Strona główna > Świat > Czy organizacje z USA finansują przemyt imigrantów do Europy?

Czy organizacje z USA finansują przemyt imigrantów do Europy?

Zgodnie z informacjami przekazanymi magazynowi info-DIREKT przez pracownika austriackiego wywiadu wojskowego, istnieją wskazówki, że organizacje amerykańskie opłacają przemytników, którzy codziennie przerzucają do Europy tysiące imigrantów.

a

„Przemytnicy żądają horrendalnych sum od migrantów. Warunki podczas podróży są złe, ale mimo to koszt przerzutu to od 7000 do 14 000 euro, zależnie od regionu i organizacji przemytniczej.”

W kręgach policyjnych, które codziennie mają do czynienia z ubiegającymi się o azyl, koszty takich operacji są dobrze znane. Coraz częściej wyrażane jest w tym środowisku podejrzenie, że USA macza palce w przemycie, realizując swoje geostrategiczne cele.

Nikt jednak nie chce publicznie wypowiadać się na ten temat. „Są wskazówki sugerujące, że organizacje z USA stworzyły system współfinansowania i przenoszą na siebie istotne części kosztów transportu. Nie każdy migrant z Afryki ma 11 000 euro w gotówce. Czy nikt nie zadaje sobie pytania skąd pochodzą te pieniądze? Istnieje blokada informacyjna w tej sprawie. Widać tu działanie tych samych podpalaczy, którzy rok temu zasiali chaos na Ukrainie.”

Na podstawie: http://www.info-direkt.at/insider-die-usa-bezahlen-die-schlepper-nach-europa/

Za: http://ndie.pl/czy-organizacje-z-usa-finansuja-przemyt-imigrantow-do-europy/

P.S. Suplement. Interesujący komentarz znaleziony w sieci:

Co prawda Makrela oznajmiła to już w ub. roku ,znaczy się, że multi-kulti nie wypaliło, ale słowa to jedno a praktyka to drugie. W momencie w którym to piszę na M. Śródziemnym trwa akcja przejmowania z 18 łodzi ok. 3000 „uciekinierów” którzy są w drodze do krajów socjalu! Takie łodzie wypływają za wody terytorialne Libii, następnie poprzez tel. satelitarny zawiadamiają bazy włoskiej marynarki o tym fakcie po czym cała flotylla statków wyrusza w morze i przejmuje „uciekinierów”. Nazywa się to ich …ratowaniem. Już nawet na hol. portalach zaczynają coraz śmielej pisać, że ten import Afryki do Europy to jakaś akcja prowadzona z premedytacją! Nie wiedzą na razie kto za tym stoi! Teraz media donoszą o ciężkich walkach demonstrantów z policją na przedmieściach Drezna, gdzie zatrzymała się kolumna autobusów z „uciekinierami”.

Tymczasem Macedonia została złamana i otworzyła znowu granicę, wczoraj jeszcze wojsko strzelało do tłumów usiłujących sforsować granicę, ale najwyraźniej poszedł telefon z Brukseli i Macedonia dała za wygraną. Pewnie wzięto ją na groźby, że nie zostanie przyjęta do UE, jak nie wpuści „uciekinierów”. Za 2-3 dni pojawią się oni w …Niemczech! WARTO TU JESZCZE DODAĆ, ŻE JAK SIĘ WIDZI OSTATNIE FILMIKI Z TEGO ZIEMSKIEGO EKSODUSU I MASOWEJ INWAZJI UCHODŹCÓW ISLAMSKICH, NA EUROPĘ, to zobaczyć można, że są to prawie sami faceci w sile wieku, a ich  już są setki tysięcy. To powinno zapalać jakieś światełko w głowie myślącego SAMODZIELNIE. 

Za: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/islamizacja-szwecji-czy-nadchodzi-czas-zmiany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *