Strona główna > Samoobrona w infowar > De Niro wychwala agresywność izrahella

De Niro wychwala agresywność izrahella

De Niro w Jerozolimie

Actor De Niro waits for his meeting with Israel's President Peres in JerusalemDe Niro w Jerozolimie w oczekiwaniu na audiencję u zbrodniarza wojennego Peresa.

Chociaż frekwencja celebrytów z górnej półki podczas 90-tej imprezy urodzinowej Shimona Peresa była przyzwoita, to była też dosyć dziwna. Wykształcona w jesziwie, gwiazda „Yentl”, Barbra Streisand, to jakby naturalny wybór, podobnie jak Bill Clinton. Ale obecność Sharon Stone i Roberta De Niro, już nie tak bardzo.

To fajne, że gwiazdy pierwszej wielkości przemierzają cały świat, aby okazać jakiemuś przywódcy, że go lubią i szanują. Wydaje się tylko, że stało się to po prostu znikąd.

Podczas swej wizyty, jaka sama w sobie była swego rodzaju zaskoczeniem, komentarze De Niro na konferencji w Jerozolimie były dokładnie tym, czego można się było spodziewać po aktorze znanym z ról twardziela w filmach, jak “Taxi Driver” czy “The Godfather Part II”.

Zawsze lubię przyjeżdżać do izrahella. Izrahellczycy są ciepli, to ludzie energetyczni. Szczerzy. Bardzo sprytni. Zawsze lubię inteligentnych ludzi. Oni są miłymi ludźmi. Są agresywni, a ja szanuję tę agresywność, ponieważ potrzeba wam jej w takiej sytuacji„, powiedział De Niro, jak donosi The Times of Israel.

źródło: http://www.jewishjournal.com/hollywood/article/robert_de_niro_praises_israels_aggressiveness

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.