Strona główna > NWO > Apokalipsa > Czy naprawdę Francja jest mistrzem świata w piłce nożnej? Francuzi, masoni i polityka

Czy naprawdę Francja jest mistrzem świata w piłce nożnej? Francuzi, masoni i polityka

Czytając Przegląd Sportowy natknąłem się na taki oto komentarz: “Nie jestem rasistą ale jestem w szoku. Zawsze myślałem, że Francja to kraj białych ludzi a to się obecnie okazuje bzdurą. Ośmiu na jedenastu to Murzynie czarni jak węgiel. Ja rozumiem , że oni się tam zapewne urodzili ale w tym tempie to za 100 lat biali będą siedzieli w ogrodach zoologicznych jako rasa na wymarciu obok białych Nosorożców. Uważam , że należy skończyć ze sportem Narodowym a konkurować, pomiędzy sportowcami białymi, czarnymi, brązowymi i żółtymi. Chorwaci jako jedna z nielicznych liczących się drużyn w 100% składała się z Chorwatów dlatego żałuje, że przegrali. Jestem zniesmaczony tym nadymaniem się Prezydenta Macrona całującego tych Murzynków bo każdy z nich to pierwsze pokolenie lub naturalizowani Francuzi a tak naprawdę to obywatele Czarnego Lądu.”Również nie jestem rasistą i bardzo chętnie porozmawiałbym z czarnoskórym chrześcijaninem i oczywiście bez dwóch zdań uznałbym go za brata w wierze, ale problem polega na tym, że Francja staje się islamska i ateistyczna.

Nie bez powodu. Wielki Wschód Francji (fr. Grand Orient de France) jest największą organizacją masońską we Francji, założoną w 1773 roku. Skupia około 500 pracujących lóż głównie w rycie francuskim. W 2010 roku GODF liczył 52 000 wolnomularzy. Siedziba Wielkiego Wschodu znajduje w Paryżu, 16 rue Cadet.

Popatrzcie, tam działa mega loża masońska. Francja już utraciła błogosławieństwo Boże. Francuzi nie czuja się w swym kraju bezpiecznie.

Spójrzmy teraz na Polskę. W chrześcijańskiej Polsce budowane są loże masońskie, a jedną z pierwszych odtworzył Lech Kaczyński.

We wstępie do konstytucji jest napisane:

““W trosce o byt i przyszłość naszej Ojczyzny, odzyskawszy w 1989 roku możliwość suwerennego i demokratycznego stanowienia o jej losie, my, Naród Polski – wszyscy obywatele Rzeczypospolitej, zarówno wierzący w Boga będącego źródłem prawdy, sprawiedliwości, dobra i piękna, jak i nie podzielający tej wiary, a te uniwersalne wartości wywodzących z innych źródeł, równi w prawach i powinnościach wobec dobra wspólnego – Polski, wdzięczni naszym przodkom za ich pracę, za walkę o niepodległość okupioną ogromnymi ofiarami, za kulturę zakorzenioną w chrześcijańskim dziedzictwie Narodu”

Oczywiście chrześcijaństwo kojarzy się z katolicyzmem, a ten na najwyższych szczeblach nakazuje wpuszczenie islamskich uchodźców.

Poniżej list Lecha Kaczyńskiego do loży B’nai B’rith , której działalność przywrócił.

„Panie i panowie!

Blisko 70 lat temu  w 1938 r. dekret prezydenta Rzeczpospolitej zakazał działalności B`nai B`rith w wyniku absurdalnego strachu, niezrozumienia  i  wprowadzenia w błąd,  oraz  zarządził nielegalność działalności w Polsce sekcji B`nai B`rith. 

Dlatego to powinno być rozważane, —  jako symboliczny  gest, —  że  ja teraz  jestem  tutaj  przed  wami  jako   reprezentant Prezydenta Rzeczpospolitej, po to żeby przywitać was i waszą organizacje, która po raz drugi otwiera działalność w Polsce.

Otwarcie loży B`nai B`rith w Rzeczpospolitej po wielu latach nieobecności, jest również szczególnie ważne w innym aspekcie.

Tak jest ponieważ, ta organizacja utworzona została 164 lat temu w malej kawiarni nowojorskiej przez tuzin żydowskich niemieckich emigrantów, dzisiaj  — stała się najważniejszą międzynarodową organizacja walczącą z rasizmem, antysemityzmem i ksenofobią.

Polska jest wdzięczna dla akcji podejmowanych przez Anti-Defamation League ustanowionej przez B`nai B`rith,  — które współdziałając z American Jewish Congress, — podtrzymuje nasze wysiłki do uzyskania zmian w nazywaniu obozu Auschwitz i przeciwstawiania się mocno używania nazwy jako „Polish concetration camps”.

Jestem  zadowolony,  że  tak  samo  —  jak  w  przypadku  przed  wojną   — członkowie B`nai B`rith są znaczącymi polskimi obywatelami —  uczonymi, pisarzami, osobami zaangażowanymi w działalność społeczną.

W tym czasie kiedy stosunki pomiędzy Polską a Izraelem są pośród krajów europejskich najlepsze w Europie,

— my powinniśmy starać się o stale , dalsze rozwijanie polsko-żydowskich stosunków.

To wymaga kontynuacji wysiłków i gotowości dla osiągnięcia kompromis”

Mimo wszystko Kaczyńscy byli wrogami innej loży.

Tusk najprawdopodobniej należy do loży Wielkiego wschodu.

Wielu profesorów, doktorów nauk, ogólnie kadry uniwersyteckiej  należy do masonów. Dla przykładu:

Tadeusz Jan Cegielski (ur. 1 stycznia 1948 w Krakowie[1]) – polski historyk, pisarz, doktor habilitowany nauk humanistycznych, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Warszawskiego; w latach 2000–2003 wielki mistrz Wielkiej Loży Narodowej Polski.

Kielce.

“doktor Witold Sokała, na co dzień politolog i ekspert do spraw bezpieczeństwa na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach, ale także mason i masonolog, członek krajowych władz zakonu “Le Droit Humain” i Instytutu Sztuka Królewska w Polsce.”

Ludzie nabierają się na pseudo nauki, intelektualizm polskiego szkolnictwa wyższego, na otoczkę autorytetu automatyczbnie odchodząc od Boga a kierując się w stronę nauk szatańskich.

Każdy mason jest przeciwnikiem Jezusa. Znaczna część z nich się kryje.

Reasumując, jeśli doprowadzimy do sytuacji jaka jest we Francji, czyli do wiary w laicyzm, to czeka nas to samo co we Francji.

Swoją drogą gros znawców piłki ma mocne zastrzeżenia do sędziego w tym meczu, a kibice dobrze wiedzą, że przez większość meczu lepsza była Chorwacja.

Chwała Panu Jezusowi, który uwalnia nas od kłamstw tego świata.

Za: http://detektywprawdy.pl/2018/07/17/czy-na-prawde-francja-jest-mistrzem-swiata-w-pilce-noznej-francuzi-masoni-i-polityka/

Data publikacji: 17.07.2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *