Strona główna > Bez kategorii > Dewianci w Polsce kolaborują z rasistami !!!

Dewianci w Polsce kolaborują z rasistami !!!

źródło: http://poloniae.nowyekran.pl

UN Report / Richard Falk: Izrael to państwo rasistowskie przypominające strukturalnie byłe kraje Afryki Południowej.

 Jak się czuje klasa polityczna w Polsce po Raporcie Narodów Zjednoczonych / Richarda Falka potwierdzajacego, iż mamy do czynienia z państwem rasistowskim tj. Izraelem ?

Raport dostepny tutaj do pobrania: http://rafzen.files.wordpress.com/2012/07/richard-falk-un-report.pdf

 

 http://rafzen.wordpress.com/2012/07/03/un-report-apartheid-exists-in-the-occupied-palestinian-territories/

 Od 1939 roku środowiska żydowskie sprawują niepodzielenie władzę w Kaganacie Polskim otrzymanym od Stalina w podzięce za mordowanie Polaków od roku 1936 do chwili obecnej.http://rafzen.wordpress.com/2011/08/18/cywilizacja-apartheidu-w-polsce/

Najlepszym dowodem do tej tezy jest zachowanie rzekomych przedstawicieli Narodu Polskiego nie tylko w Sejmie ale również w Parlamencie Europejskim. 16 polskich europosłów podpisało się pod apelem wzywającym Parlament Europejski do odrzucenia pokojowych starań Narodu Palestyńskiego o niepodległość. Postawa Bogusława Sonika, Róży Thun, Tadeusza Zwiefki, Krzysztofa Liska, Jana Kozłowskiego, Filipa Kaczmarka, Jolanty Hibner, Pawła Zalewskiego, Marka Siwca, Wojciecha Olejniczaka, Ryszarda Zemke, Tadeusza Cymańskiego, Michała Kamińskiego, Ryszarda Czarneckiego, Jacka Włosowicza i Janusza Wojciechowskiego to niebezpieczny sygnał dla grup, które od lat działają na froncie walki z reżimem Apartheidu Izraela, że pokojowe formy politycznego nacisku nie mają szans przysile izraelskiego lobby.

Polscy reprezentanci Izraela w Parlamencie Europejskim swoją decyzję argumentowali „jednostronnością” dokumentu. Jednocześnie zapominając, że do tej pory Izrael jednostronnie ustalił granice swojego państwa budując nielegalne w świetle Prawa Międzynarodowego osiedla żydowskie na terenie Zachodniego Brzegu Jordanu (Konwencja Genewska art. 49 paragraf 6 IV oraz regulacja Haska nr 1907.). Również stawianie 8 metrowego muru zamykającego mieszkańcom Palestyny możliwość swobodnego transportu, dostępu do wody pitnej czy pól uprawnych jest działaniem jednostronnym, przeciwko któremu nie słyszymy głosu sprzeciwu ze strony wymienionych europosłów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.