Strona główna > Świat > Deklaracja w obronie Kościoła Katolickiego

Deklaracja w obronie Kościoła Katolickiego

Komitet ONZ atakuje Kościół Katolicki

Mówi Kościołowi by zmienił nauczanie o aborcji

Mówi Kościołowi by pozwolił dzieciom uprawiać seks

5 luty 2014

Drodzy Przyjaciele

W dniu dzisiejszym komitet ONZ nakazał KK pozwalać dzieciom na uprawianie seksu, jak również zmienić jego naukę o antykoncepcji.

Komitet nakazał Kościołowi także zmienić nauczanie o aborcji i pozwalać dzieciom na aborcje.

Komitet powiedział także Kościołowi, że jego komentarze o homoseksualizmie wywołały przemoc wobec homoseksualistów.

Ten alarmujący, a nawet obrzydliwy raport wydał dzisiaj kontrolowany przez ONZ komitet po ośmiogodzinnym grilowaniu Kościoła w ub. miesiącu.

To nie jest jedyny ostatni atak ONZ na KK. Straszna grupa morderców dzieci „KatolicyZa Wyborem wznowiła swoją globalną kampanię wykopania Watykanu ze Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Oni chcą zredukować KK tylko do NGO (organizacja pozarządowa).

Poinformowano mnie również, że norweski delegat regularnie narzeka na spotkaniach ONZ na to, że Stolica Apostolska zajmuje miejsce przy stole.

Te ataki muszą się skończyć. Musimy działać.

Często pytacie mnie co możecie zrobić. Oto co możecie i musicie zrobić natychmiast.

Zorganizowaliśmy globalną Kampanię Obrony Stolicy Apostolskiej w ONZ.

Wzywam Was do wejścia na tę stronę: http://www.elabs3.com/c.html?ufl=1&rtr=on&s=ebss,1okg3,4t6x,doh8,a7cg,1v9b,h7sw i podpisania Deklaracji Poparcia Stolicy Apostolskiej.

Możecie podpisywać się indywidualnie, albo, jeśli macie organizację, podpiszcie jako organizacja.

Naszym celem jest zebranie setek tysięcy podpisów i wysłanie ich do ONZ, jak również do przedstawicieli Stolicy Apostolskiej w Nowym Jorku, Genewie i Rzymie.

Będzie to olbrzymi wysiłek, ale desperacko konieczny.

Jeśli jesteś katolikiem, podpisz! Jeśli jesteś ewangelikiem, podpisz! Jeśli jesteś żydem, podpisz! Muzułmaninem, podpisz!

Kościół reprezentuje wszystkich ludzi dobrej woli w ONZ. Gdyby nie było tam Kościoła, aborcja byłaby w dokumentach ONZ jako prawo człowieka. Zostałaby zredefiniowana rodzina. Dalej atakowano by wolność religijną.  

Teraz jest czas udzielenia pomocy Kościołowi Katolickiemu.

Proszę wejdźcie na stronę

http://www.elabs3.com/c.html?ufl=1&rtr=on&s=ebss,1okg3,4t6x,9s9o,2bxp,1v9b,h7sw i podpiszcie Deklarację, proszę o rozesłanie tego listu do wszystkich członków rodziny i przyjaciół. Proszę o rozpoczęcie kampanii by zdobyć tak wiele podpisów jak tylko możliwe.

Jeśli zadziałamy wszyscy to możemy zrobić coś wielkiego.

Wejdź na tę stronę. Zrób to teraz.

Pozdrawiam

Austin Ruse

Przewodniczący

Catholic Family and Human Rights Institute

[Instytut Rodziny Katolickiej i Praw Człowieka]

Treść Deklaracji:

Deklaracja Poparcia Stolicy Apostolskiej

Dzisiaj na wielu międzynarodowych arenach atakuje się wartości i cnoty na których zbudowano największe osiągnięcia cywilizacji. Pewne organizacje, w imieniu fałszywego „wyzwalania”, dążą do podkopania głównych prawd odnoszących się do charakteru istoty ludzkiej i rodziny. W imieniu fałszywej doktryny praw człowieka, odmawiają tego co czyni ludzi prawdziwie ludzkimi i naruszają prawdziwe prawa człowieka.

Te grupy wzięły sobie na cel Stolicę Apostolską w ONZ. Atakują jej referencje, ignorując to, że Stolica Apostolska angażowała się w relacje dyplomatyczne od IV wieku i obecnie ma stosunki dyplomatyczne ze 177 krajami. Ale prawdziwym powodem ich zamiarów jest stała obrona przez Stolicę Apostolską świętości ludzkiego życia i nienaruszalnej godności rodziny.

W pewnych kwestiach Stolica Apostolska jest faktycznie wyjątkowa: ale ta wyjątkowość usprawiedliwia jej decyzję dołączenia do ONZ jako stały obserwator. Specjalna pozycja Stolicy Apostolskiej umożliwia jej zachęcanie do prawdziwego dialogu, promowania pokojowego rozwiązywania konfliktów, i apelowania do sumień ich liderów wykraczającego poza tylko interesy terytorialne krajów. Jej bezinteresowną, bezpartyjną służbę zawsze doceniały kraje członkowskie ONZ.

Jeśli te organizacje, dla których Stolica Apostolska jest przeszkodą w realizacji ich celów przeinżynierowania ludzkości i zmiany podstawowego zrozumienia moralnego, odniosą sukces w pozbawieniu Stolicy Apostolskiej stanowiska stałego obserwatora, poważnie zaszkodzą ONZ. ONZ działa poprzez konsensus, a te organizacje chcą obejść ten proces odbierając przeciwny im głos.

Ubolewamy nad ich celem. Choć wielu z nas nie podziela, czy nie popiera nauk KK, jesteśmy zjednoczeni w udzieleniu poparcia stałej roli Stolicy Apostolskiej jako stałego obserwatora w ONZ.

Łączymy się z krajami członkowskimi we wdzięczności za duchowe i moralne świadectwo Stolicy Apostolskiej w ONZ. Gdyby Stolicę Apostolską pozbawiono głosu w ONZ, świat stałby się dużo uboższy. Oby nigdy taki dzień nie nadszedł.

http://www.defendtheholysee.com/

Tłum. z j. ang. Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.