Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Czy zdajesz sobie sprawę, że jesteś „odpowiedzialny”?

Czy zdajesz sobie sprawę, że jesteś „odpowiedzialny”?

Historyczna odpowiedzialność Europy: należy zakazać terroru

(…) Francja, jedno z większych i najbardziej wpływowych państw członkowskich UE, dawno temu zakazało transmisji kanału Al Manar television (tv Hezbollahu) ze względu na jej styl propagandy antysemickiej na podobieństwo treści Protokołów Mędrców Syjonu. Oni wiedzą. A jednak nadal odmawiają nazywania zła po imieniu i oficjalnego nazwania Hezbollahu grupą terrorystyczną.

Istnieją odłamy społeczeństwa europejskiego, które już dawno porzuciły zobowiązanie z lat powojennych do walki z antysemityzmem. Nic nie charakteryzuje lepiej moralnego bankructwa „anty-imperialistycznej” lewicy europejskiej niż masowe demonstracje przeciwko izrahellowi latem 2006 roku, w czasach drugiej wojny libańskiej; młodzi ludzie, rzekomo pełni postępowych idei, maszerujący obok mizoginicznej, nienawidzącej spraw homo, antysemickiej islamistycznej skrajnej prawicy. Najpopularniejszy banner, niesiony przez lewicowców oraz islamistów, brzmiał: „Wszyscy jesteśmy teraz Hezbollahem”.

Europejscy przywódcy nie podzielają takich odstraszających poglądów. Ale w imię Realpolitik odwracają się oni plecami od moralności, sprawiedliwości i ich historycznej odpowiedzialności wobec narodu żydowskiego. A jeśli znają swą własną historię, to potrafią zrozumieć, że odpowiedzialność ta nie dotyczy tylko żydów. Bowiem antysemityzm to nie kolejny wytwór nienawiści. To nie tylko inna forma rasizmu. (…)

Komentarz:

Powyższy fragment artykułu z żydomediów reprezentuje stanowisko żydostwa wobec całego świata Gojów. Tu nie ma żadnej pomyłki. Wszyscy jesteśmy „odpowiedzialni”. Takie jest stanowisko żydów: szantaż i roszczenia wobec całego świata. Jest to tylko jeden z wielu przykładów listy żądań szantażystów.

Taką ideologią karmieni są zarówno żydzi, jak i Goje. I nie ma pomyłki również w tym, że wskutek tego odwiecznego żądania czegoś od całego świata, wzrastają kolejne pokolenia żydowskich bandytów, ekstremistów i rasistów, którzy są dla ludzkości straceni ostatecznie. Ale jeszcze gorsze jest to, że nawet dzisiaj są jeszcze Goje, którzy również wierzą, że są żydom coś winni.

Na kanwie zacytowanego bełkotu pomyleńca, tacy ludzie powinni zadać sobie pytanie: co JA jestem winien żydom? Za co JA jestem odpowiedzialny? Zwłaszcza ci, którzy biorą czynny i bierny udział w różnych żydowskich fałszerstwach i mistyfikacjach, bo oni tak samo, jak żydzi, są częścią problemu całej ludzkości.

Świat nie jest żydom NIC winien i czas najwyższy, żeby tzw. naród żydowski zaczął się uczyć, jak żyć z innymi ludźmi.

Ten popis (zresztą jeden z wielu tysięcy) żydowskiego pomyleńca powinien „trafić pod strzechy”, szczególnie tam, gdzie Goje jeszcze wierzą w żydowską mitologię różnego rodzaju, np. mit „dobrego” żyda.

przygotował: Pluszowy Miś

Źródło: http://www.jpost.com/Opinion/Op-Ed-Contributors/Europes-historic-responsibility-Proscribe-terror-316072

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.