Strona główna > Polska > Czy Trump przygotowuje się do wojny z Rosją kiedy płonie Ameryka?

Czy Trump przygotowuje się do wojny z Rosją kiedy płonie Ameryka?

Ameryka umieściła ponad 30 myśliwców i 2.000 żołnierzy na granicy z regionem KaliningraduThe United States deployed more than 30 fighters and 2 thousand military men at the border of the Kaliningrad region

Waszyngton rozkazał zwiększyć presję na Rosję.

Amerykańskie wojsko kontynuuje relokację swoich samolotów bojowych, opancerzonych pojazdów na zachodnie granice Rosji. Jeśli do tej pory uważano, że pojawienie się tysięcy amerykańskich żołnierzy w Polsce nie oznacza prawdziwego ryzyka, to jak się okazało, zamiast tysięcy żołnierzy pojawi się tam 2 x więcej przedstawicieli armii USA, co jest dużo bardziej przerażające – Ameryka zamierza umieścić ich w regionie Kaliningradu i 36 myśliwców F-16.

„Ameryka przemieści do Polski do 2.000 żołnierzy, Warszawa dostanie dowództwo V Korp Armii USA z Kentucky. Jutro w Waszyngtonie potwierdzą jak zostanie wzmocniona obecność amerykańskiego wojska. Znane są plany przeniesienia z Niemiec do Polski ok. 30 amerykańskich F-16.

Teraz w Polsce jest ok. 5.000 amerykańskich żołnierzy. Ok. 60% lokalnych mieszkańców, według badania opinii publicznej, popiera zwiększenie amerykańskiego kontyngentu w kraju”. – czytamy w mediach. A zatem, liczba całkowita amerykańskich żołnierzy w Polsce wzrośnie do 7.000.

Jaki dokładnie jest powód aktywnego zwiększania ugrupowań wojskowych przy rosyjskiej granicy nie jest znany.

Źródło:  Avia-pro.net

https://www.veteranstodaynetwork.com/2020/06/24/trump-preparing-for-war-with-russia-while-usa-burns/

tłumaczenie: Ola Gordon

7 thoughts on “Czy Trump przygotowuje się do wojny z Rosją kiedy płonie Ameryka?

 1. Kiepskie posunięcie naszego rządu.
  Są za pewni siebie na obcym terenie i nie doceniają Rosji.
  Czyżby zrobią sobie poligon z dala od swojego państwa.Analizując to wszystko wniosek jest jeden: tam gdzie są amerykanie tam jest wojna i tragedia.

  1. czyżby miałaby to być pierwsza wojna Trumpa ?
   wielka wojna

   wyczyszczą teren, budynki i dobra z tubylców,
   aby przenieść i uposażyć tu braci starszych

 2. Amerykańskie wojska przesuwają się na wschód na pomost bałtycko-czarnomorski ponieważ tak liczna ich obecność w Niemczech jest reliktem Zimnej Wojny, z czasów kiedy jeszcze istniał Układ Warszawski. To, że Jankesi nie zrobili tego w 1999 r. kiedy wstąpiliśmy do NATO świadczy tylko o tym, że nie widzieli zagrożenia ze wschodu (putlerowski raj & Chiny). Teraz lokują w Polsce swoje biznesy, kapitał, z kolei Chiny penetrują Europę środkowo-wschodnią a kremlowski reżim fantazjuje o połknięciu Białorusi i Ukrainy. Czasy się zmieniły to i limes wraz z nimi. W naszym interesie jest utrzymanie obecnego statusu quo w regionie, czyli mieć w sąsiedztwie kraje bałtyckie, Białoruś czy Ukrainę (jaka by nie była, byle zorientowana na Zachód), z moskalami cofniętymi do granic z początku XVII wieku. Przypominam delikatnie, że gdy za wschodnią granicą mieliśmy niemal wyłącznie Rosję, to co pokolenie toczylismy wojny (a czasem czesciej), a kiedy juz te wojny przegralismy, to mielismy powstania, by pozniej znów mieć wojny … Współcześnie nasz region ma chwile oddechu ponieważ putinowski raj jest słaby i rządzi nim opętany filosemita co to rozumuje jeszcze w kategoriach sowieckich. I choć na zewnątrz pręży muskuły, to kraj pod jego nierządami gospodarczo i demograficznie się zwija. I to pomimo ogromnych bogactw w postaci surowców naturalnych o których my tylko możemy sobie pomarzyć.

  1. Stary co ty za banialuki opowiadasz? Gdzie usa wprowadza demokracje tam miliony cywili zabitych. Dlavzego polska nie ma swojej armi? Pejsy nam szykuja rozbior a ty sie ruskich boisz? W polsce nie ma rzadu tylko slugusy syjon powiedz mi gdzie sa dzieci naszych polsko jezycznych politykow? Ja ci powiem. Napewno noe w polsce bo nam szykuja 39. Tak samo jak.usa i brytole w 39 bo gdyby nie oni to hitler nie mial by kasy zeby takie imperium zbudowac. Zreszta od 1917 w rosji nie rzadza ruskie tylko pejsy tak jak.u nas. Doczytaj

 3. Banialuki to opowiadają kremlofile – adwokaci putlera. Wiecznie widzą tylko „biedną i strasznie pokrzywdzoną” Rosję, „gołąbka pokoju”, i rugają wszystkie państwa które z nią graniczą i mają na jej temat odmienne zdanie, podyktowane zresztą historycznym doświadczeniem. Ten kraj był i niestety dalej jest niebezpieczny. Jego elity stawiają sobie za wzór ZSRR z czasów stalinowskich a odpowiedzialnością za wybuch II WS obarczają … Polskę. Czy wyobrażasz sobie aby dzisiejsze Niemcy czciły III Rzeszę i ostentacyjnie przekonywały, że II WS rozpoczęła się od ataku polskich żołnierzy na radiostację w Gliwicach? I do tego trzymały przy naszej granicy (Obwód Kaliningradzki) a także skierowaną na nas najnowocześniejszą broń ofensywną czyli rakiety Iskander? Niewykrywalne dla radarów, rakiety manewrujące, mogące przenosić głowice jądrowe. Zarówno Rosja jak i USA zainfekowane są bandyckim imperializmem i jedyne do czego pieje to do tego, że o ile wszyscy widzą to u jankesów, to jakoś tak u kremlowców dostrzec tego nie chcą. A oni pomimo tego że są gospodarczym trzecim światem to nawet tego nie ukrywają <;

  1. wiekszych idiotyzmow nie czytalem te 7000 amerykanskich zolnierzy moze Rosje podrapac po dupie i tyle zreszta amerykanie w starciu z mocnym przeciwnikiem okazuje sie tchorzami przyklad drugiej wojny swiatowej dastawali lanie od Niemcow ze ho ho.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *