Strona główna > NWO > Debilizacja w pop-kulturze sięgnęła szczytów

Debilizacja w pop-kulturze sięgnęła szczytów

alpDebilizacja w pop-kulturze sięgnęła szczytów. Proces debilizacji w pop-kulturze sięgnął ostatecznej granicy. Amerykańska kultura w swoim dążeniu do upraszczania doszła do granicy poza którą nie ma już dokąd podążać, uważają badacze. Specjaliści Instytutu Naukowo-Badawczego ostrzegają, że proces upraszczania treści mediów informacyjnych i rozrywkowych już przekroczył wszelkie granice. Według oceny profesora Henry Brubaker’a „Większa część programów telewizyjnych poświęcona jest sztuce gotowania, zjawiskom paranormalnym albo kłótniom zdemoralizowanych i upadłych ludzi. Programy informacyjne składają się z opinii na byle-jakie tematy i są przeplatane doniesieniami o klęskach żywiołowych”. „Obecnie publikuje się tylko autobiografie celebrytów, napisane za nich przez wynajętych zawodowych „pisarzy” albo thrillery o seryjnych mordercach z tytułami w rodzaju „Kolekcjoner ciał”. Ponadto ludzie jeszcze czytają w internecie artykuły w rodzaju „10 faktów dotyczących metody rozbudowania masy mięśniowej”. „Problem leży w tym, że chociaż nasza kultura, w procesie swojej debilizacji, nie ma już gdzie podążać to ludzki intelekt może kontynuować dalszą degenerację”.

„Rezultatem może być świat w którym nikt niczego nie rozumie. Nawet epizod serialu, w którym bohater, próbujący kolejny raz uratować planetę, wysadzi się w swoim jeepie, będzie wkrótce wprowadzać widzów w otępienie i wywoływać narzekania na zbytnią pretensjonalność”.

Tymczasem szefowa jednego z kanałów telewizyjnych, Mary Fisher, zakomunikowała „dobrą” nowinę: „My rozpoczynamy nowy program zatytułowany „Paranormal Antiques Auction Sex News” w którym będą nadawane paranormalne, dziwne wiadomości, wszystkie o seksie i aukcjach”.

„I jestem przekonany, że możemy upaść jeszcze niżej. Wykazujemy godną pozazdroszczenia wytrwałość w poszukiwaniu dróg do nowych poziomów idiotyzmu”-stwierdził profesor.

Za: http://3rm.info/43224-process-debilizacii-v-populyarnoy-kulture-dostig-poslednego-predela.html

Data publikacji: 4.02.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.