Strona główna > Zdrowie > Czy pozwolisz im zrobić z siebie „sfeminizowanego mężczyznę”?

Czy pozwolisz im zrobić z siebie „sfeminizowanego mężczyznę”?

aWiesz, że chemikalia przemysłowe mogą być niebezpieczne. Ale czy wiesz, że nowoczesny przemysł wkłada setki chemikaliów w codzienne środowisko, udających żeński hormon – estrogen?

Te niby-estrogeny wypowiedziały wojnę twojej męskości. Pozbawiają cię siły, mięśni, ambicji, ducha konkurencji i wydolności seksualnej. Kiedy twój poziom estrogenu rośnie, a testosteronu spada, możesz się spodziewać:

– Przyrostu tkanki tłuszczowej: tłuszcz zastępuje zanikające mięśnie

– Problemów z seksem : popęd seksualny maleje i erekcje stają się rzadsze i trudniejsze

– Utraty ambicji : zmęczenie i niski poziom energii odbierają ci wolę sukcesu

– Wzrastającego ryzyka prostaty: nadmierny poziom estrogenu powoduje zarówno powiększenie prostaty jak i jej nowotwór.

Powiem ci dlaczego “lewy” estrogen stanowi zagrożenie, i gdzie on jest. Powiem ci również jak możesz go zredukować lub wyeliminować. Powiem ci jak możesz odwrócić proces feminizacji.

Poznaj przeciwnika

Problem polega na tym, że wiele współczesnych syntetyków stosowanych w produktach ma strukturę niemal dokładnie taką jak estrogen. Kiedy dostaną się one do krwi, dają twoim komórkom nowy zestaw instrukcji. Mówią ciału, by stało się bardziej kobiece.

Najbardziej specyficznym symptomem nadmiaru estrogenu jest dodatkowa tkanka tłuszczowa w piersiach. Jednak na długo przed “męskimi piersiami”, większość mężczyzn staje się stopniowo “miękkimi”. Dostajesz wygląd miękkiego “pączusia”, gdyż mięśnie zamieniają się w tłuszcz.

Z czasem zaczynasz tracić męski wygląd, pewność siebie i poczucie celu. Możesz czuć się zmęczony i przygnębiony i twój popęd płciowy zwykle spada.

Kiedy pójdziesz do lekarza po poradę, zrobi ci badania, przepisze lekarstwa nie mające nic wspólnego z przyczyną twoich problemów, albo powie ci, że “smutne, większość mężczyzn akceptuje utratę siły fizycznej, koncentracji psychicznej i potencji, będących częścią normalnego procesu starzenia”.

Niewielu w ogóle zdaje sobie sprawę, że ulega zatruwaniu. Kiedy FDA upiera się, że dodatki estrogenu do jedzenia są bezpieczne, a lekarze prawie nic o tym nie wiedzą, skąd ci ludzie mogą wiedzieć, że poddawano ich chemicznej kastracji?

Niebezpieczny plastykowy świat

Ponieważ nie można ich ani zobaczyć, ani wywąchać, ani spróbować, nie można powiedzieć, które produkty zawierają “lewy’” estrogen. Ale występuje on bardzo powszechnie. Oto krótka lista:

  • Podłogi winylowe dezodoranty nawilżacze pestycydy
  • Detergenty perfumy węże ogrodowe nawozy
  • Szampony lakiery do włosów zabawki plastyki

I lista się wydłuża… Ale plastyki są najgorsze – są wszędzie. Od plastykowych toreb i butelek na wodę, do opakowań produktów spożywczych – ucieczka przed plastykami jest prawie niemożliwa.

Dwaj winowajcy to bisfenol A i ftalany. Budowa tych wytworzonych przez człowieka chemikaliów jest uderzająco podobna do estrogenu.

Następnym jest kwas perfluorooktanowy (PFOA). Używany do produkcji teflonu. Ośrodki Kontroli Chorób przeprowadziły badania populacji na obecność ftalanów i PFOA. Wyniki były przerażające. Każda badana osoba – bez wyjątku – miała we krwi śladowe ilości obydwu chemikaliów.

Jim Pirkle, zastępca dyrektora laboratorium środowiskowego w OKC ostrzegł, że wyniki te mają poważne konsekwencje – szczególnie w przypadku mężczyzn. “Duże zaniepokojenie z powodu ftalanów jest takie, że one działają jak anty-androgeny. One pozbywają się cech, które zależą od testosteronu i czynią człowieka mężczyzną”.

Wzrost poziomu estrogenu może prowadzić do niepłodności – nawet nowotworu

Ponad 15% par w USA nie może mieć dzieci, i w 30-40% tych przypadków problemem jest bezpłodność. Ale to nie tylko Ameryka. U Brytyjczyków wskaźnik liczebności i gęstości plemników w latach 1938-1991 spadł dramatycznie.

Naukowcy w W Brytanii podejrzewali o to HPTE, występujące w pestycydach. Po doświadczeniach przeprowadzonych na szczurach, odkryli, że HPTE bezpośrednio zakłóca produkcję testosteronu w jądrach.

Naukowcy z Tufts University wykryli, że opryskiwacze upraw, którzy zajmowali się pestycydami naśladującymi estrogeny, stracili popęd seksualny, i rozwinęła się u nich bardzo niska liczebność plemników. Nic dziwnego, że liczba zachorowań na raka piersi w ciągu ostatnich dwóch dziesięcioleci wzrosła o 26 procent.

Jednak znacznie większym zagrożeniem są choroby prostaty. Niemieccy badacze stwierdzili, że poziom estrogenu w gruczole krokowym wzrasta z upływem lat. Czasopismo Prostata poinformowało, że wzrost poziomu estrogenu zwiększa ryzyko łagodnego rozrostu gruczołu krokowego (BPH) – lub obrzęku gruczołu krokowego.

Jeszcze bardziej obciążające jest to co odkrył japoński zespół, że wielkość prostaty bezpośrednio zależy od proporcji estradiolu (forma estrogenu) do wolnego testosteronu. Dodali, że pacjenci z dużą prostatą mają więcej estrogenu i “estrogeny są kluczowymi hormonami w powstawaniu i rozwoju łagodnego rozrostu gruczołu krokowego (BPH)”.

Problem ten jest szczególnie zły, kiedy łączy się z innym problemem hormonalnym – spadkiem poziomu testosteronu.

Zmierz swój współczynnik męskości

Testosteron jest źródłem twoich cech męskich. Ale z wiekiem jego poziom spada. Kiedy osiągniesz wiek 40 lat, twój poziom testosteronu spada około 1 procent rocznie. Kiedy to się dzieje i organizm gromadzi estrogen, stosunek testosteronu do estrogenu zaczyna podnosić się niekorzystnie:

Stosunek testosteronu do estrogenu powinien wynosić co najmniej 4:1. To cztery części testosteronu na jedną część estrogenu. I wobec tego – im wyższy wskaźnik, tym bardziej męsko będziesz wyglądać i będziesz się czuć. Staram się, aby moi pacjenci byli bliżej 8:1.
Wielu mężczyzn, którzy przychodzą do mojej kliniki mają wskaźniki poniżej 4:1. W rzeczywistości około 10 procent starszych mężczyzn odwiedzających moją klinikę ma więcej żeńskiego estrogenu niż męskiego testosteronu.

Kiedy spadnie poniżej 4:1, będziesz miał następujące problemy: niski popęd, problemy z osiągnięciem i / lub utrzymaniem erekcji, nadmiar tkanki tłuszczowej, utratę ambicji, zaburzenia pamięci, zmęczenie, czasem depresję i lęki.

Wzrost poziomu estrogenu zwiększa ilość tłuszczu. (Dlatego podają go zwierzętom hodowlanym)

Powstaje gładka warstwa tłuszczu pod skórą. To pozbawia cię definicji mięśni. To często wyraża się pulchniejszym podbrzuszem i tłuszczem zaokrąglającym twarz i żuchwę. Ale nie musisz tak wyglądać.

Jeśli szybko pozbędziesz się nadmiaru estrogenu, zmniejszysz ilość tłuszczu.

Przykład z mojej kliniki : Ron L przyszedł z symptomami zmęczenia i braku popędu. Jego wyniki badania krwi pokazały, że ma tylko 384 testosteronu – poziom, którego bym się spodziewał u kogoś dwa razy starszego. I co gorsze, estrogen 156 (więcej niż u niektórych kobiet). Współczynnik testosteronu do estrogenu – tylko 2,7 : 1 – dużo za niski dla mężczyzny.

Mimo, że ważył tylko 175lbs (70kg), miał dużo tkanki tłuszczowej – 35%. Inaczej mówiąc, był otyły nie mając nawet szczególnej nadwagi. To może mieć miejsce kiedy tkankę mięśniową zastąpi się tłuszczową. Miał tylko 108lbs (42kg) tkanki mięśniowej.

Wpisałem go na program zwiększenia testosteronu i mięśni, i obniżenia tłuszczu i estrogenu, o którym piszę w tym artykule. Jak widac z poniższego zestawienia, dodał 30lbs (12kg) tkanki mięśniowej, i stracił 30lbs tłuszczowej w zaledwie kilku miesiącach:

% tkanki tłuszczowej 35 – 29 – 22 – 16

Masa tłuszczu 58 – 51 – 37 – 26

Masa mięśni 108 – 125 – 133 – 139

Zastosuj trzy proste kroki i zwiększ swój współczynnik męskości

Na początek, zredukuj lub wyeliminuj estrogen dostający się do swojego organizmu. Pięć sugestii, które możesz zastosować już dziś:

– usuń pestycydy z wody stosując filtr

– myj warzywa i owoce przed spożyciem

– kupuj mięso z naturalnego chowu. Jeśli nie możesz, usuwaj tłuszcz. “Lewy” estrogen gromadzi się w tkance tłuszczowej.

– unikaj przetworzonych mięs – zawierają mielony tłuszcz

– unikaj przetworzonych węglowodanów – chleb, zboża, makarony – powodują nadmiar insuliny, budującej tkankę tłuszczową i stymulują estrogen.

– jedz więcej warzyw bogatych w błonnik wchłaniający nadmiar estrogenu

– rozmawiaj z lekarzem o zmniejszeniu lub wyeliminowaniu zażywanych lekarstw. One zakłócają prace wątroby w usuwaniu nadmiaru estrogenu.

Zmieniając nawyki żywieniowe, łatwo poprawisz proporcje testosteronu do estrogenu. Tu jest moja podpowiedź odnośnie podwyższenia poziomu testosteronu i obniżenia estrogenu:

– małże: te ‘prawdziwe zastrzyki testosteronu” zawierają białko, cynk i magnez – grające istotną rolę w produkcji testosteronu

– chuda wołowina: jeden z najlepszych wyborów na zdrowe życie. Jeśli możliwe, jedz z naturalnego chowu

– fasola: wspaniała kombinacja białka i błonnika, więcej cynku niż każde inne warzywo

– jaja: mają wszystkie istotne aminokwasy, najlepsze źródło białka. Nie wierz w bajki, cholesterol nie zrobi ci krzywdy

– brokuły: najlepszy sposób na usunięcie estrogenu z moczem

– kapusta: wspaniała w redukcji estrogenu i dobre źródło błonnika

– brukselka: błonnik walczący z estrogenem, bogata w środki odżywcze

– czosnek: podwyższa poziom testosteronu i blokuje kortyzol – hormon stresu.

Dr A Sears tłumaczenie Ola Gordon

Źródło polskie: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/11/03/czy-pozwolisz-im-zrobic-z-siebie-sfeminizowanego-mezczyzne/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.