Strona główna > Polska > Czy Polska będzie nadal Polską po wyborach z roku 2019 ?

Czy Polska będzie nadal Polską po wyborach z roku 2019 ?

Już za miesiąc, bo 13 października 2019 odbędą się wybory do sejmu i senatu. Od wieków Polska to strefa walki o możliwość posożytowania na Narodzie Polskim, dlatego od lat wybory są miejscem gdzie ścierają się ukryte antypolskie siły wpływu. Wiele wskazuje, że i tym razem będziemy świadkami dziwnych nocnych cudów serwerowych. Już od tygodni opinia publiczna jest przyzwyczajana do mizernego wyniku Konfederacji Narodowców-Brauna i Korwina (kuce z Konfederacji same się zaorały ograniczając swój elektorat do „narodofców” czyli 1% i korwinowców, którzy od dekad marzą o uzyskaniu progu wyborczego/Admin w-p).

Za to wszystkie proenwuowskie ugrupowania rosną w siłę, potwierdzając tym samym pozorną propagandową chęć Polaków do samozaorania jak i unicestwienia, i tak już słabej państwowości. Przecież w Polsce, niby wolnej i praworządnej ktoś, jakaś nieznana osoba, zdołała przeforsować ustawę 1066-6, mówiącą o oddaniu suwerenności niewidzialnym intenacjonalistom NWO. W Polsce po roku 89 dzieją się dziwne polityczne rzeczy, tak dziwne, że aż irracjonalne. Po ostatniej wygranej niewidoczne siły były na tyle silne i bezczelne, iż podczas orędzia Beaty Szydło wyłączyli nadajniki TVP.

Do dziś nie poinformowano o rzeczywistych przyczynach tzw. „awarii”. Do tego wszystkiego w Polsce jest dużo cudów nad urną. Np w kanadyjskich wyborach, gdzie z zasady jest nieco ponad 1% głosów nieważnych, karta do głosowania jest idiotoodporna. Na górze wyraźnie jest napisane, jak trzeba głosować, graficznie pokazany jest przykład, a nie jak u nas – na dole, drobnym druczkiem, jak to u nas drukują, bo na PiS i Konfederację głosują mochery, a one słabo widzą. Najwyższy i nieprzerwany jest jednak poziom medialnych kombinacji na umysłach Rodaków.

Fałszowany jest w niezrepolonizowanych stacjach i gazetach obraz rzeczywistości dezinformacją. Świadomość polityczna sporej części nasączonego tzw. europeizmem społeczeństwa, uniemożliwia jej wybór nawet na poziomie „chłopskiego rozumu”. Jak w krajach totalitarnych, obecnie zakodowana jest w sporej ilości umysłów nienawiść do polskości, pogarda do partii składających się w końcu z ich rodaków chcących dobra dla Polski, i kompletna bezkrytyczność wobec ludzi, którzy robią im od lat brązowe coś na i w głowę.

Jeżeli nie wybierzemy dobrze to przegniły, spękany fundament państwa, jakim są społeczności lokalnych kacyków NWO, tzw. „europejskości i postępu”, doprowadzi w końcu do jego zawalenia się i zlania z eurosojuzem szaleństwa multi-kulti, ale chyba o to chodzi wrogom chrześcijańskiej Polski, gdzie królować powinien Chrystus ?

Ostateczne rozwiązanie kwestii polskiej albo kwestii iluminackich zdrajców Polski

https://youtu.be/oD48isoKnf8

Za: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy-polska-bedzie-nadal-polska-po-wyborach-z-roku-2019

3.09.2019

One thought on “Czy Polska będzie nadal Polską po wyborach z roku 2019 ?

 1. Bardzo dobry koment, zasypany przez trolle:

  „autor: Kacper Borkowski (anonim) (2019-09-04 08:30)

  Ciemny ludu nad Wisłą!
  Wybory już się odbyły, a wy jesteście tak głupi, czy udajecie, że tego nie widzicie.
  Wyborów dokonały pierwsze sekretarki (męskie sekretarki) zwane teraz preziami, układając tzw. „listy wyborcze”, pod którymi nie czytaty, nie pisaty ciemny lud postawi krzyżyki. Krzyżyki, które nie oznaczają żadnego „wyboru”, a jedynie poparcie dla w/w męskich pierwszych sekretarek zwanych teraz preziami, poparcie dające im nieograniczoną władzę, dokładnie jak za PRLu!
  W PRLu były organizowane regularnie imprezy pt. „wybory”, a niezależnie od tych imprez, zawsze rządziły męskie pierwsze sekretarki
  – zjadał bocian żabę, a potem była zmiana i zjadł prezio bociana.
  Inż mgr jesteś anty Polakiem, propagandystom – skoro nie słuchasz zMora-wieckiego, to wygoogluj sobie: „Polska jest krajem posiadanym przez kogoś” dodaj (chyba potrafisz dodawać) do tego przechwałki nataniachuja o tym jak iz-ra-el wykupuje Polskę, Czechy, Węgry, a potem deklarację prezia kalksteina, że Polska jest wasza i żadne „wybory tego nie zmienią”, a będziesz miał obraz sytuacji.
  Jakbyś jeszcze nie wierzył, to wyjmij z szuflady tzw. „paszport UE” – kolor czerwony oznacza:
  region tzw. UE zwany kiedyś Rzeczpospolitą Polską, a teraz firmę:
  RZECZPOSPOLITA POLSKA zarejestrowaną na giełdzie nowojorskiej.
  https://www.patreon.com/posts/wstrzasajaca-o-21108254
  Na świecie są tylko trzy kolory paszportu:
  granatowy (niebieski) – oznaczający wolne, niezależne państwo
  zielony – oznaczający państwo o nieokreślonym statusie (przejściowym)
  czerwony – oznaczający nieistniejący samodzielnie region, całkowicie podległy większej jednostce organizacyjnej.
  Wobec powyższego, pytanie dla Prawdziwego (historycznego) Polaka:
  Czym jest tzw. parlament, nieistniejącego samodzielnie państwa?????”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *