Strona główna > Polska > Czym jest normalność? (dr Jan Przybył i Grzegorz Braun)

Czym jest normalność? (dr Jan Przybył i Grzegorz Braun)

Komentarz: Wolna Polska jest portalem do którego powstania i funkcjonowania przez lata przyczyniła się znaczna liczba internautów, toteż na portalu wielokrotnie krzyżowały się różne opinie i wnioski na temat konkretnych działaczy czy bieżącej sytuacji na świecie. Wszystkim z nas przyświeca natomiast jeden cel: dążenie do Prawdy.

Na naszym portalu pojawiły się liczne krytyczne materiały nt. Pana Grzegorza Brauna.  Autorzy niektórych treści odważnie zarzucali p. Braunowi manipulację Polakami, ale niestety sami stanowią jej doskonały przykład ponieważ od lat wciskają rodakom koszerne bajeczki o „narodowcu” Putinie, czy inne pogańskie praktyki. W owych fantastycznych bajkach Putin rzekomo walczy z międzynarodowym żydostwem (sam będąc żydem po matce!) i heroicznie hamuje rodzące się NWO. Jest superbohaterem bez skazy, któremu należy się bezgraniczne poparcie.

Ten masoński teatrzyk dla Gojów jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki teleportował judeoscpetycznych działaczy z powrotem do realiów i podziałów rodem z XIX wieku. Natomiast w XXI wieku, obecnie, żydowski Nowy Porządek Świata już jest i działa. Elektroniczny łagier dla Gojów materializuje się na naszych oczach, w globalnej judejskiej synarchii z putinowską Rosją i żydomarksistowskimi Chinami  jako antytezą wobec Zachodu, w myśl dialektyki heglowskiej.

Bądźmy rzetelni i oddajmy głos patriotycznym prawosławnym Rosjanom w tej kwestii – sięgnijmy do źródeł niezależnych od Kremla. Któż zna bowiem lepiej realia panujące w ich kraju niż oni sami? Problem jednak w tym, że putinologiczne Himalaje naiwności i ignorancji nie wytrzymują w konfrontacji z tym co głoszą rosyjscy prawosławni patrioci w rosyjskiej niezależnej sieci, z której niezliczone przekłady na łamach W-P prezentowaliśmy. Dlatego nigdy, żaden putinolog nie podjął się polemiki z prezentowanymi przez nas materiałami z rosyjskiej niezależnej sieci. Nigdy. Toteż zastanawia jakimi kryteriami kierują się putinolodzy w ocenie żydowskiego reżimu na Kremlu, skoro tak starannie dokonują selekcji w doborze informacji i solidarnie okrywają zmową milczenia wszelkie treści, które są niewygodne dla nachalnie lansowanego przez nich kremlowskiego światopoglądu?

 Podsumowując, skala putinologicznej dezinformacji na rzekomo polskich blogach jest tak ogromna i powszechna, że wszelkie zarzuty wobec p. Grzegorza Brauna po prostu przy nich bledną. A zatem oddajmy dzisiaj głos drugiej stronie, zdemonizowanemu p. Grzegorzowi Braunowi i zachowajmy obiektywizm. Życzymy go także (od 5 lat!) rodzimym bojownikom kremlowskich Chazarów co do kwestii putinologicznej.

A303

P.S. Podziękowania dla Sławka za podrzucenie materiału wideo ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *