Strona główna > NWO > David Mayer de Rothschild – Szykowany na Antychrysta?

David Mayer de Rothschild – Szykowany na Antychrysta?

Zobacz także: Czy Rothschild to Antychryst?

Czy ten przystojny i charyzmatyczny Jezus-wanna- be (stylizujący się na Jezusa) facet jest tym oczekiwanym fałszywym, żydowskim Mesjaszem czyli Antychrystem?

a

„Plastykowy” Jezus de  Rothschild jest reklamowany jako „Młody światowy lider”.  David Mayer de Rothschild, 38 lat, najmłodszy spadkobierca fortuny Rothschildow nie  chce pracować  dla swojej rodziny. Jego aktywizm poświęcony przyrodzie, zmianom klimatycznym i środowiskowym, pozornie czyni go anty-Rothschildem. W końcu, żadna inna rodzina nie zrobiła więcej od Rothschildów, aby zniszczyć zarówno ludzkość jak i planetę, którzy są uważani ZA właścicieli PONAD  70% BOGACTWA ŚWIATOWEGO.

Ale dlaczegoż nie jest David de Rothschild zmuszany do brudnej działalności bankowej swej rodziny tak jak zmarły Amschel Mayer James Rothschild?

Sierpniowy artykuł  w 'New York Times' , 2015 , cytuje jak młody dziedzic, David de Rothschild powiedział: „No cóż, każdy mi mówi, ty powinieneś po prostu zostać  bankierem,  a ja im na to: „…cóż , to może się wydawać  oczywistą drogą, ale jeśli ja  mam wybór, a mam tyle  szczęścia, że ​​mogę to zrobić, czy ja chcę  siedzieć w biurze przez cały dzień z krawatem na szyi? .. „.

Osobiście  trudno jest mi uwierzyć, że człowiek urodzony Rothschildem  ma „’wybór', albo, że jego rodzina zgadza się z tym co on robi, CHYBA ŻE , jest to częścią nikczemnej  aranżacji swoistego rodzaju.

Światowe Forum Ekonomiczne mianowało tego odtwórcę „roli Jezusa”  tytułem,  „Młody światowy lider”.

a

Szczytne  oczekiwania OD TEJ  wytwornej grupy pedofilów i czcicieli szatana. Fałszywy Mesjasz nie może wysuwać pretensji do swej boskości, chyba, że jest oszukańczym czarodziejem z bardzo mocnym wsparciem. Gdy podjął on swoją „Plastykową” podróż na katamaranie długości 60 stóp, wykonaną z 12.500 plastikowych butelek z odzysku, w 2010 roku, niektórzy nawet go nazwali „Plastykowym Jezusem” .

a

a

Ani człowiek, ani gad

Wydaje się,  że David Mayer de Rothschild, który nieustannie mówi o przyrodzie i jej prezentacji,  NIE JEST FANEM CZŁOWIEKA.

a

Był on cytowany w tym artykule „NY  Times’a” mówiąc: „Czy możecie sobie  wyobrazić, jak wyglądał świat  zanim my, ludzie, przyszliśmy i pomieszaliśmy to wszystko ? „.

Nie jest to zaskakujące, ponieważ de Rothschild nie widzi siebie jako człowieka. Przynajmniej nie do końca. Słyszymy to w ostatnich dwóch minutach tego niezwykle ważnego video.. On bezwstydnie przyznaje się DO BYCIA „..  ani człowiekiem, ani gadem…”.

Oczywiście, de Rothschild widzi siebie jako prototypa jakiegoś rodzaju; Może uważa się za zbawiciela ludzkości,  Bruca Wayne naszej planety?

Według jego wypaczonej filozofii, bycie w błędzie jest dobre, a błądzenie w kółko jest OK.  Dawid chce, żebyś eksperymentował ze swoim życiem, (step out of the box). Ale, on zaprasza cie również do swojego „pudelka”. Pudełka kłamstw nazwanych „nauką o zmianie klimatu”.  To „pudełko” postrzega ludzi jako pasożyty, gady, bakterie, grzyby, itp., a przyrodę JAKO  swoistego Boga.

a

To jest POGAŃSTWO dla  21 WIEKU

Awanturnik, ekolog i przedsiębiorczy biznesmen, de Rothschild zanurzył się w przemysł muzyczny, a teraz dokonał przejścia do mody.

Jego linia ubrań  „The Lost Explorer” rozpoczęła się w 2015.

a

Pod  okultystycznym  logo swojej firmy, na swojej stronie internetowej były Słowa „Est. 1978”, nawiązujące do roku w którym  de Rothschild się urodził. Najnowsza  wersja  brzmi: „Est. 2025”.

Czyżby miał być to rok w którym de Rothschild ma dokonać przejścia od aktywizmu, kultury i biznesu na scenę polityczną i na pozycje  światowego lidera, jak to  przewiduje WEF? .

Koktajl nonsensów

Szybka analiza pisania tego człowieka i jego online aktywności, ujawnia wielowarstwową postać, która jest nie tylko wyrachowana, lecz również psychologiczna ze swej natury.

Jego kanał Twitteru  pokazuje jak śmiało przewodniczy pustej ONZ-skiej auli, reprezentując 'Przyrodę'. Nagłówek banneru na jego stronie mówi tylko „Daj głos Przyrodzie”. Jego nagłówki na Twitterze mówią: „…zagubienie nie jest przeznaczeniem, którego mamy unikać, ale przeznaczeniem, które mamy przyjąć. Tylko wtedy, gdy jesteś zgubiony, możesz przestać iść tą samą ścieżką i odkryć nowa…”.

W jednym twicie , de Rothschild pokazuje wyobrażenie ręki piszącej na ścianie, która pisze:  „bierz narkotyki, zjedz swoją szkołę, nie jedz warzyw.”

Pod nim on pisze: „wygląda na to, że to jest magiczna formuła! Widocznie się starzeję gdyż kocham moje warzywa!”.

To jest facet, który otrzymał  w 2008 roku „Dziecięca Nagrodę UK Greenie Award„!!! Również miał kilka odniesień do zjawiska 11:11  związanego z Drugim Przyjściem Chrystusa i zmianami na poziomie świadomości.

John Todd (Przeczytaj koniecznie: Pokolenie w kajdanach szatana/ Redakcja W-P), Illuminati uciekinier  powiedział: „Kamień szczytowy będzie umieszczony na piramidzie kiedy de Rothschild stanie się Mesjaszem lub antychrystem. Demonicznym okiem w owym kamieniu szczytowym  jest sam Lucyfer…”

Jeśli to prawda, trzeba przyglądać się bacznie temu oszustowi udającego Chrystusa.  Todd opisuje list z  1972, który stwierdza: „…Odkryliśmy  człowieka, którego uważamy ZA SYNA Lucyfera. Wierzymy, że dzięki jego pracy i naszemu wsparciu może się on stać  WŁADCĄ tego świata, zatrzymać wszystkie wojny i przynieść w końcu pokój, do tego ogarniętego wojnami świata… „

Rothschildowie założyli archiwa rodzinne w 1978 roku, w rzekomym roku urodzenia Davida Mayera de Rothschild. Pismo otrzymane przez Johna Todda było sześć lat wcześniej.

https://www.rothschildarchive.org/

NIKT obecnie nie jest bardziej potężny i znaczący NIŻ Rothschildowie. Jeśli Antychryst ma spełniać swoją rolę i obowiązki,  musi jednoznacznie mieć Rothschildów za sobą .

Wysoki na prawie dwa na metry i określający się jako jako biseksualny, David Mayer de Rothschild  jest trudny do pominięcia.

Uważajmy na niego. W tym szybkim tempie w jakim się zmienia nasz świat, ten osobnik dzisiaj twierdzący, że NIE JEST  człowiekiem, kto wie jakie twierdzenia zrobi jutro.

Henry Makow

Tłumaczenie: Renata

Źródło: http://henrymakow.com/2016/10/david-mayer-de-rothschild.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.