Strona główna > NWO > Depopulacja metodą walki z global warming

Depopulacja metodą walki z global warming

światowe wyludnienie

global-depopulationDepopulacja ludności Ziemi, to zdaniem kryminalistów z CNN jedyny „sposób” na powstrzymanie „globalnego ocieplenia”!

Nawet niedawny raport IPCC* stwierdzający, że komisja ta ma „95% pewności”, że globalne ocieplenie jest „pochodzenia ludzkiego”, został w świetle dowodów uznany za kompletne łgarstwo … To wyraźnie pokazuje, że organizacja IPCC w rzeczywistości jest zaprzedaną tanią dziwką dla przestępczych interesów, które potrzebują tej bredni, aby jeszcze bardziej opodatkować całe społeczeństwa, oraz jako sposobu na wprowadzenia ich od dawna upragnionego „jednego rządu światowego”.

(*IPCC – Międzyrządowy Zespół do spraw Zmian Klimatu)

Film poniżej to zapis programu z mediów kontrolowanych przez żydowskich kryminalistów, CNN, gdzie kilku kurworespondentów CNN przy użyciu metody zastraszania i podpierając się oszukańczym stekiem bzdur IPCC w tej sprawie, straszy swoich widzów fałszywym przekonaniem, że ustalenia zawarte w raporcie są prawdziwe …. Prawdziwy szok w tym filmie jednak kulminuje się w momencie, gdy CNN przedstawia propozycję, że jedynym „tanim” rozwiązaniem na powstrzymanie „Global Warming jest wyludnienie całej planety!

CNN emituje propagandową agendę depopulacji, aby powstrzymać „globalne ocieplenie”.

http://www.youtube.com/watch?v=Oi71-vPTa0M

Ten film jest dowodem na to, że każdy powinien natychmiast wyłączyć talmud-wizję, czy też coś, co niektórzy już nazywają „elektrycznym żydem”. Dalsze używanie tego pudełka dla idiotów służy wyłącznie żydowskim kryminalistom do czystej propagandy i siania strachu ….

Fakty są oczywiste, że ta planeta absolutnie się nie ociepla, w ogóle, ale w rzeczywistości wkracza obecnie w bardzo długi okres ogromnego ochłodzenia ze względu na ograniczenie napływu energii słonecznej z naszego żółtego karła, Sol, naszego „słońca”. To naturalny cykl, który trwa już od miliardów lat i jest absolutnie niezależny od jakichkolwiek ludzi.

Ludzie muszą również zrozumieć fakty, że dwutlenek węgla absolutnie nie powoduje wytwarzania „gazu cieplarnianego”, jak ci przestępcy od światowego oszustwa próbują twierdzić …. Dwutlenek węgla (CO2) w rzeczywistości jest chłodziwem, gazem niezbędnym do życia na tej planecie! Dlatego promocja „opodatkowanie węgla” jako metody stosowanej przez tych przestępców z żydowskiej mafii dla „ratowania planety” jest kompletną bzdurą i oszustwem.

Nigdy nie należy wpadać w żadną sieć kłamstw promowanych przez tych oszustów, zwłaszcza teraz, że będą starali się tworzyć fałszywe raporty, podobne do tego wydanego niedawno przez IPCC …. Wywołany przez człowieka efekt „global warming” to kompletny żart, i nadszedł czas, aby nazwać po imieniu przekupki tandetnej manipulacji stojące za tym oszustwem i ścigać ich za zbrodnie przeciwko ludzkości …

źródło: http://northerntruthseeker.blogspot.com/2013/10/the-global-warming-fraud-criminal-cnn.html

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.