Strona główna > Świat > Czy to bojówki SA? Bolszewicy? Nie, to terror aktywistów homoseksualnych w praktyce

Czy to bojówki SA? Bolszewicy? Nie, to terror aktywistów homoseksualnych w praktyce

Źródło: http://wpolityce.pl

Data publikacji: 26.04.2013

maru1

O tym wydarzeniu cicho, tych zdjęć nie pokazują największe media. Dlaczego? Bo aktywiści homoseksualni przedstawiani są jako miłośnicy tolerancji, brzydzący się przemocą i zawsze ofiary. Dlatego każda wypowiedź ich krytykująca jest nagłaśniana, a każdy przypadek coraz częstszego terroru jest przemilczany.

ma2

I tak właśnie jest z przypadkiem ataku na arcybiskupa Andre-Joseph Leonarda, który został brutalnie zaatakowany przez bojówkę homoseksualną w trakcie wykładu na uniwersytecie w Brukseli.

ma3

To naprawdę wstrząsające zdjęcia, to dzieje się tu i teraz, w Europie. Czas prześladowań wyznawców Chrystusa niestety wrócił.

Na zdjęciu powyżej widać jak jedna z bojówkarek trzyma w ręku butelkę z wodą w kształcie Matki Bożej – nią oblewała arcybiskupa.

ma4

Hasła głoszą: “stop homofobii”, ale w rzeczywistości to nie homoseksualiści są prześladowani, ale ludzie, którzy zgodnie z nauką Chrystusa nazywają ich zachowanie grzechem.

ma5

Księże Arcybiskupie! Jesteśmy z Tobą w modlitwie. Niech Bóg wybaczy tym totalitarystom, nie pierwszym w naszej historii. Przed nimi byli naziści i bolszewicy, dokładnie tak samo walczyli o tolerancję.

Kiedy zaczną palić kościoły tak jak palono synagogi?

wu-ka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.