Strona główna > Świat > Czy to już koniec Iranu ?!

Czy to już koniec Iranu ?!


Iranowi pozostało zaledwie niewiele już dni ! Wszystko już zostało zdecydowane !

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

UWAGA ! Suplement !

Najnowsza audycja radiowa rosyjskiego pisarza prawosławnego Władimira Pawłowicza Filimonowa dotycząca najnowszych wydarzeń w świecie w świetle Słowa Bożego !

ftp://ftp.not-inn.ru/slovo/(521)12-05-2018.mp3

Nadesłał Borys

12.05.2018

 

 


11 thoughts on “Czy to już koniec Iranu ?!

 1. „Apokalipsa MUSI sie wypelnic”
  . Wyglada na na to ze sytuacja nabiera tempa.

  ” To SAMO-SPALANIE się rasy ludzkiej ma się kontynuować, jak wiatr przy burzy, i ma „skonsumować wszystko.” (Soren Kierkegaard ). „To musi być ukończone, tak jak skandal,
  który miał przyjść na świat, ale BIADA tym wszystkim przez których to nadchodzi.”
  (Soren Kierkegaard).

 2. Biada tym wszystkim, przez których to nadchodzi.

  Żyjemy w czasach, gdzie „wszystko jeszcze wciąż stoi, ale jest już podstępnie opróżnione ze znaczenia” (S. Kierkegaard, „Obecny wiek”).

  Mamy Sektę Watykan-2, która udaje „Kościół katolicki”. Sekta Watykan- 2 przeniknęła do Kościoła Katolickiego wraz ze swoimi połączonymi judeo-masońsko siłami i spowodowała, że został on „podstępnie opróżniony ze znaczenia”. Pusta, wyjałowiona skorupa w której niby „chrześcijański” duch zaczyna śmierdzieć jak samo Piekło.

  Mamy niby „demokratyczne” kraje i rządy w stanie ostatecznej korupcji, „podstępnie opróżnione ze znaczenia”, w którym „wulgarny motłoch kontempluje własną szumowinę w swoich przedstawicielach.” (SK)

  Ludzie chcą aby ich Ustalony Porządek (Established Order), był kontynuowany, ale już mają, mniej lub bardziej świadomą wiedzę, że on JUŻ NIE istnieje.

  Wielu ludzi jest coraz bardziej świadomych, że za oficjalną fasadą, „demokratycznym” ornamentem, za tym „wyglądem zewnętrznym”, dzieje się coś głęboko niepokojąco przewrotnego, diabelskiego. Czują, że są oszukiwani, że są nabierani na coś, co ostatecznie przyniesie im kolosalne mega-zniszczenie. Oni czują, widzą, że TO nadchodzi, ale również czują się całkowicie bezsilni wobec tego. Ich zaufanie do Ustalonego Porządku, zaufanie, które jest warunkiem bez którego nie może być właściwych relacji między przedstawicielami państwa i jego obywatelami, NIE istnieje i każdy jest pozostawiony SAM SOBIE.

  Nie ma jednej, jednoczącej, pozytywnej SIŁY zdolnej do pokonania niszczącej Mocy Globalnego Ustalonego Porządku (Power of the Global Established Order), która w lidze z samymi mocami ZŁA (z piekła), planuje skutecznie nasz Ostateczny Koniec.

  Widzimy to, obserwujemy, zauważamy, protestujemy, ale jesteśmy zbyt bezsilni, zbyt niemocni, sfrustrowani, przestraszeni i niezdolni do konkretnych decyzji, aby COŚ (jeśli cokolwiek w ogolę można) zrobić, aby zatrzymać te nadchodzącą katastrofę, te Apokalipsę. Ci, którzy zostali wybrani na naszych przedstawicieli, którzy rzekomo maja prowadzić nas, wspierać nas, prowadzić nas, chronić nas, SPISKUJĄ PRZECIW NAM.

  Są oni częścią tego Diabelskiego Spisku Przeciwko Ludzkości, a jednocześnie, nadal prezentują się sprytnie, jako dobroczyńcy, zwiastuni pokoju, tolerancji i sprawiedliwości, czyniący samo dobro. Oni wygrywają zaufanie ludzi poprzez głoszenie różnego rodzaju oszustw. A wielu wciąż wierzy tym pochlebcom, tym ich oszustwom, podstępom, w nadziei, że jakoś będzie lepiej, ponieważ, w końcu, po prostu lepiej być musi.

  Wiele osób odmawia uznania kolosalnych szkód, które JUŻ zostały zrobione i nie chce widzieć demonów, które zostały zwołane do dalszego, ostatecznego zniszczenia wszystkich znaczących, podstawowych struktur (ekonomicznych, politycznych, społecznych, kulturalnych, itd.), które podtrzymywały ludzkość przez cale pokolenia, przez CAŁE tysiąclecia.

  To SAMO-SPALANIE się rasy ludzkiej ma się kontynuować, jak wiatr przy burzy, i ma „skonsumować wszystko.” (SK). „To musi być ukończone, tak jak skandal, który miał przyjść na świat, ale BIADA tym wszystkim przez których to nadchodzi.”(SK).

  ”BIADA tym wszystkim, przez których to nadchodzi” i BIADA tym wszystkim, którzy im pomagają, którzy współpracują z nimi, którzy wspierają ich w jakikolwiek sposób.

  Ramie Boskiej Sprawiedliwości nie zna granic czasu i przestrzeni i dosięgnie, prędzej czy później, tych wszystkich, którzy uczestniczyli w tej Ostatecznej Globalnej Konspiracji, w tym Pakcie z Samym Diabłem przeciwko wszystkim stworzeniom Bożym, przeciwko całej ludzkości i wobec Ziemi, która ja utrzymuje”.

  Boże mój, Boże mój, czemuś mnie opuścił?”(Mat. 27:46) Boże mój, Boże mój, czemuś NAS opuścił???” A oto JA JESTEM Z WAMI przez te wszystkie dni, które nadchodzą aż DO SKOŃCZENIA świata.” (Mat. 28: 20)

  Nie bój się…

  Nie bójmy się.

  Renata

  1. „Mamy Sektę Watykan-2, która udaje „Kościół katolicki”. Sekta Watykan- 2 przeniknęła do Kościoła Katolickiego”

   Nie ma i nigdy nie było Kościoła Katolickiego. Zawsze to była tylko dobrze zamaskowana sekta. To odwieczne imperium zła opisane przez Jana w 17 rozdz. Objawienia jako wielka nierządnica.

   Zderznie własnej obudzonej świadimości z ochydą świata szatana jest przykre ale i pokrzepiające zarazem. Kurtyna opadła i król jest nagi.

   Mat. 10.26 „Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć”

   A to jest akurat dobra nowina.

   1. Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana – Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas! Crux Sacra Sit Mihi Lux. Non Draco Sit Mihi Dux!

   2. Mylisz sie i to grubo. Takich jak ty jest zreszta wielu. ale mi juz sie znudzilo nawracanie takich jak ty. bo sa wyjatkowo tepi. Modl sie do Boga, aby cie oswiecil.
    Szatan nienawidzil od samego poczatku Koscil Chrystusowy aka prawdziwy, tradycyjny Kosciol Katolicku ,temu tez zwalczal Go z cala zaciekoscia bo tam JEST PRAWDA.
    Udalo mu sie przeniknac zewnetrzna fasade KK i teraz probuja zniszczyc Jego Ducha. I wielu sie na to nabiera bo nie maja prawdziwej wiary, a jedynie pozorna,czasowa, od niedzieli i swieta,
    Zostala i zostanie tylko wierna Reszta ( remnant). O tm zreszta tez mowi Pismo Sw.
    Ale aby to zrozumiec trzeba duchowo najpierw dojrzec i miec otwarte serce, ducha i umysl.
    I modilc sie szczerze do Boga i Maryi o pomoc w zrozumieniu.

 3. Mieszkańcy Cesarstwa Rzymskiego w V i VI wieku musieli się czuć podobnie. Też wszystko rozlatywało się na ich oczach.

  Co do religii… to zawsze były z nią kłopoty. Działania żydowskiego boga Jahwe ze ST, szczególnie z pierwszych paru ksiąg, przypominają często działania szaleńca-psychopaty bądź po prostu diabła a w końcu jest on inkorporowany do naszej wiary.

  Zepsucie w Watykanie bywało w przeszłości nawet większe niż teraz. Mieliśmy ze 40 antypapieży, w X wieku rzadko który papież umierał naturalną śmiercia, byli papieże – zbóje tacy jak Urban II, papieże rozwodnicy z kochankami (Aleksander VI), bywało że papieże umierali w łóżku kochanki (np Jan XIII nakryty na gorącym uczynku i zabity przez męża tej kobiety) albo zapedalili się na śmierć (Paweł II z XV wieku). Papieżem był również niewierzący (Leon X). Miał powiedzieć „Mamy papiestwo więc się bawmy”. Juliusz II natomiast nakazał wymalować podobizny Boga (czyli bałwany) w Kaplicy Sykstyńskiej, które możemy podziwiać do dziś. Do tego był syfilitykiem.
  Bonifacy VIII natomiast kazał pobudować swoje własne pomniki, oddawać im szacunek a do tego otwarcie był pedałem i pochwalał pedofilię. Sykstus IV spłodził dziecko własnej siostrze a któryś inny Sykstus rozbudował sieć burdeli aby zasilić kasę Watykanu.
  Jak popatrzymy na te przykłady to w obecnym Watykanie nie dzieje się nic nadzwyczajnego, wręcz przeciwnie towarzycho prowadzi się znacznie lepiej niż dawniej.

  Cywilizacje powstają, rosną w siłę, później zaczynają gnuśnieć i upadają.
  Nasza cywilizacja (ta tzw. łacińska) nie będzie wyjątkiem.
  Nie będzie w związku z tym żadnej Apokalipsy, bo gdyby takowa miała nadejść to doszłoby już do niej w przeszłości (np. działania papieża Bonifacego VIII dobrze pasowały do opisu działań Antychrysta).
  Będzie natomiast agonia i upadek tzw cywilizacji zachodniej (łacińskiej) i zastąpią ją wpływy Muzułmanów, wpływy prawosławnej Rosji i oczywiście ekspansja ekonomiczna Chin.

  Okres świetności tzw. Zachodu w zasadzie się skończył. Oprócz coraz to bardziej totalitarnych rządów, długów i zboczeńców maści wszelakiej niewiele tam zostało a cała kasa idzie do Żydów.

  1. Bobik
   ,,Działania żydowskiego boga Jahwe ze ST, szczególnie z pierwszych paru ksiąg, przypominają często działania szaleńca-psychopaty bądź po prostu diabła a w końcu jest on inkorporowany do naszej wiary.”
   Niczego nie zrozumiałeś ze ST

 4. Niby dlaczego przepowiednia musi się wypełnić że ma być III wojna. Wypełnić to się musi likwidacja zła tego świata jakim są Stany wszystkie kraje powinny to bydło rządzące w Stanach zniszczyć.

  1. @jebjude
   Stany nie są już samodzielnym państwem. W ciągu ostatnich 30 lat stopniowo utraciły suwerenność i stały się przyrostkiem do Izraela.
   Polityka zagraniczna Stanów jest w zasadzie zorientowana na korzyści Żydów a nie Amerykanów-gojów.
   Politycy amerykańscy podejmą niekorzystne dla Stanów decyzje o ile te będą dobre dla Izraela.
   Co do likwidacji zła… hmm… trudna sprawa. Zawsze tu będzie. Jak odetniesz hydrze jeden łeb to 3 inne odrosną.
   Wygonisz Żyda to przyjdzie kozojebca, wygonisz kozojebce, przyjdzie Szwab a wygonisz i jego to przyjdzie Rusek i tak w koło.
   To w dużej mierze również nasza wina. Nasze elity to zdrajcy i pachołki sił obcych a nasza polityka zagraniczna w zasadzie nie istnieje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *