Strona główna > NWO > Apokalipsa > Dalaj Lama wezwał do przygotowań na przyjęcie kosmitów

Dalaj Lama wezwał do przygotowań na przyjęcie kosmitów


Wkrótce rozpocznie się apokaliptyczne przedstawienie…Dalaj Lama wezwał ludzkość do przygotowań na przyjęcie kosmitów!

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Nie ma wątpliwości, że Dalaj Lama już się spotykał i obcował z „obcymi” (demonami). Dlatego on z takim przekonaniem ostrzega ludzi, że te piekielne humanoidy wyglądają niezwykle i strasznie. Pachołki Antychrysta przygotowują świat i ludzkość do ostatniego apokaliptycznego przedstawienia – najazdu „kosmitów”, o którym mówił Werner von Braun.

a2

Bracia i siostry, analizujcie uważnie i bez uprzedzeń do takich informacji. Obserwujcie od kogo taka informacja pochodzi i w jakim celu podaje się ją. My już niejednokrotnie wskazywaliśmy w naszych publikacjach na wypowiedzi Wernera von Brauna, który twierdził, że ostatnim spektaklem dla ludzkości będzie inwazja „kosmitów”. 

Do swojej współpracownicy i asystentki mówił: „Zapamiętaj dziewczyno, zapamiętaj, ostatnia karta Ameryki to „kosmici”. Przyszłym pokoleniom wmówią, że my Ziemianie powinniśmy budować międzyplanetarne bazy wojskowe dla obrony Ziemi przed „kosmitami”. I zapamiętaj jeszcze, że jest to kłamstwo.

Mówił już o tym także święty starzec Gabriel Urgebadze: „Diabeł posiada 666 pułapek. W czasach Antychrysta ludzie będą oczekiwać zbawienia z kosmosu. Będzie to największym wybiegiem diabła. Ludzkość będzie prosiła o pomoc „kosmitów” nie zdając sobie sprawy, że są oni w istocie demonami„.

———————————————————————————————————————–

Zaproszony na amerykański, portlandzki uniwersytet (University of Portland – Oregon State) w celu wygłoszenia przed studentami prelekcji o Wszechświecie i o miejscu człowieka w tak rozległej przestrzeni, Dalaj Lama poruszył temat „obcych” (kosmitów). Prelekcja wywołała wstrząs, tym bardziej, że było to przemówienie jednego z przywódców ludzkości, ponieważ, jak dobrze wiadomo, osobistości takiego formatu unikają tego rodzaju tematu.

a

Duchowy przywódca miał możliwość opowiedzenia studentom, i nie tylko im, że wielkie spotkanie z pozaziemską cywilizacją nie jest już odległe. Jego idee były naprawdę wstrząsające dlatego, że wezwał on studentów do gotowości na tę chwilę kiedy oni poznają gości z innych galaktyk.

„Koniec końców my przyjmiemy gości z innej galaktyki. To są też ludzie. Być może nieco różniący się pod względem wyglądu zewnętrznego ale, w istocie, tacy jak my. Takie same odczuwające istoty. Powinniśmy rozumieć, że przybysze to są istoty, które czują tak jak i my, nawet jeżeli zewnętrznie są inni” – uważa Dalaj Lama.

Celem tego przemówienia było podkreślenie, że niezależnie od fizycznej fizjonomii, „kosmici” są istotami o takich samych uczuciach jak i my. Ten fakt nosi w sobie także i ostrzeżenie, że należy się do nich odnosić z dobrocią nawet jeżeli wyglądają oni zupełnie inaczej. Ciekawa jest także wzmianka samego Dalaj Lamy, że moment spotkania będzie wstrząsem dla większości ludzi ponieważ fizjonomia tych rozumnych istot może być traumatyczna.

Tym samym, można to tak ująć, ludzkość jest po raz pierwszy gotowa do chwili, która zmieni jej życie z każdego punktu widzenia. Takie spotkanie wymaga odpowiedzialności i, w pewnym sensie, zmiany poglądów na życie. Nikt nie może z całą pewnością powiedzieć kiedy to spotkanie będzie miało miejsce. Możliwe, że wtedy kiedy ludzkość będzie gotowa a tę gotowość zakłada spełnienie wielu warunków.

—————————————————————————————————————–

I jako potwierdzenie słów Dalaj Lamy pojawiają się nowe fakty dotyczące niezrozumiałych obiektów na niebie świadkami czego stało się wiele tysięcy ludzi. Obiekty te mają naturę ziemską ale przedstawiane są przez media głównego nurtu jako niezidentyfikowane obiekty latające…

Nocą 19 września mieszkańcy Oahu, jednej z największych wysp Hawajów byli zaskoczeni pojawieniem się dziwnych światełek na niebie. Na zapisie video, który znalazł się w posiadaniu stacji telewizyjnej wyraźnie widać trzy duże sferyczne obiekty ale według świadectw miejscowych mieszkańców w przeciągu nocy pojawiało się ich wiele dziesiątków.

PATRZ TAKŻE

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/buddysta-zobaczyl-budde-piekle-dalaj-lama-ewangelizuje-judeochrzescijan-2016-11

Za: http://3rm.info/main/68981-skoro-nachnetsya-apokalipticheskiy-spektakl-dalay-lama-rasskazal-o-tom-kto-takie-prishelcy-i-prizval-gotovitsya-k-vstreche.html

Publikacja 21.09.2017

Tłumaczenie Tamara


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *