Czym jest żydopedia?

żydopedia

jewpediaŻydopedia, znana powszechnie jako wikipedia, miała być projektem edukacyjnym tworzonym przez ludzi dla ludzi. Miała służyć ludzkości jako baza informacji i wiedzy, miała być pomocnym narzędziem w kształceniu ludzi na całym świecie. Czym naprawdę jest żydopedia, świadczy wypowiedź jej koszernego nadzorcy, Naftali Bennetta, obecnie izrahellskiego ministra gospodarki.

Dowód na to, że to żydzi kierują wikipedią (i sami to przyznają)

http://www.youtube.com/watch?v=n-tAAgApBOs

 Wypowiedź pasożyta Bennetta w anglo-suahilo-jidish (?):

Jaki jest dodatkowy udział „my izrahell” w tym działaniu: otóż zorganizowało ono dzień warsztatów dla edytorów wikipedii. Celem dzisiejszego spotkania jest szkolenie, jak edytować wikipedię, która jest źródłem informacyjnym numer jeden na świecie. Jeżeli ktoś, np. szuka danych na temat flotylli Gaza, chcemy przy tym być, chcemy mieć wpływ na to, co tam jest napisane, jak to jest napisane, aby to były wypowiedzi wyważone, i aby to było syjonistyczne w swej naturze.

Drugi koczowniczy wynalazek, notabene posługujący się angielskim w cywilizowany sposób, stwierdza w filmie, że przybyła na ten spęd pasożytów, aby „bronić w sieci izrahella”, a widzi owo bogobojne zadanie jako misję „zwalczania antysemityzmu, antysyjonizmu i całego tego śmiecia”. A zatem „trzeba kontratakować, aby nadać różnym zagadnieniom właściwy kontekst” i „uczyć oraz promować izrahell w sieci”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.