Strona główna > NWO > Demokracja w działaniu czyli świat w okowach Szatana

Demokracja w działaniu czyli świat w okowach Szatana

Autor dokumentalnego filmu BBC na temat przemysłu seksualnych zabawek w Japonii rozpłakał się ujrzawszy lalkę w postaci niemowlęcia przeznaczoną do uciech erotycznych. Donosi o tym fakcie gazeta „The Daily Mail”.

Dziennikarz James Young, w ramach kręcenia filmu pod tytułem „Seks-roboty i my” odwiedził jedną z największych fabryk produkującą seks-lalki. Mężczyzna był wstrząśnięty faktem do jakiego stopnia te produkty są realistyczne. Poraziła go zwłaszcza lalka w postaci maleńkiego dzieciątka. Pracownik fabryki stwierdził, że ramy wiekowe ograniczone są jedynie fantazjami seksualnymi nabywcy, i przyznał, że niektórzy klienci są rzeczywiście zainteresowani zakupem lalki-dziecka dla celów seksualnych. Dziennikarz powiedział, że widok nagiego dzieciątka był na tyle przerażający, że się rozpłakał. „Muszę się stąd wydostać” – podsumował Young. W Japonii nie ma odrębnych przepisów prawnych regulujących ograniczenia wiekowe dotyczące seksualnych lalek.

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Za: http://3rm.info/main/70991-osatanenie-mira-realistichnaya-seks-kukla-v-vide-rebenka-dovela-zhurnalista-do-slez-video.html

Data publikacji: 11.04.2018

Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *