Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Czym jest etnomasochizm

Czym jest etnomasochizm

aMasochistyczną tendencją jest trwanie w poczuciu winy i poczuciu bezwartościowości i marności swojej własnej  grupy etnicznej, swojego własnego narodu. Etnomasochizm jest podobny do wstydzenia się samego siebie i nienawiści do samego siebie. To społeczna psychopatologia, sterowana przez długotrwały wysiłek propagandowy dążący do wytworzenia domniemanego, fundamentalnego poczucia winy odczuwanego przez Europejczyków w stosunku do innych ras, przez które są oni postrzegani jako “oprawcy”. Jest to konieczne do skruszenia Europejczyków i wymuszenia na nich “spłaty długu”. Te wysiłki w celu wywołania żalu za winy, poczucia prawdziwej “historycznej hańby” są aprobowane przez kościoły oraz rządy europejskich krajów.Etnomasochizm jest również ugruntowany postawami antyrodzinnymi adresowanymi potajemnie do Europejczyków w celu ograniczenia reprodukcji ich populacji. Bezwzględnie może być więc postrzegany jako “autorasizm”. Europejczyk może być pokonany “grzechem pierworodnym”, tkwiącą w nim “rasową skazą”: jest winny bycia tym kim jest.

Etnomasochizm prowokuje systematyczne “postawy obronne”, krzyżowanie ras i kosmopolityzm. Gruntownie odciąga to Europejczyków od idei etnicznej tożsamości, do oddania jej obcym. Europejczycy zobowiązani są do wyzbycia się swojej tożsamości poprzez stopniowe rozcieńczanie jej. Ale tylko oni, przykładowo Afrykańczycy nie podlegają już temu obowiązkowi. Etnomasochizm jest motorem napędowym ksenofilii: umiłowania i przewartościowywania wszystkiego co obce, co inne. A to można określić już mianem etnosamobójstwa.

Etnomasochizm nie jest w historii niczym nowym. Był symptomem ludzi zmęczonych życiem, zmęczonych próbami utrzymywania przy życiu siebie samych, ludzi starych, którzy przekazywali pałeczkę innym. Europejskie elity są dotknięte tym zbiorowym schorzeniem. A schorzenie to tłumaczy niedbałość i brak reakcji wobec kolonizacji Europy przez imigrantów, a ideą której mamy hołdować jest potrzeba i obowiązek witania nowych okupantów z otwartymi ramionami.

Guillaume Faye

Źródło: http://kofeinoholiczka.blogspot.com/2013/11/wychowanka-illuminati-opisuje.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.