Strona główna > Bez kategorii > Czy stać nas na mądrość naszych przodków?

Czy stać nas na mądrość naszych przodków?

autor: Pluszowy Miś

Akt_Konfederacji_Warszawskiej
dokument Konfederacji Warszawskiej

W związku z falą zagorzałych sporów światopoglądowych, jakie co jakiś czas wybuchają z lekkością puchu i niosą zniszczenia porównywalne do eksplozji bomby wodorowej, a co ma miejsce zawsze po publikacji materiałów poświęconych rewolucji żydomasońskiej w kościele katolickim bądź esejów poświęconych innym skutkom infiltracji chazarskiej w sferze różnych odłamów religii, ośmielam się postawić otwarcie to pytanie na forum publicznym naszego portalu.

Najłatwiej poróżnić nas Polaków właśnie w sferze światopoglądowej, skłócić i podzielić na odrębne, zwalczające się nawzajem ugrupowania. Tego chce właśnie nasz chazarski wróg, a my sami dokładamy do tego jeszcze swoje „trzy grosze”.

Czy zdobyć się potrafimy na mądrość naszych przodków, którzy w obliczu kryzysu swojego państwa potrafili zawrzeć ugodę religijną, jaką znamy pod nazwą Zgody Sandomierskiej (1570) i Konfederacji Warszawskiej (1573)?

Trwały fundament każdego porozumienia to akceptacja faktu, że inny człowiek ma inny światopogląd. Zamieszczane artykuły mają za zadanie informować, a nie kłócić.

Łączy nas Polaków wspólny interes (res publicae) oraz wspólny chazarski wróg i na tym spróbujmy skupić naszą uwagę i nasze wysiłki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.