Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > „Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle”, czyli posoborowe „siostry” w marszu feminazistek

„Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle”, czyli posoborowe „siostry” w marszu feminazistek

Uśmiechnięta kobieta, o twarzy w kształcie jajka, około czterdziestki, ubrana w rewolucyjną odzież naszych czasów, dresy  i tenisówki, stoi przed budynkiem Kapitolu. Trzyma plakat z kreskówką, która reprezentuje przed-soborową zakonnicę, w pełnym habicie, trzymającą napis: „Siostrzeństwo jest potęgą.” Kim jest ta kobieta  i dlaczego  trzyma  ten znak? Odpowiedź może cię zaskoczyć.

a

W zeznaniach wydrukowanych w tzw. raporcie Global Sisters  dowiadujemy się, że ta  posoborowa kobieta, wyglądająca jak każda laicka osoba, JEST SIOSTRĄ ZAKONNĄ, z zakonu Św. Józefa, która podróżowała z Filadelfii do Waszyngtonu, aby dołączyć się do marszu z innymi feministkami w tzw. Marszu Kobiet w dniu 21 stycznia, 2017. Pomimo małych obaw w związku z  pro-aborcyjną platformą owego Marszu, „Siostra” Colleen Gibson postanowiła, że musi w nim iść, z powodu jej głęboko rozpowszechnionych trosk związanych ze sprawiedliwością społeczną i zagadnieniami ekologicznymi.

Katolicka siostra zakonna zajmuje swe miejsce wśród maszerujących domagających się władzy kobiet i feministycznej rewolucji. Ona również chce wysłać silny sygnał do prezydenta Donalda Trumpa, o jej gwałtownej dezaprobacie wobec jego wielu konserwatywnych zasad, zwłaszcza w kwestiach takich jak imigracja, tolerancja religijna i sprawiedliwość ekologiczna.

Żarliwe obawy S. Colleen i innych demonstrantek, są wymienione w „Jedności Zasad” na marcowej stronie internetowej Marszu Kobiet, gdzie znajdziemy hasła, które wygodnie wpasowałyby się w platformę każdej Komunistycznej Partii, takie jak „prawa pracownika”, „sprawiedliwość płci”, „prawa LGBT „, „prawa reprodukcyjne” etc. Istnieje również klauzula dotycząca praw każdej osoby do czystej wody i powietrza, oraz prawo do ochrony środowiska naturalnego, które to prawa mogłyby pochodzić prosto z Franciszkowej „encykliki” „Laudato Si”.

Ze smutkiem trzeba to stwierdzić, że mnóstwo zakonnic, z watykańskiej sekty Vatican 2, brało udział w owym Marszu dla rewolucji, ofiarowując swoje wsparcie radykalnie pro-aborcyjnej i anty-katolickiej platformie. W owym Marszu Kobiet w Waszyngtonie i w 500 innych miastach USA, brały udział przedstawicielki Sióstr z Notre Dame, Sióstr z Maryknoll, Sióstr Miłosierdzia, Dominikanek, Franciszkanek, Sióstr Opatrzności Bożej, siostry ze zgromadzeń z pięknymi tytułami, jak święte imiona Jezus i Maryja, oraz Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia od Dobrego Pasterza. Ta lista jest bardzo długa…

a

a

Sisters of Charity of Leavenworth, Kansas, and associates show their support. http://globalsistersreport.org/blog/equality/live-blog-womens-marches-around-world-44556
Sisters of Charity of Leavenworth, Kansas, and associates show their support. http://globalsistersreport.org/blog/equality/live-blog-womens-marches-around-world-44556

Te zakonnice są zaciekle wojujące w swoich lewicowych agendach, gotowe urabiać młode kobiety, jak agresywnie walczyć o tzw. kobiece prawa.

Dominikanki z Adrian już wydały  oświadczenie zdecydowanie potępiające decyzję Trumpa, aby kontynuować budowę rurociągów w Keystone XL i Dakocie.

A religijna administrator Sióstr Opatrzności NMP z Woods, Indiana, chce „podtrzymywać całą energię na skoncentrowaniu się  nad parlamentarnymi wyborami w celu przeciwdziałania triumfu Trumpa, o którym mówi ona że jest ona związana z mizoginią (nienawiść do płci żeńskiej), rasizmem i obawą przed  mniejszościami religijnymi. Kluczowym problemem Sióstr Maryknol jest kwestia imigracji. „Nie możemy pozwolić na to, aby ta sprawa stała się jeszcze jedną, „arabską wiosną”, która plajtuje.” Musimy się zorganizować, a nie cierpieć katusze „/ „We have to organize, not agonize,” głoszą „siostrzyczki”.

Owoc tego postępowego ducha owych zakonnic widoczny jest w młodych kobietach na które one oddziaływają: „Miłość jest najważniejszą rzeczą w całym świecie”, powiedziała Taylor Lach, 21-letni studentka z Loyola University, która uczestniczyła  w Marszu Kobiet w Chicago. „Czuję, że jest to w 100% to, co Kościół katolicki naucza”. Rosa King, absolwentka szkoły Sacred Heart Cathedral z  San Francisco i Santa Clara University, zgodziła się, stwierdzając, że Marsz Kobiet  jest „doskonałym przykładem katolickiej nauki o sprawiedliwości społecznej zastosowanej w działaniu.”

a

Ich zeznania nie są zeznaniami młodzieży która potwierdza swoja wiarę, są to świadectwa młodych ludzi, którzy nie mają pojęcia o Katechizmie i tradycyjnej doktrynie katolickiej. Są to świadectwa potwierdzające zniszczenia w Kościele, zniszczenia wypracowane przez tych samych księży i siostry, którzy kiedyś podtrzymywali i utrzymali ów Kościół przed soborem Watykańskim 2. Te nowoczesne zakonnice straciły jakiekolwiek poczucie resztek  sensus catholicus, który został zastąpiony szalejącym rewolucyjnym duchu równości. One stały się radykalnymi ekolożkami i globalistkami, chcącymi chronić prawa „Matki Ziemi” i prawa wszystkich fałszywych religii. On są pierwsze gotowe skoczyć i zaprzeczyć autentycznemu prawu jednej prawdziwej religii, wiary katolickiej. Są to feministki, żądające równych praw nie tylko dla kobiet, ale dla lesbijek i transgenderowców.

Mogą iść ramię w ramię w marszu razem  z kobietami, których głównym priorytetem jest aborcja, pod pretekstem, że istnieją „inne problemy życiowe” jak dostęp do opieki zdrowotnej i zniesienie kary śmierci.

Jak ktoś z czystym sumieniem może porównać takie tematy do rzezi niewinnych dzieci w łonach matek?

Równie  szokujący są sponsorzy tego Marszu Kobiet z udziałem sióstr katolickich: Planned Parenthood, ACLU, Human Rights Campaign, National Organization for Women, National Rainbow PUSH Coalition, Occupy Wall Street, NAACP, Greenpeace, Southern Poverty Law Center, nawet Demokratyczna Socjaliści Ameryki i Komunistyczna Partia USA. Jeden sponsor nazywa się katolikiem, wg nazwy: „Katolicy za Wolnym Wyborem/Pro-choice”, chociaż, to jak człowiek może nazywać się katolikiem i być jednocześnie za aborcją jest trudne do zrozumienia.

Tłum. Renata

Źródło: http://www.traditioninaction.org/Cultural/G011cpMarch.html

a

a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.