Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > David Rockefeller przeszedł szóstą transplantację serca

David Rockefeller przeszedł szóstą transplantację serca

Miliarder i filantrop David Rockefeller pomyślnie przeszedł szóstą transplantację serca w ciągu 42 lat, przy sędziwym wieku – 99 lat.

rockefeller3-1024x576

Transplantacja serca, która trwała 6 godzin, została przeprowadzona przez zespół prywatnych chirurgów w jego miejscu zamieszkania, w rodzinnym majątku, Pocanitico Hills, Nowy Jork. Nie wydała się zmęczyć legendarnego biznesmena (czyt. żydowskiego ludobójcy, satanisty i iluminata/admin), znanego z jego dynamiki i przebiegłości (czyt. talmudycznej bezwzględności/admin).

Jego pierwsza transplantacja nastąpiła w 1976 r. po dramatycznym wypadku samochodowym, który doprowadził go do ataku serca. Był operowany wtedy przez 24 godziny, a już po tygodniu po operacji uprawiał jogging.

Po szóstej operacji David Rockefeller będzie odpoczywał przez najbliższe tygodnie w jego kompleksie na wyspie Vanuatu.

99-latek pozwolił na zdanie reporterom kilku pytań już 36 godzin po operacji, co świadczy o jego bardzo dobrej kondycji.

Rockefeller powiedział reporterom:

Za każdym razem, gdy dostaję nowe serce, jest to jak oddech życia, który przechodzi przez moje ciało. Czuję się żywy i ponownie zasilony energią.

Spytany o swój sekret na długowieczność, odpowiedział:

Ludzie zawsze mnie o to pytają, a ja zawsze udzielam tej samej odpowiedzi: kochaj życie. Żyj prostym życiem, baw się z dziećmi, ciesz się rzeczami, które masz, spędzaj czas z dobrymi, lojalnymi przyjaciółmi.

Zarobiłem dużo pieniędzy w moim życiu, ale większość z nich rozdałem. Nie ma sensu posiadania czegoś, jeśli nie możesz się tym podzielić.

Człowiek, który miał również dwa przeszczepy nerek w 1988 i 2004 r. jest nadal bardzo pozytywnie nastawiony odnośnie swojego zdrowia i ma nadzieję żyć nawet 200 lat, powiedział żartobliwie i w dobrym duchu dziennikarzom.

Źródło: http://www.conspiracyclub.co/2015/04/29/david-rockefellers-heart-transplant-age-99/

Tłum. Girion

Za: https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/04/30/david-rockefeller-przeszedl-szosta-transplantacje-serca/#more-1134

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

34 − 26 =