Strona główna > NWO > Apokalipsa > United Satanists of America – Czy seksualne szambo jest znakiem czasów ostatecznych ?

United Satanists of America – Czy seksualne szambo jest znakiem czasów ostatecznych ?

Nowy Jork jest w awangardzie satanizmu. Małżeństwo i rodzina to cegły z których zbudowane jest społeczeństwo. Osoba dobrze poinformowana opisuje jak zostały one zniszczone w Nowym Jorku gdzie zgnilizna moralna i rozpasanie seksualne są powszechne.

„Ogólnie rzecz biorąc to młode kobiety są hodowane na potulne niewolnice seksualne”.

Christian Bale w amerykańskim filmie z 2000 roku zatytułowanym "American Psycho" traktującym o społeczeństwie zmienionym w moralne szambo.
Christian Bale w amerykańskim filmie z 2000 roku zatytułowanym „American Psycho” traktującym o społeczeństwie zmienionym w moralne szambo.

„Granica pomiędzy prostytutką a dobrą dziewczyną na Manhattanie jest praktycznie niezauważalna” – powiedział mój informator, długoletni aktor, który przedstawił się jako „American Psycho”.

„To nie jest rzadkością kiedy kobieta po randce prosi o „pieniądze na taksówkę” i oczekuje, że dostanie 100 dolarów lub więcej. To są panie kariery. One wszystkie mają uboczne dochody”.

„Wygląd dla kobiety jest wszystkim. To jest ich towar. W Nowym Jorku dysponują one mobilną chirurgią plastyczną. Zgłaszają się do ciebie w sprawie wykonania liposuction (odsysanie tłuszczu – tłum.) albo w sprawie nastrzykiwania botoksem lub czegoś jeszcze innego”.

„Ogólnie rzecz biorąc młode kobiety hodowane są na uległe niewolnice seksualne. Te bogatsze mają swoich doradców albo psychiatrów, którzy przepisują im „leki” antylękowe (antydepresanty – tłum.) takie jak Klonopin, Adderol, Adavan albo Zanex, które to preparaty tłumią ich naturalne instynkty posiadania domu i rodziny i czynią je uległymi i rozwiązłymi”.

„Quasi-alfonsi, którzy pracują dla klubów nocnych, wyławiają te uboższe i faszerują je prochami . Są one przynętą na mężczyzn, którzy odwiedzają te kluby. Te młode dziewczyny spotykają się z bogatymi starszymi mężczyznami. To jest orgia”. 

a

„Narkotyki Ecstasy i Molly także są wszechobecne”.

„Narkotykami mężczyzn jest alkohol i kokaina”.

„Homoseksualny styl rozwiązłości jest promowany. Wraz z doradcą każda młoda kobieta musi mieć przyjaciela geja. Jeżeli jesteś mężczyzną i nie aprobujesz zachowań homoseksualnych to nie uzyskasz randki z kobietą”.

„Jest to uważane za „zdrowe” kiedy jest się samotnym i wyuzdanym. To jest środowisko opętane seksem”.

„Tradycyjne rodziny dwupokoleniowe są wyśmiewane i zwalczane. Piękne kobiety trafią na lojalnego męża. Feministki i lesbijki zatrują umysł gospodyni domowej mówiąc: „On cię oszukuje. Twoje życie jest uciążliwe. Jest to rodzaj niszczenia życia” „.

„Najmniejszy spór kończy się rozejściem i zakazem zbliżania się. Prawa miejskie są pomyślane przeciwko rodzinie. Dzięki internetowi nowi partnerzy są tak łatwo dostępni, że najmniejsza kłótnia kończy się stałym rozejściem”.

„TO WSZYSTKO BIERZE SWÓJ POCZĄTEK Z ŻYDOWSKIEJ SEKTY SABATEJSKO-FRANKISTOWSKIEJ (to znaczy z komunistycznych iluminatów), NIENAWIDZĄCEJ RODZINY I WIERZĄCEJ, ŻE KOBIETY POWINNY BYĆ WŁASNOŚCIĄ PUBLICZNĄ, UŻYTKOWANĄ PRZEZ WSZYSTKICH. CZŁONKOWIE SEKTY WIERZĄ, ŻE ŻYDOWSKI MOSHIACH (mesjasz) NADEJDZIE DOPIERO WTEDY KIEDY SPOŁECZEŃSTWO ROZPADNIE SIĘ POD CIĘŻAREM GRZECHU. DLATEGO PRAKTYKUJĄ ONI KAŻDY RODZAJ PERWERSJI, WYMIENIAJĄ SIĘ ŻONAMI, PRAKTYKUJĄ SEKS GRUPOWY, PEDOFILIĘ I KAZIRODZTWO”.

a2

OKO ILUMINATÓW 1

Na podstawie: http://henrymakow.com/

Data publikacji: 24.08.2016

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.