauważyć, że kobieta zamierza poślubić prawdziwego mężczyznę, nazywając związek z samą sobą jako przygotowanie się do tego wydarzenia. Według portalu informacyjnego Planet Today ślub Laxmi był symboliczny.

We wrześniu br. Stał się znany fakt, że matka i córka z amerykańskiego stanu Oklahoma stanęły przed sądem – zostały oskarżone o zawarcie kazirodczego małżeństwa. Kobiety zaprzeczają faktom intymnej bliskości i nie potrafią wyjaśnić, dlaczego zawarły ślub. Policja dowiedziała się o naruszeniu prawa po tym, jak wyszło na jaw, że starsza z kobiet, Patricia Enn Spenn, była w 2008 roku żoną swego syna.

aaa

aaaa

Za: http://3rm.info/main/64733-lyudi-prosto-obezumili-estonka-vyshla-zamuzh-za-samu-sebya.html

Data publikacji: 13.10.2016r.

***

Następny przykład: Oszalały świat… Mieszkanka brytyjskiego miasta Rotherham weźmie ślub sama ze sobą

Mieszkanka brytyjskiego miasta Rotherham weźmie ślub sama z sobą. Pisze o tym The Daily Mirror.

a1

W ciągu 39 lat Lynn Gollogli nie zdołała znaleźć dla siebie partnera życia, więc postanowiła przerwać poszukiwania. Brytyjka, która pracuje jako analityk biznesowy, straciła chęć do wstępowania w jakiekolwiek relacje romantyczne. Kobieta zaplanowała ceremonię ślubną ze samą sobą w kwietniu. Impreza odbędzie się jak tradycyjny ślub, na który zostaną zaproszeni goście, a panna młoda włoży śnieżnobiałą suknię. Miesiąc miodowy Gollogli spędzi w Rzymie (Włochy).

„Pewnego dnia w młodości byłam zaręczona, ale było to głupie i do niczego nie doprowadziło” – wyznała. Według słów Brytyjki, idea małżeństwa przyszła do niej po obejrzeniu amerykańskiego serialu komediowego „Przyjaciele”, w trakcie którego tak właśnie postąpiła jedna z głównych bohaterek.

W październiku 2016 roku poinformowano, że mieszkanka Estonii wyszła za mąż za siebie i zaprosiła na uroczystość 21 gości.

Za: http://3rm.info/main/66381-bezumnyy-mir-zhitelnica-britanskogo-goroda-roterem-sygrala-svadbu-s-samoy-soboy.html

Data publikacji: 21.2.2017 r.

  1. Żydom nie jest obca tolerancja: w głównej synagodze Sztokholmu udzielono ślubu dwom Żydom – sodomitom

W głównej synagodze Sztokholmu odbył się pierwszy ślub Żydów-pederastów. W ceremonii zawarcia  małżeństwa Reuven Ben-Dora i Stefana Gustafssona, którzy żyją wspólnie już 28 lat, uczestniczyło około 50 osób.

a2

Uroczystej ceremonii dokonał rabin David Lazar, który należy do konserwatywnego nurtu w judaizmie.

Obecnie „legalni małżonkowie” są członkami konserwatywnej społeczności żydowskiej głównej synagogi w Sztokholmie od 1990 roku, kiedy Stefan Gustafsson wrócił do Szwecji z Izraela.

Podczas ceremonii wzięli udział tylko najbliżsi „nowożeńców”, łącznie z kilkoma przyjaciółmi z zagranicy, którzy specjalnie przyjechali do Szwecji na ślub. Jednak, jak zauważyła Lena Posner-Kőrösi, przewodnicząca Rady Wspólnot Żydowskich w Szwecji, sodomici nie chcieli robić z tak ważnego dla nich wydarzenia jakiejś imprezy politycznej, traktując ją ściśle jako „święto rodzinne” dla rodziny i bliskich.

Za: http://3rm.info/main/36242-iudeyam-ne-chuzhda-tolerantnost-v-glavnoy-sinagoge-stokgolma-pozhenili-dvuh-evreev-sodomitov.html

Data publikacji: 14.6.2013 r.

