Strona główna > Świat > Czy Soros zostanie prezesem Banku Centralnego Ukrainy?

Czy Soros zostanie prezesem Banku Centralnego Ukrainy?

Jeśli okaże się to faktem, a tego nie można niestety wykluczyć, to spekulant międzynarodowy, 84-letni George Soros, który nadal stara się jak może osłabić rosyjską gospodarkę, jak już to zrobił w 1998 roku, może zostać szefem Narodowego Banku Ukrainy. Soros tym samym skompletuje kwartet zagranicznych technokratów, który jasno wskazuje, że nie będzie z niego żadnego pożytku dla rozbitej gospodarki Ukrainy, ani pokoju na świecie.

George Soros

Jak dotąd jest to raport przedstawiony tylko przez APA, azerską agencję prasową w Baku. Cytują oni źródło, jakim jest ukraiński kanał telewizyjny 112. Raport cytuje źródła w parlamencie Ukrainy, Radzie Najwyższej i ludzi wokół prezydenta Ukrainy.

Miliarder spekulant Soros nie jest kimś obcym dla Ukrainy. W osobistej rozmowie z kanałem propagandowym CNN o nazwie US TV, Soros powiedział: „Założyłem fundację na Ukrainie zanim jeszcze Ukraina uzyskała niepodległość od Rosji. A fundacja funkcjonuje od tego czasu i odegrała ważną rolę w obecnych wydarzeniach”. Ten wywiad został przeprowadzony po zamachu stanu dokonanym przez Departament Stanu USA, 21 lutego 2014 r.

Czy Soros udzieli dla Kijowa swej „alchemii finansowej” i spróbuje zarobić miliardy jako Minister Finansów nie jest na razie jasne. Jest podobno lista pięciu kandydatów, w tym Sorosa. Nadto są na niej obecni podobno były szef MFW, Dominique Straus-Kahn i co najmniej jedna osoba z Rezerwy Federalnej USA.

Źródło: http://journal-neo.org/2014/12/28/soros-as-kiev-s-central-banker-and-ridiculous-us-laws/

Tłum. Pluszowy Miś.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 58 = 63