Strona główna > Bez kategorii > Czy obce siły będą pacyfikować Polaków?

Czy obce siły będą pacyfikować Polaków?

Za: http://forumemjot.wordpress.com/2013/02/05/czy-obce-sily-beda-pacyfikowac-polakow/

Data publikacji: 5.02.2013

Komentarz Redakcji StSy: Poniższy materiał Redakcja StSy zamieszcza jako materiał trafnie i jasno diagnozujący otaczającą nas rzeczywistość na terytorium tak zwanego „państwa polskiego” i jego fikcyjne zagrożenia. Jednakże pragniemy podkreślić, że Redakcja absolutnie nie utożsamia się z propagowaną tezą autora poniższego materiału o rzekomej niezależności Putina i jego reżimu. Jest on częścią zbrodniczej ośmiornicy NWO, która eksterminuje także naród rosyjski.

 

Czy obce siły będą pacyfikować Polaków?

Dezinformacje Niezależnejtelewizji…

Sprawa jest rzeczywiście bulwersująca. Projekt ustawy o wykorzystywaniu obcych służb mundurowych do pacyfikowania np. demonstracji wpłynął do “polskiego” knessejmu. Niemniej sposób oceny tej sprawy przez “Niezależnątelewizję” [Vide: http://niezaleznatelewizja.pl – admin] to ewidentna dezinformacja.

Na początek wrzucam odnośny film:

[youtube=http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4k9_7I5PgeM]

  • Janusz Zagórski bredzi coś o nadal jeszcze rzekomo posiadanej przez Polskę ograniczonej suwerenności zagrożonej jego zdaniem projektem nowej ustawy.

A przecież Polska nie ma już ani odrobiny suwerenności. Politycznie jest unijnym barakiem, nad konstytucją góruje Traktat Lizboński, nad polskim prawem prawo unijne, nad “żondem” komisarze z Brukseli (nad którymi kontrolę sprawują banksterzy). Militarnie “nasze” wojsko podlega pod NATO, a finanse i gospodarka kontrolowane są przez banksterów i międzynarodowy kapitał.

  • Tak więc nie wiem, gdzie p. Zagórski dostrzega jeszcze resztki “suwerenności” – chyba w tym, że polska reprezentacja w piłce nożnej ma jeszcze barwy biało-czerwone i orła z koroną – a nie Gwiazdę Dawida. Przy czym ta reprezentacja i te wszelkie igrzyska sportowe są robione po to, abyśmy się nimi fascynowali i nie zauważyli, że suwerennej Polski już dawno nie ma.

Jeszcze większym dezinformatorem jest Dionizy Pietroń. Wg niego Smoleńsk był “polskim WTC” (w sumie zgadza się – bo była to taka sama operacja obcej flagi przeprowadzona przez tych samych “specjalistów”) i miał “obudzić” Polaków.

  • Jest to kosmiczna bzdura. Smoleńsk miał nasilić do stopnia histerii rusofobię, a dodatkowo miał wywołać w polactfie kult Kalksteina. Oba cele w dużym stopniu osiągnięto.

Już wywołując Powstanie Styczniowe manipulatorom zależało na wzbudze- niu u Polaków nieuleczalnej rusofobii.

“Wywołując powstanie, do którego czynimy przygotowania, spełniamy ten obowiązek w przekonaniu, iż dla stłumieniu naszego ruchu, Rossya nietylko kraj zniszczy, ale nawet będzie zmuszoną wylać rzekę krwi polskiej; – ta zaś rzeka, stanie się na długie lata przeszkodą do wszelkiego kompromisu z najezdcami naszego kraju…”

Powstanie styczniowe było żydowską intrygą. Jej cel oni sami tak opisali:

“…w powietrzu czuć proch, ale dla nas to nic złego… skorzystajmy z dobrej okazji. Zamiast bawić się w patriotyzm i t. p. mrzonki, myślmy przede wszystkiem o sobie. Chłop polski nie lubi nas, wiemy o tem, ale chłop jest głupi – nie boimy się go. O szlachtę nam głównie idzie. Wmiesza się ona przez sam punkt honoru w awanturę, pójdzie do lasu, na krwawe pola, za co ją rząd ukarze, zniszczy, wytępi, wydusi, wywłaszczy, a wówczas dla nas droga otwarta… W każdym narodzie musi się wyrobić ponad masy jakaś inteligencja i rodzaj arystokracji. My jesteśmy materjałem gotowym, my zawładniemy krajem, a panujemy już przez giełdy i przez wielką część prasy nad połową Europy. Ale naszem właściwym królestwem, naszą stolicą, naszem Jeruzalem będzie Polska. My będziemy jej arystokracją, my tu rządzić będziemy. kraj ten należy do nas, jest nasz”

Smoleńsk i nasilenie w związku z nim antyrosyjskiej histerii jest kontynuacją żydowskich intryg szczucia Polaków na Rosję.

  • Przypominam w tym miejscu, że Kaczyński/Kalkstein udający polskiego patriotę dbał przede wszystkim o interesy Izraela – nawet kosztem życia polskich żołnierzy.

http://www.dailymotion.com/video/xl0772_lech-kaczynski-zdrada-panstwa-kryptosyjonista-w-izraelu_news#from=embediframe

A jego brat bliźniak zbrodniczą okupację Iraku nazwał “naszą wojną“. Tutaj jeszcze wykaz zasług Lecha Kaczyńskiego/Kalksteina dla Żydów.

  • Kaczyński był żydowskim patriotą, a nie polskim. Polskiego patryjotę jedynie niezbyt udolnie udawał.

Najnowszy projekt ustawy wyraźnie faworyzuje służby mundurowe z baraków Unii Jewropejskiej i tzw. strefy Schengen (Rosja do nich nie należy) – 200 mundurowych jako liczba “graniczna”. Kraje spoza Unii Jewropejskiej i strefy Schengen są wyraźnie “pokrzywdzone” (20 mundurowych).

  • Przy czym Janusz Zagórski od razu w sposób typowy dla wytresowanego rusofoba wymienił w tym kontekście FSB (choć jest to służba cywilna a nie mundurowa). A przecież w projekcie ustawy chodzi o służby izraelskie, tureckie, norweskie czy kanadyjskie, czyli o służby narzuconych nam “sojuszników” nie będących w Unii J i w Schengen.

O służbach USA nie wspominam. Od lat robią one w Polsce, co chcą. W czasach rządów domniemanej postkomuny i następnie PiS, CIA latami utrzymywała w Polsce – w tajemnicy przed społeczeństwem – nielegalne więzienie za zgodą wierchuszki, najpierw “postkomuchów” (nawróconych na kapitalizm) a następnie PiS.

  • W tym miejscu przypominam ponownie, że pomawiany o agenturalność wobec Moskwyżont Tuska jeździł na wspólne posiedzenia do Izraela a nie do Moskwy. A minister finansów Rostowski uczestniczył w ubiegłym roku w tajnym zlocie banksterskiej Grupy Bilderberga pod Waszyngtonem w USA, a nie w tajnym spotkaniu FSB na Łubiance. To gwoli wyjaśnienia – komu podlega żont Tuska. [A patridyotyczne dupki i tak wiedzą swoje: podlega Putinowi – admin]

Janusz Zagórski przypomniał “prehistoryczne” interwencje Układu Warszawskiego w Czechosłowacji i na Węgrzech (stara metoda nasilania niechęci do ZSRR/Rosji). O aktualnych zbrodniczych wojnach-okupacjach z udziałem “naszego” wojska (w Kosowie i policji) nie wspomniał.

A tymczasem precedens nawołujący (przynajmniej pośrednio) do wprowadzenia do Polski obcego wojska i obcych służb już miał miejsce.

  • Janusz Palikot, były aktywista i wpływowy PO-wiec, obecnie “samodzielny”, agent rockefellerowskiej Komisji Trójstronnej, nawoływał przed kamerami do likwidacji państwa polskiego, w tym i “polskiej” armii, którą miałaby zastąpić armia europejska (a jeśli publicznie proponowana jest likwidacja “polskiej” armi to i “polskiej” policji i innych “polskich” służb w domyśle zapewne też).

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=z61-Hs_tnB0

Od lat realizowany jest program przekształcenia Unii Jewropejskiej w jednolity banksterski twór. Polski barak forsuje jedne, inne baraki forsują inne prowadzące do tego celu “ustawy”. Pamiętać powinniśmy o tym, że naszym zagrożeniem obecnie jest banksterska sitwa i zbrodnicze NATO (banksterska żelazna pięść do bicia Goim) a nie Rosja czy FSB.

Tak więc tylko idioci lub agentura wpływu mogą nas straszyć Rosją i groźbą pacyfikacji Polski przez FSB.

Zagrożenie dla Polski istnieje obecnie tylko ze strony NWO, Dużego USraela (USA), skolonializowanych przez banksterów unijnych baraków, baraków należących do NATO i Izraela.

opolczyk

Polska coraz bardziej w jawny już sposób jawi się jako Polin czy Judeopolonia. Albo też Rzydopospolita…

A hasbara straszy nas Ruskimi…

Posted by Marucha w dniu 2013-02-03 (niedziela)
Za; http://marucha.wordpress.com/2013/02/03/czy-obce-sily-beda-pacyfikowac-polakow/#more-29972

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.