Strona główna > NWO > Czym jest NWO?

Czym jest NWO?

W czasie, gdy wielu przywódców naszych czasów stwierdziło lub stwierdza na naszych oczach, że ich życiowym celem jest tworzenie Nowego Porządku Świata, opinia publiczna uważa, że jest to określenie ze sfery spiskowej. Niektórzy ludzie uważają, że jest to określenie, jakie przekracza poziom ich wiedzy, a w związku z tym, że nie muszą rozumieć, co tak naprawdę oznacza. Prawda o NWO jest jednak czymś dokładnie odwrotnym. Oznacza, że nie jest żadną teorią spiskową i zdecydowanie powinna zostać zrozumiała dla wszystkich. Czy tak się właśnie stanie? Oczywiście, że nie!

a
Teoria spiskowa związana z NWO stwierdza, że istnieją syjoniści, którzy potajemnie kontrolują wszystkie najważniejsze aspekty świata. Za pośrednictwem władzy w dziedzinie bankowości, energetyki, opieki zdrowotnej, wyborów, edukacji, korporacji i organizacji  społecznych, są oni niewidzialną ręką rządzącą i prowadzącą świat do upadku. To oni projektowali wojny, epidemie chorób, depresje finansowe, terroryzm i skrajne ubóstwo. W tym celu niektóre rody inwestowały w proceder niewolnictwa, aby zbudować Amerykę. Te same rody stały za zabójstwem JFK oraz innych postaci. One też potajemnie zorganizowały false flag 9/11 i spowodowały krach finansowy z 2008 roku. Ich celem jest przejęcie władzy nad światem. Ustanowienie świata jako Jednego Świata – jedna waluta, jedna religia i jeden rząd. Krótko mówiąc, pełna dominacja nad całym światem. To jest spisek, jaki wielu określa nazwą mitu, legendy, lub po prostu że to jest zbyt skomplikowane, więc go ignorują.

Ale główny punkt, jaki wciąż ucieka przed ludźmi i nie pozwala im w pełni zrozumieć, na czym ten spisek rzeczywiście polega, ukryty jest znacznie głębiej. Teoria spiskowa jako pojęcie należy po prostu odczytywać jako teorię stworzenia tajnego spisku. To oznacza wyłącznie, że fabuła spisku jest okryta tajemnicą, ażeby informacje nie były dostępne dla ogółu społeczeństwa. Programowanie społeczeństwa na różnych poziomach kształcenia i propagandy uczyniło nas nieczułymi nawet na twarde fakty i wpoiło nam lekceważenie wszelkich wzmianek o istnieniu jakiegokolwiek spisku, bo osobiście nie możemy pojąć, że są ludzie o takiej władzy i takim ucieleśnieniu zła. Ponieważ sami nie pozwalamy sobie w pełni zrozumieć świata, sami siebie utrzymujemy w niewiedzy wobec świata zmieniającego się w porządek światowy. Spełniają się proroctwa.

New World Order – jest to próba zamiany świata z chrześcijańskiego porządku na satanistyczny/lucyferyczny porządek światowy. Przeniesienie świata spod władzy i czci oddawanej Bogu, na porządek czczenia szatana jako bożka.

To jest prawdziwa definicja New World Order. Pozostałe części spisku są to po prostu części ruchome: metody  i sposoby realizacji NWO. Chociaż te składniki osiągnięcia celu ostatecznego są nadal bardzo ważne w ogólnym schemacie, to należy zrozumieć, że ostatecznym celem jest to, że szatan ma być czczony przez świat jako bożek. I pewnym rodom szatan dał moc (tę samą, jaką próbował kusić Jezusa na pustyni) do realizacji tego celu, że mają one obecnie ogromną, niewyobrażalną władzę, aby doprowadzić do czczenia szatana jako bożka i ze wszystkich sił dążą do zaprowadzenia rządów diabła.

Dlatego, że my jako społeczeństwo nie jesteśmy w stanie w pełni zrozumieć, jak ktoś może czcić szatana, nie jesteśmy w stanie zrozumieć tego wroga. Ten wróg patrzy na chrześcijan jako wrogów, ale my ignorujemy nawet fakt, że ten wróg istnieje. Oprócz jawnych kukiełek tego kultu, jak sataniści w heavy metalu, nie myślimy o tym, że pokazywany nam biznesmen, piosenkarka, aktorka, różne „gwiazdki”, czy politycy mogą być w rzeczywistości czcicielami  i wyznawcami szatana. Nie myślimy o tym, a to sprawia, że jesteśmy narażeni na działania ich spisku, jakiego szczegóły opracowują w tajemnicy przed nami.

a

Chrześcijanie, którzy nie wierzą w spisek New World Order, również nie w pełni wierzą w Słowo Boże i proroctwa, które sam Jezus nam objawił, abyśmy nie gardzili ich znakami. Wiemy, że pojawi się bestia i dawać będzie wszystkim bogatym i biednym swoje piętno. Wiemy, że Biblia nam mówi, że to nastąpi, ale to nie przekłada się na praktyczne myślenie w stosunku do świata, w którym żyjemy.

Proroctwa nie są jakimś science fiction, jak nam to dzisiaj promuje zmasowana propaganda. To Bóg zdaje relację na temat przyszłej historii, abyśmy dzięki temu nie byli zaślepieni na widok tych wydarzeń. Wszystko, co trzeba wiedzieć o tym świecie, zostało powiedziane w Piśmie. Niewielu z nas stosuje się do tej relacji. Wykorzystujemy naszą wiarę w Jezusa jako tradycję, co czyni z niej religię, a to z kolei sprawia, że Słowo Boże nie ma skutku, a to otwiera na oścież drzwi dla demonów, aby siać spustoszenie w naszym życiu, często bez naszej wiedzy, że tak się dzieje.

Dla chrześcijanina NWO nie powinno być teorią spiskową, ale oczekiwaniem czasów ostatecznych, jakie w końcu mają nastąpić. Jest niemożliwością, aby Słowo Boże miało spełnić się bez tych wszystkich przepowiedni. Dla człowieka wierzącego, spisek NWO nie może być jakimś szaleństwem, nie może być szaleństwem, że istnieją ludzie, którzy pracują dla diabła, jakim dał on nieograniczoną ilość energii i kontroli, aby mogli oni ustanowić go swoim bożkiem i sprawić, aby był czczony.

Ponieważ ludzie nie słuchają wskazówek Ducha Świętego, a sposób myślenia o świecie zajmuje ludziom szukanie zewnętrznych oznak Ciała Chrystusa, tak wielu w dzisiejszym świecie udało się oszukać. Niektórzy nawet walczą, głosują i wspierają wroga wierząc, że  w ten sposób czynią dzieła Boże.

Pierwsza sprawa, to najpierw zrozumieć, że spisek New World Order jest prawdziwy.

Im bardziej jego realizacja postępuje do celu ostatecznego, tym bliżej nam wszystkim do powrotu naszego Zbawiciela. Im bliżej końca jest ten spisek, tym bardziej demoniczne i złe są narzędzia szatana i ludzkie serca. Nie ignoruj NWO, spróbuj zrozumieć co to jest i kim są jego gracze.

Źródło: http://vigilantcitizen.com/vc-community/new-world-order/

Tłum. Pluszowy Miś.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *