Strona główna > Polska > Decydujące zwarcie – nieuchronne

Decydujące zwarcie – nieuchronne

Sytuacja w Polsce jest jasna i klarowna. Trzy wywiady obce – rosyjskie GRU, niemieckie BND i  izraelski Mosad, w ścisłej współpracy, dążą do obalenia rządów PiS/Kukiz 15. Posługują się Komitetem Obrony Demokracji ,Platformą Obywatelską i „Nowoczesną”. Szeregi tych trzech  ugrupowań zasilają  byli funkcjonariusze komunistycznych Wojskowych Służb Informacyjnych i byli funkcjonariusze komunistycznej Służby Bezpieczeństwa.Jest tej swołoczy w Polsce obecnie raptem ok.130 tysięcy.

aaa

Nad Komitetem Obrony Demokracji pieczą sprawuje głównie izraelski Mosad, przy współpracy z żydowskim lobby politycznym w Polsce; nad Platformą Obywatelską czuwa niemiecki  wywiad, BND, wespół z byłymi funkcjonariuszami komunistycznej  bezpieki (założycielami PO był m.in. generał SB –Gromosław Czempiński i Andrzej Olechowski, TW „Must”); „Nowoczesną” opiekuje się kadra b. funkcjonariuszy komunistycznych WSI. Rosyjski GRU współpracuje ściśle z wszystkimi tymi ośrodkami celem destabilizacji  sytuacji w Polsce.

  Tak mniej  więcej wygląda „podział pracy” nad przygotowywanym rozbiorem Polski.

  Nie chodzi, rzecz jasna, o podział terytorialny Polski, ale o podział polskiego majątku narodowego i państwowego – także majątku obywateli – między współpracujących ze sobą wrogów Polski.

   Podział ten przybrać ma – w ich jawnych już  niemal  zamysłach – postać najpierw ukraińskiego „Majdanu” (burd, zamieszek, skrytobójczej strzelaniny) celem obalenia  legalnych władz polskich siłą ulicznej tłuszczy skrzykniętej przez KOD, PO, „Nowoczesną”, a niewykluczone – że przy wsparciu części  armii: tej jej niebagatelnej  części, której wodzusiem był Jaruzelski.

   Po obaleniu rządów PiS/Kukiz 15 – wedle realizowanego ściśle scenariusza – rządy w Polsce objęłoby żydowskie lobby polityczne, wspierane przez b.bezpieczniaków z komunistycznych WSI i SB, wysuwając  na stanowiska państwowe jako swe posłuszne  marionetki takie kreatury, jak Kijowski,  Petru, Schetyna… Takich chętnych kreatur nigdy  nie brak… Byłaby to znana już z historii PRL nowa koalicja rządząca:  „Żydów” z „chamami” (patrz: paryska „Kultura”, nr 12/182 rok 1962) w edycji  już nie tyle moskiewskiej, co „unijnej”, więc berlińskiej.

   Sytuacja w Polsce jest więc jasna i klarowna: Naród stanął po raz kolejny wobec wspólnoty rozbójniczej, wspieranej przez obce służby tajne. Tę wspólnotę  rozbójniczą – co jest określeniem historyczno-socjologicznym – w języku politologicznym nazywam żydokomuną. Istniała ona już przed wojną, ale  trzymana była w ryzach (Komunistyczna Partia Polski została  w wolnej  przedwojennej Polsce zdelegalizowana); 45 lat komunizmu w Polsce powojennej pozwoliło jej okrzepnąć, nakraść  się i nabrać apetytu na wieczne rządzenie Polską.

  Tego konfliktu między Narodem polskim z wspólnotą rozbójniczą  żydokomuny nie da się już wygasić.

  Ewentualne kompromisy ( nader wątpliwe) będą tylko pozorne lub krótkotrwałe.

 Trzeba być zatem gotowym na zwarcie decydujące.

Marian Miszalski

Źródło: marianmiszalski.pl

Post Scriptum

Znakomity przyklad do powyższego podaje na FB nieoceniony Leszek Żebrowski:

MICHAŁ BRONIATOWSKI – autor „MAŁEJ INSTRUKCJI” dla KOD-omitów, która pokazuje, jak w Polsce przeprowadzić krwawy Majdan, jest postacią szerzej nieznaną. Ale na przykładzie tej rodziny widać doskonale, jak wymieniono nam elity w Polsce po 1944 roku. On sam jest wysokim funkcjonariuszem międzynarodowych potęg medialnych (TVN, Grupa Onet, polskie przedstawicielstwo Reuters, wiceszef rosyjskiej agencji Interfax International Information Group, redaktor naczelny miesięcznika Forbes – niemiecko-szwajcarski kapitał RASP).
Jego ojciec Misza Bronstein był działaczem międzynarodowej organizacji syjonistycznej Haszomer Hacair (już jako dorosły człowiek, w l. 1927-1930), a po otrzymaniu gruntownego podkładu ideologicznego trafił do struktur międzynarodowej komuny. Kariera podobna do bardzo wielu funków KPP i następnie PPR-PZPR. Informacje o jego zawrotnej karierze w strukturach (nie)bezpieczeństwa w Polsce Ludowej można znaleźć w internecie, tam jest podstawowa faktografia.
Stolarz z zawodu, do 1939 r. bezpaństwowiec, następnie przynależność… sowiecka – w sumie nie wiadomo, czy w ogóle miał polskie obywatelstwo. Żonaty z Simą Klein, również działaczką „międzynarodowego ruchu robotniczego”, która była m.in. funkiem PPR i PZPR.
Na zdjęciach: komunistyczny pułkownik Misza vel Michał Bronstein vel Bron; pierwsza strona własnoręcznie wypełnionego przez niego kwestionariusza; sowiecka „sprawka” (zaświadczenie) z 1944 roku (warto zwrócić uwagę na kategorię: „ściśle tajne”!).

——————–

No cóż, jabłko pada niedaleko od jabłoni.

 Źródło: X.Isakowicz: Czyim synem jest Michał Broniatowski, autor instrukcji KOD „Majdan w Warszawie”?

Od siebie dodam, że „są w Ojczyźnie rachunki krzywd”, PiS jaki jest, każdy widzi i chciałbym, by zastąpiły go w kolejnej kadencji siły konserwatywno-narodowe, ale na pewno nie żydokomuna, która ma demokrację i praworządność w takim samym poważaniu, w jakim zawodowe fenimistki mają normalne kobiety, żony, matki i kochanki.

Za: http://macgregor.neon24.pl/post/135788,marian-miszalski-decydujace-zwarcie-nieuchronne

Data publikacji: 19.12.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *