Strona główna > NWO > Czystka stalinowska w dowództwie, część II

Czystka stalinowska w dowództwie, część II

czystka stalinowska w armii

Alert-False-Flag-United-Nations-Terror-Attack-Planned-For-New-York-City-On-September-23-2012(1)Stalinowska czystka w dowództwie armii USA rozwija się. Oto kolejne fakty dotyczące działań reżimu marionetki międzynarodowego żydostwa.

Reżim Długich Noży – Obama wyrzuca kolejnych dowódców armii

To już w sumie jedenastu. Army Times donosi, że kolejnych dwóch wysokiej rangi wojskowych, każdy z imponującym CV i dokumentami przebiegu służby, zostało właśnie zwolnionych z obowiązków dowodzenia.

Reżim Obamy nie podał żadnego innego powodu do tych działań, jak to, że zwolnienia „nie są związane z czynami kryminalnymi”.

Czy wydano jakieś nowe „zasady postępowania” na stanowiskach dowódczych? Czy starsi gracze nie potrafią się do nich zastosować? Jeśli ktoś nie chce grać w piłkę z Obamą, to znaczy, że zostanie wyrzucony, a zastąpi go ten, który będzie grać?

 bryan wampler

Ostatni kandydaci do gryzienia piachu to członkowie dowództwa 143-ej jednostki utrzymania sił ekspedycyjnych, rozmieszczonych w Camp Arifjan, Kuwejt: Brig. Gen. Bryan W. Wampler, dowodzący oraz Sgt. Maj. Don B. Jordan, jeden z jego zastępców. Major Thomas Campbell, rzecznik armii, ogłosił zawieszenie ich w obowiżakach z dniem 10 października.

Te informacje pojawiają się po ogłoszeniu wyrzucenia dwóch generałów, którzy pilnowali i zajmowali się zabezpieczeniem naszej broni nuklearnej.

Campbell odmówił komentarza w sprawie dochodzenia, powiedział tylko, że ta sprawa nie jest związana z popełnieniem przez nich jakichś wykroczeń. Jeśli nie ma śledztwa, to czego dotyczy dochodzenie?

Wszystkie te ostatnie zwolnienia z wojska już otacza wiele spekulacji, że to zamierzona wymiana kierownictwa na podstawie nowych kryteriów, ustanowionych przez reżim Obamy.

Dyskusja koncentruje się wokół istnienia ewentualnego „papierka lakmusowego”, pytania, czy dowództwo armii będzie wypełniać bezpośrednie rozkazy strzelania do obywateli amerykańskich z naruszeniem przysięgi na konstytucję. Być może tego rodzaju uchybienia są nowym kryterium, a brak woli ich wypełnienia powodem zwolnienia.

Oto wcześniejsza informacja z mainstreamu kontrolowanego przez żydów, foxnews 08 maja 2013 r.

Air Force pozbawia dowództwa 17 oficerów odpowiedzialnych za wystrzelenie międzykontynentalnych głowic nuklearnych

Dowództwo sił powietrznych w bezprecedensowy sposób pozbawiło 17 oficerów autoryzacji do kontroli – a w razie potrzeby również odpalenia – pocisków nuklearnych po zbadaniu szeregu niepublicznych uchybień, w tym zadziwiająco słabych wyników oceny ich umiejętności w dowodzeniu procedurami uruchomienia urządzeń. Zastępca dowódcy tego rodzaju wojsk powiedział, że dostrzega „gnicie” w swoich szeregach.

http://www.foxnews.com/politics/2013/05/08/air-force-reportedly-strips-17-officers-power-to-launch-intercontinental/

Oficerowie od głowic zostawiali otwarte drzwi

Lt. Gen. James Kowalski

james kowalski

Dwa razy w tym roku sam, oficerowie Air Force, którym powierzono klucze do uruchamiania pocisków nuklearnych, zostali przyłapani na tym, że zostawiali otwarte drzwi do punktów odpalania rakiet, jakie są zaprojektowane w taki sposób, aby zapobiegać możliwości ich przejęcia przez intruzów lub terrorystów, aby nie mogli się oni dostać do podziemnego stanowiska dowodzenia, ujawniło Associated Press.

Drzwi te nie mogą pozostawać otwarte, jeśli jeden z członków załogi jest wewnątrz – jak to miało miejsce w obu tych przypadkach – w trosce o możliwość wyrządzenia szkód przez intruzów, w tym na wypadek utraty tajnych kodów wystrzelenia rakiet.317179pv

Tylko w ten sposób można dopuścić, aby jeden członek załogi znajdował się w środku „stanie spoczynku”, to jest gdy te drzwi są zamknięte i nie ma możliwości, aby ktokolwiek miał dostęp do centrum kontroli startu”, powiedział gen. James Kowalski, dowódca Air Force Global Strike Command.

