Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > Żyd Michalik rozumie pedofilów

Żyd Michalik rozumie pedofilów

Uwaga! Żyd Michalik siedzi po prawej stronie. Po stronie lewej judeosatanistyczny rabin Schudrich -"Płonące lędźwie".
Uwaga! Żyd Michalik siedzi po prawej stronie. Po stronie lewej judeosatanistyczny rabin Schudrich , pseudonim artystyczny „Ogniste lędźwie”.

Abp Józef Michalik o pedofilii: Dziecko zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga.

Polscy biskupi znów rozmawiają o tym, jak skutecznie walczyć z problemem pedofilii wśród duchownych. Przed rozpoczęciem dzisiejszego spotkania Konferencji Episkopatu Polski jej przewodniczący, abp Józef Michalik, zauważył, że część nadużyć seksualnych nie miałaby miejsca, gdyby rodzice zapewniali swoim dzieciom odpowiednie warunki życia. – Wielu tych molestowań udałoby się uniknąć, gdyby te relacje między rodzicami były zdrowe. Słyszymy nieraz, że to często wyzwala się ta niewłaściwa postawa czy nadużycie, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga – powiedział abp Michalik.

Przed rozpoczęciem 363. Zebrania Plenarnego KEP, podczas którego mają zostać przyjęte wytyczne do aneksu Stolicy Apostolskiej w sprawie zwalczania pedofilii wśród duchownych, abp Józef Michalik znalazł chwilę , by porozmawiać z dziennikarzami. Odpowiadając na ich pytania, arcybiskup zaznaczył, że “pedofilia księży to dla niego bolesna sprawa”, a tego typu zachowania nie mogą być i nie są akceptowane w Kościele.

– Boleję nad tym, oczywiście nikt nie może akceptować tego. Nie akceptuje ani Kościół, ani żaden człowiek Kościoła. Natomiast problem cały jest w tym, żeby tej troski o dziecko też nie ograniczyć tylko do ran, które zostały mu zadane. (…) Ile jest ran w dziecięcych sercach, w dziecięcych życiorysach, kiedy rozchodzą się rodzice. Dzisiaj nikt nie mówi o rozwodzie, że to jest krzywda dla dziecka. Oczywiście, że jest wielką krzywdą molestowanie, nie wolno zapomnieć o tym, ale nie tylko to, może jeszcze więcej i szersze pole, dlaczego na ten temat nie mówimy? – zapytał abp Michalik.

Za: http://gazetawarszawska.com/2013/10/09/czy-zydowi-wolno-wypowiadac-sie-o-kosciele/

Data publikacji: 9.10.2013

KOMENTARZ REDAKCYJNY: Powyższa informacja napisana jest z pozycji „konserwatywnych” soborowego „kościoła” judeochrześcijańskiego. Pomimo to jest to informacja wartościowa ze względu na ukazanie rzeczywistej degeneracji moralności i ze względu na ukazanie prawdziwej mentalności „hierarchów”, „duchowieństwa” i „wiernych” tegoż fałszywego „kościoła” przypisującego sobie katolickość. „Ryba psuje się od głowy” a soborowy „kościół” judeochrześcijański rozkłada się w zastraszającym tempie od żydomasońskiego Watykanu, będącego centrum demonicznej sekty II Soboru Watykańskiego. Jaka religia taka i moralność. A fakt, że nominalnie ta sekta jest rzekomo „katolicka” nie zmienia istoty tego, że wyznaje ona religię żydomasońską ukrytą pod zewnętrznymi pozorami pseudo-katolickimi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.