Strona główna > Bliski Wschód > Demonokratyczni rzeźnicy popierani przez Zachód wyzwalają Syrię

Demonokratyczni rzeźnicy popierani przez Zachód wyzwalają Syrię

New York Times - Wiadomości Świat Polska

Gazeta „New York Times” przedstawiła światu krwawe okrucieństwo bandziorów z tak zwanej „syryjskiej opozycji”. Na stronie „New York Times” pojawiło się wideo na którym zarejestrowane jest mordowanie przez terrorystycznych bandziorów, popieranych przez syjonistyczny Zachód,  pojmanych do niewoli żołnierzy Armii Syryjskiej.

Mord miał miejsce w syryjskiej prowincji Idlib. W opinii specjalistów video świadczy o krwawym okrucieństwie bandziorów z tak zwanej „opozycji” syryjskiej. Na video widać jak herszt bandziorów, o nazwisku Abdul Sama Issa wygłasza przemówienie przed swoimi zbrodniarzami, którzy stoją nad klęczącymi na ziemi syryjskimi żołnierzami. „My sądzimy was przed Bogiem.

Zemścimy się na was. Wasza krew popłynie dwa razy szybciej niż nasza”- mówi herszt przed wydaniem rozkazu zamordowania żołnierzy. Po kilku sekundach jego zbrodniarze zabijają jeńców. Video zostało nakręcone przez operatora jednej z tak zwanych „opozycyjnych” band wiosną 2013 roku w prowincji Idlib.

Krótko po tej zbrodni operator zdecydował się porzucić szeregi wrogów Damaszku i wyjechał z Syrii. „New York Times” zamieściła video na swojej stronie w nocy z 5 na 6 września. To video zostało zauważone przez dziennikarzy takich gazet jak libańska „The Daily Star” czy francuska „Le Figaro”.

(Od Redakcji „w-p” – Interesująca będzie reakcja lokalnych, najemnych teleprostytutek i innych gazecianych agit-prop-pismaków włącznie z najemnymi radiogadaczami. Czy aby nie będzie miało zastosowanie powiedzenie „Pluj świni w oczy a powie, że deszcz pada”?)

Na podstawie: http://anti-global.ru/siriya/new-york-times-prodemonstrirovala-miru-zhestokost-sirijskih-boevikov/

Data publikacji: 7.09.2013

Opracowanie: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.