Był odpowiedzialny za 450 trój-głowicowych pocisków Minuteman oraz bombowce sił powietrznych uderzenia strategicznego, zdolnych do przenoszenia broni jądrowej.

Kowalski powiedział: „To nie jest problem szkolenia. Niektórzy ludzie mają tam jakieś problemy z dyscypliną„.

http://www.14news.com/story/23758608/ap-exclusive-nuke-officers-left-blast-door-open

 220px-GEN_Carter_F.Ham_2011

generał Carter F. Ham, który służył jako drugi dowódca sił AFRICOM. Na stanowisku od chwili interwencji wojskowej w Libii w 2011 r., a także podczas wydarzeń w Benghazi 11 września 2012 r. Na stanowisku szefa AFRICOM 8 marca 2011 – 5 kwietnia 2013 roku.

Już 9 dowodzących generałów padło, a dwóch innych jest w w zawieszeniu. Wstrząs w wojsku

Reżim wykorzystuje rzekome ograniczenie budżetu wojska, aby pozbyć się ludzi, którzy nie zgadzają się z nim, albo nie trzymają się linii partii. Propagandysta żydowski w Białym Domu, szef personelu, Rahm Emanuel powiedział, nigdy nie marnuj kryzysu jako szansy, powiedział jeden z emerytowanych generałów pod warunkiem zachowania anonimowości, ponieważ nadal służy dla rządu i obawia się zemsty.

Inny emerytowany generał major Paul Vallely, zdeklarowany krytyk administracji Obamy, powiedział, że Biały Dom nie podejmie działań śledczych wobec swych własnych poczynań, ale z łatwością powyrzuca dowódców wojskowych, „którzy oddali życie swemu krajowi”.

Obama nie oczyści szeregów cywilnych ani politycznych, ponieważ tam dawno kupili się na ideologię Obamy. Biały Dom chroni swoich. To dlatego wstrzymał śledztwo w sprawie „Fast and Furious, Benghazi and Obamacare. On celowo osłabia i wypruwa flaki z naszego wojska, Pentagonu i niszczy nas jako supermocarstwo świadomie, a każdy w szeregach armii, kto się nie zgadza lub mówi otwarcie o różnych sprawach, jest usuwany”.

 Lt.-General-David-H.-Huntoon-Jr

Lt. General David H. Huntoon, Jr

Dowódca 58th jednostki Akademii Wojskowej w West Point

http://beforeitsnews.com/politics/2013/10/9-generals-fired-2-military-leaders-suspended-2562624.html

Czystka stalinowska w dowództwie

Ostatnie ofiary czystki z dowództwa armii to dyrektor CIA (poprzednio głównodowodzący w Afganistanie) David Petraeus, generał Carter F. Ham (Africom) i kontradmirał Charles M. Gaouette (Stennis Carrier Task Force), którzy zostali wykopani na zbity pysk, generał William „Kip” Ward (były szef Africom), który został pozbawiony gwiazdki, szef marines w Afganistanie, generał John R. Allen, który został powiązany ze skandalem obyczajowym Petraeusa w seksaferze„.

Przypomina to czystki Stalina i Hitlera, egzekucje najlepszych dowódców wojskowych, którzy się nie podporządkują, w tym wypadku odbywa si eto bez kul.

Wydaje się, że istnieją bardzo wiarygodne dowody, że w zeszłym oraz w tym roku, doszło do zastosowania taktyki „papierka lakmusowego”, jakiej poddano amerykańskich oficerów. Podstawowe pytanie tego testu brzmiało: „Czy otworzysz ogień do obywateli amerykańskich?” Jeśli mówisz, że nie, to wylatujesz. Od początku roku jeden z wyższych rangą emerytowanych oficerów otwarcie wystąpił z tezą, że: „prezydent Obama przygotowuje się do wojny przeciwko USA„. Dr Garrow i inni potwierdzili istnienie tego sprawdzianu. Potem słyszeliśmy, jak sam Obama mówił „Moja armia”.

Kilkudziesięciu czynnych i wielu oficerów rezerwy, mówiło w zeszłym tygodniu, że usłyszeli, iż American Family Association, szanowane chrześcijańskie duszpasterstwo w wojsku, powinno zostać sklasyfikowane jako krajowa grupa szerząca nienawiść, ponieważ są zwolennikami tradycyjnych wartości rodzinnych.

To jest kluczowa perspektywa, ponieważ dziedzictwo amerykańskich wartości opiera się na obronie tradycyjnej kultury. Władcy Nowego Porządku Świata, który kontrolują tego socjopatycznego prezydenta-marionetkę, muszą zniszczyć patriotyzm i lojalność wobec narodu i konstytucyjne ograniczenia despotyzmu.

http://www.blacklistednews.com/Obama_Firing_of_Military_Reminiscent_of_Stalin%27s_Purge/29728/0/38/38/Y/M.html

część I:

Niemal sowiecka czystka w armii USA

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.