  1. Szkocja zalegalizowała małżeństwa homoseksualne

Szkocki Parlament 4 lutego uchwalił ustawę, zezwalającą poślubienie osoby tej samej płci. Donosi o tym BBC News.

a0

Projekt ustawy, zatytułowany „Bill o małżeństwie i partnerstwie” został przyjęty w trzecim czytaniu. Poparło go 105 posłów, sprzeciwiło się 18. W tym przypadku, posłowie mogli głosować indywidualnie, bez względu na stanowisko partii (dyscyplinę partyjną – AL).

Oprócz legalizacji małżeństw osób tej samej płci, ustawa pozwala na pozostawanie w małżeństwie osób, które zmieniły płeć. Ponadto, ustawa zawiera przepis gwarantujący swobodę bycia przeciwko małżeństwom homoseksualnym, a jednocześnie nie być uważanym za homofoba.

Należy zauważyć, że prawo pozwala kapłanom z tych kościołów, które zdecydują się na zawieranie małżeństw homoseksualnych, odmówić przeprowadzenia ceremonii. Wcześniej Prezbiteriański Kościół Szkocji i Szkocki Kościół Katolicki opowiadali się przeciwko przyjęciu ustawy. Według Daily Record, prawo zostało wsparte przez szkockich kwakrów, buddystów i Federację Pogan (Pagan Federation).

Szkocki minister zdrowia Aleks Nil powiedział, że pierwsze szkockie małżeństwa jednopłciowe zostaną zawarta na jesieni. Obecnie w Szkocji homoseksualiści mają prawo do zawierania świeckich związków partnerskich.

W 2013 roku parlament angielski zalegalizował małżeństwa homoseksualne (jednopłciowe) w Anglii i Walii. Zatem jedynym regionem w Wielkiej Brytanii, gdzie nie są dozwolone małżeństwa gejów, jest Irlandia Północna. Pierwsze homoseksualne małżeństwo w Wielkiej Brytanii zostanie zawarte w dniu 29 marca (2014 r. – AL.).

W chwili obecnej jednopłciowe małżeństwa są dozwolone w 15 krajach, a także w szeregu stanów USA i Meksyku. Ostatnimi krajami, które zalegalizowały małżeństwa homoseksualne, były Nowa Zelandia, Urugwaj, Francja i Brazylia.

Za: http://3rm.info/main/43268-shotlandiya-legalizovala-odnopolye-braki.html

Data publikacji: 5.2.2014 r.

  1. Protesty milionów obywateli nie są liczone. Francuski Senat pozwolił na małżeństwa osób tej samej płci

Francuski Senat zatwierdził pierwszy artykuł ustawy, zezwalający na małżeństwa osób tej samej płci, pisze gazeta Le Figaro.

a,a

Decyzja została przyjęta 179 głosami senatorów, przeciw głosowało 157 członków Izby. Artykuł przyjęto bez poprawek.

Niższa izba francuskiego Zgromadzenia Narodowego zatwierdziła 12 lutego 2013 ustawę, która pozwala homoseksualistom zawierać związki małżeńskie. Ze względu na szeroki rezonans społeczny do dokumentu wniesiono ponad 5 tys. poprawek.

Tak więc, rząd Fransua Hollanda pod naciskiem opinii publicznej odmówił poparcia w zakresie świadczenia pomocy dla lesbijek w celu dokonania procedury zapłodnienia in vitro, z którego mogą korzystać tylko zamężne kobiety.

Legalizacja małżeństw jednopłciowych – to jedna z obietnic przedwyborczych prezydenta Francji F.Hollanda. Obiecał on uzyskanie dla homoseksualistów zgody na zawarcie małżeństwa i pozwolenie dla takich małżeństw na adopcję dzieci.

Planuje się, że innowacja wejdzie w życie przed czerwcem 2013 r.

Za: http://3rm.info/main/34547-protesty-millionov-grazhdan-ne-uchityvayutsya-senat-francii-razreshil-odnopolye-braki.html

Data publikacji: 10.4.2013 r.

  1. Brytyjski parlament poparł ustawę o małżeństwach homoseksualnych

Brytyjska Izba Gmin we wtorek, 5 lutego, zatwierdziła w drugim czytaniu projekt ustawy o legalizacji małżeństw osób tej samej płci, donosi Associated Press.

a3

Za ustawą głosowało 400 posłów, przeciw – 175. Projekt ustawy został wsparty przez przedstawicieli Partii Pracy, która jest obecnie w opozycji, a także przez deputowanych z Partii Liberalno-Demokratycznej – młodszego partnera rządzących konserwatystów, donosi Lenta.ru.

Za poparciem projektu ustawy wypowiedział się brytyjski premier konserwatysta David Cameron. Jednak, jak zauważyła Agencja France Presse, za małżeństwami homoseksualnymi głosowało tylko 130 deputowanych Izby Gmin z Partii Konserwatywnej, 140 było przeciw, a 40 wstrzymało się od głosu.

Teraz posłów parlamentu czekają dyskusje na temat projektu ustawy o małżeństwach osób tej samej płci w komisjach profilowych, a następnie dokument zostanie poddany pod głosowanie w Izbie Lordów, która, zgodnie z oczekiwaniami, go poprze.

Redakcja projektu ustawy, omawianej w parlamencie, pozwala parom tej samej płci na zawieranie małżeństw zarówno cywilnych jak i kościelnych. Ponadto, projekt ustawy przewiduje możliwość dla par jednopłciowych, które wcześniej sformalizowały swój związek jako „partnerstwo cywilne”, aby mogły zarejestrować go ponownie jako małżeństwo. Prawo do zarejestrowania partnerstwa cywilnego, dającego im taki sam status prawny jak małżonkom heteroseksualnym, pary jednopłciowe w Wielkiej Brytanii otrzymały od 2005 roku.

Ustawa o małżeństwach osób tej samej płci, jeżeli zostanie przyjęta, wejdzie w życie w 2015 roku. Zakłada się, że jego jurysdykcji podlegać będzie Anglia i Walia. Szkocja planuje rozpatrzenie podobnej ustawy o małżeństwach osób tej samej płci w najbliższej przyszłości. Irlandia Północna z kolei nie zamierza omawiać podobnych inicjatyw legislacyjnych.

Za: http://3rm.info/main/32607-britanskiy-parlament-podderzhal-zakonoproekt-ob-odnopolyh-brakah.html

Data publikacji: 6.2.2013 r.

  1. Izba Lordów Wielkiej Brytanii poparła ustawę o małżeństwach homoseksualnych

Obie Izby Parlamentu Brytyjskiego zatwierdziły ustawę o małżeństwach osób tej samej płci. W połowie przyszłego roku prawo, zgodnie z którym geje i lesbijki będą mogły zawierać związki małżeńskie, powinna wejść w życie.

a5

Projekt ustawy o małżeństwach osób tej samej płci był wspierany przez członków Izby Lordów. Wieczorem 4 maja deputowani wyższej izby brytyjskiego parlamentu zatwierdzili w drugim czytaniu projekt ustawy, która pozwala homoseksualnym parom na zawieranie małżeństw, donosi Agencja EPD. 390 członków Izby Lordów głosowała przeciwko wnioskowi o dalsze omawianie dokumentu, 148 było za. Niższa izba parlamentu – Izba Gmin – zatwierdziła projekt tej ustawy dwa tygodnie temu.

Ustawa wejdzie w życie w 2014 roku

Po zatwierdzeniu przez Wyższą Izbę ustawa może wejść w życie w połowie przyszłego roku, jak informuje AFP. Zatem pierwsze pary homoseksualne mogą legalnie zawrzeć małżeństwo już latem 2014 roku. Od 2005 roku gejom i lesbijkom w Wielkiej Brytanii zezwolono legalnie rejestrować swoje związki, które, podobnie jak w Niemczech, nie są przyrównywane do tradycyjnych małżeństw.

Debata nad projektem ustawy trwała w izbie wyższej parlamentu dwa dni. Wielu spośród 26 przedstawicieli Kościoła Anglikańskiego, którzy są członkami Izby Lordów głosowało przeciwko projektowi ustawy.

Za: http://3rm.info/main/36006-palata-lordov-velikobritanii-podderzhala-zakonoproekt-ob-odnopolyh-brakah.html

Data publikacji: 6.6.2013 r.

CIĄG DALSZY NA DZIESIĄTKACH STRON W INTERNECIE…

Tłumaczenie wszystkich materiałów : Andrzej Leszczyński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *