Strona główna > Zdrowie > Detoksykacja organizmu z pasożytów

Detoksykacja organizmu z pasożytów

pasożytów - Wolna Polska Wiadomości

pasożytów - Wolna Polska WiadomościDetoksykacja organizmu z pasożytów – Odkryj najlepsze ziołowe środki do wypędzenia tych intruzów niszczących zdrowie.

Powiązane z rakiem, drgawkami, astmą i innymi chorobami. Pasożyty są niewidocznym ale bardzo realnym zagrożeniem dla zdrowia. Są trudne do zdiagnozowania, lekarze i personel medyczny często nie zauważają powiązań pomiędzy infekcją pasożytniczą a poważnymi chorobami.

Szacuje się, że większość Amerykanów jest przystanią dla pasożytów pochodzącymi z żywności, wody, od zwierząt, a nawet z powietrza, którym oddychają. Ziołowe kuracje przeciw pasożytnicze są doskonałym rozwiązaniem i powinny być przeprowadzona raz w roku, nawet jeśli ktoś cieszy się dobrym zdrowiem.

Zioła oczyszczające

Pasożyty mogą przeniknąć do każdego system w organizmie w tym do: płuc, wątroby, serca, mózgu, rdzenia kręgowego, krwi, trzustki, skóry, oczu, nerek i macicy. Patogeny przyczyniają się do cukrzycy, osłabienia układu krążenia, chronicznego zmęczenia i wielu innych przypadłości.

Ze względu na powszechny problem pasożytów, zdrowe osoby powinny poddawać się oczyszczaniu od pasożytów co najmniej raz w roku lub częściej jeśli wystąpią objawy chorobowe. Poniżej znajduje się lista najlepszych ziół i olejów przeciw pasożytniczych:

Olej z oregano – Jednym z najlepszych sposobów na pasożyty, olej może być stosowany do trzech razy dziennie. Dodaj dwie do trzech kropli do szklanki wody ze świeżym sokiem z cytryny.

Piołun – Używany od wieków jako lek na pasożyty jelitowe, piołun może być spożywany w postaci płynnego ekstraktu, herbatki lub w kapsułkach. Szczególnie przydatne dla osób ze słabym trawieniem, zwiększa kwasowość żołądka i pobudza produkcję żółci. Czysty olej jest toksyczny – nie należy go spożywać.

Czosnek – Łatwo dostępny, świeży czosnek to doskonały lek na glisty, tasiemiec oraz giardie. Zgnieć jeden ząbek i odstaw na dziesięć minut. Spożywaj przed snem, przez co najmniej 30 dni.

Olej kokosowy extra virgin (z pierwszego tłoczenia) – Bogaty w zawiera nasycone kwasy tłuszczowe, olej kokosowy pobudza układu odpornościowy, która wspiera walkę z pasożytami. Jest to także silny środek przeciwgrzybiczny. Należy przyjmować sześć łyżek dziennie, aby utrzymać zdrowe ciało.

Nalewka z czarnych orzechów – Tradycyjnie wykorzystywana przeciw grzybicy skóry i infekcji grzybiczej. Zabija pasożyty w dorosłym stadium.

Nasiona dyni – skuteczne przeciwko tasiemcowi i glistom. Według Cathy Wong w „naturalne środki na pasożyty jelitowe” zielarze zalecają zmielić 700 g nasion i połączyć je z świeżym sokiem. Spożywać od razu. Dwie, trzy godziny później należy przyjąć środek przeczyszczający aby oczyścić jelita.

Inne przydatne środki :

* Gorzknik kanadyjski

* Anyż

* Goździki

* Kwaśnica

* Miodla indyjska

* Propolis Pierzga

* Oregon grape Mahonia aquifolium

* Liście oliwki

* Kurkuma

* Bromelina

* Probiotyki

http://www.naturalnews.com/042232_detoxing_parasites_herbal_remedies.html

przygotował: T2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.