Strona główna > Polska > Czy na terytorium Polski trwa cicha wojna, której celem jest trwała depopulacja i wyniszczenie narodu?

Czy na terytorium Polski trwa cicha wojna, której celem jest trwała depopulacja i wyniszczenie narodu?


Gdybym był okupantem, który chciałby stopniowego unicestwienia polskiego narodu, to przede wszystkim działałbym za pomocą podszywających się za Polaków agentów ze zmienionymi nazwiskami. Za ich pomocą zachęcałbym młodych, zdolnych ludzi do emigracji za granicę, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe obciążenia fiskalne, przyznawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, wzmacniałbym inwigilację zwykłych obywateli, zmniejszał potencjał armii, likwidował państwowe szkolnictwo, służbę zdrowia oraz skutecznie ograniczałbym do nich dostęp.

Ponadto oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski. Wyśmiewałbym polskie wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi, a przez odwróconą hipotekę przejmowałbym za bezcen ich mieszkania i domy. Zachęcałbym ich kobiety do feminizmu, prostytucji i aborcji, aby nie nadawały się na dobre matki i żony. Zadłużałbym zwykłych ludzi bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, tak aby nie mogli się temu sprzeciwiać. Likwidowałbym ich przemysł, a w zamian budowałbym nic nie produkujące centra handlowe i ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty. Dodatkowo dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów.

Czy w Polsce trwa cicha wojna, która dotychczas zmusiła do emigracji przeszło 3 milionową rzeszę Polaków!?

poland

Za: http://nwonews.pl/artykul,4338,czy-na-terytorium-polski-trwa-cicha-wojna-ktorej-celem-jest-trwala-depopulacja-i-wyniszczenie-narodu


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *