Strona główna > Rosja > Czy to stolica Rosji ?

Czy to stolica Rosji ?

Miasto Moskwa – stolica naszej Ojczyzny. Centrum nadające ton i dające przykład dla całego kraju. A w ostateczności jest to honor i reputacja państwa…i tradycyjnych wartości i „duchowych kotwic”. Znieważają nasze oczy, nasze dusze…A jakichże uczuć patriotycznych i moralności kontemplacja czegoś podobnego może nauczyć nasze dzieci i młodzież? Tak więc, bez żadnych ceregieli, ktoś ma nadzieję na zbydlęcenie i odczłowieczenie naszego narodu a może już uważa go za bydło?

a88

Reklama na ulicy Szirokoj (stacja metro Miedwiedkowo) przy ruchliwej trasie. Jest to reklama „Grupy Leningrad”…Zaraz obok państwowej reklamy Międzynarodowego Wojskowo-Muzycznego Festiwalu „Spasskaja Basznia” na Placu Czerwonym”, z wizerunkiem świętości a mianowicie cerkwi p.w. świętego Wasilija Błażiennogo. W ostateczności jest to honor i reputacja państwa…i tradycyjnych wartości i „kotwic duchowych”.

a888

a77

Znieważają nasze oczy, nasze dusze…A jakichże uczuć patriotycznych i moralności kontemplacja czegoś podobnego może nauczyć nasze dzieci i młodzież? Widać więc, że ktoś usiłuje doprowadzić do zbydlęcenia nasz naród, do odczłowieczenia go, a może już uważa go za zwykłe bydło?

I jest to bardzo interesujące gdzie jest teraz Roskomnadzor (Federalna agencja ds. łączności, technologii informatycznych i masowej komunikacji – tłum.), która zabroniła emisji filmu amerykańskich antyglobalistów pt. „Trumny dla Amerykanów” (tematem są obozy koncentracyjne FEMA oraz NWO – tłum.), który to film został przetłumaczony na język rosyjski i przekazuje on, z goryczą, prawdę o Nowym Porządku Świata (a z kolei tulska Temida prawosławnej grupie z 70 mniszkami stawia zarzut ekstremizmu na podstawie zarzutu „krytyki USA i ICH rządu”)?

Co to jest? A Ministerstwo Kultury Federacji Rosyjskiej, tak naprawdę, to komu i czemu służy przyzwalając na coś takiego? Już z całą pewnością nie Rosji, a w naszej opinii tak ono nie powinno się nazywać bo nie ma do tego moralnego prawa, wyrządzając naszej Ojczyźnie jedynie szkodę…

Najwidoczniej jest to także dla tego „Ministerstwa Antykultury” (tak jest właściwiej) klejnot i „kulturalne dziedzictwo naszej Ojczyzny”, zresztą tak jak i świętokradcze i bluźniercze pornograficzne „dzieła” niedawno zmarłego żydowskiego „artysty” Sidura Wadima Abramowicza ze skandalicznej wystawy w Maneżu pt. „Rzeźby których nie widzimy” a która to wystawa miała miejsce w ubiegłym roku podczas uspieńskiego postu.

I właśnie to „Ministerstwo Antykultury” stanowczo odmówiło wycofania z wystawy tych „dzieł” jako bezcennego „dziedzictwa kulturalnego Ojczyzny”, wyraźnie dając do zrozumienia, że oni „plują” na nasze religijne uczucia chrześcijańskie…

Osłoń nas Panie, Boże, mocą Twego Czystego i Życiodajnego Krzyża i ochroń nas i naszą Ojczyznę przed takim, i wszelkim innym, złem!

Sierpień 2016 rok

Sługa Boża Tatiana Liemiesziewa

a100

Na podstawie: http://dsnmp.ru/chto-eto-stolitsa-zadayushhaya-ton-i-pokazyivayushhaya-primer-vsey-strane-foto/

Data publikacji: 30.08.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *