Strona główna > Polska > Czy my jesteśmy jeszcze w Polsce ?

Czy my jesteśmy jeszcze w Polsce ?

Dyrektor szkoły karze ucznia za sprzeciw wobec kultu ludobójcy. Będą walczyć z faktami historycznymi? Oto do czego prowadzi klękanie przed czcicielami UPA. Polski uczeń zwrócił uwagę ukraińskiemu koledze, który wychwalał Banderę. Sprawa trafiła do sądu

Źródło:

https://dorzeczy.pl/kraj/108243/Polski-uczen-zwrocil-uwage-ukrainskiemu-koledze-ktory-wychwalal-Bandere-Sprawa-trafila-do-sadu.html

 „Szkoła zarzuciła rodzicom, że przekazuje chłopcu treści niedostosowane do jego wieku, przekonując, że nie powinno się dziesięciolatkowi mówić o rzezi wołyńskiej.”.

Ktoś o tej szkole może powiedzieć per „polska”?
To szkoła ma obowiązek uczyć historii! Co to za szkoła?! Nie zasługuje na to godne miano. Jeszcze szykanuje ucznia i rodziców za prawdę historyczną.Zamiast Wołynia ma być Jedwabne, jeszcze może Kielce i wystarczy.

 Ciekawe czy to dziecko wiedziało, że przekazywane mu na ulicy „treści” są dla niego „niestosowne”.

Po prostu jedna wielka tragedia, co usiłują nam zrobić. Wyzuć z patriotyzmu, ba nawet ze zwykłej pamięci o losach naszych babć i dziadków, deprawując i niszcząc moralność przy okazji.Zupełnie jak za PRLu w przypadku mówienia o zbrodni Katyńskiej. Niedługo trzeba będzie dzieci uczulać żeby nie mówiły głośno tego czego się mówi w domu bo mogą być z tego tytułu sankcje.

Nie powinno się dziesięciolatkowi mówić o rzezi wołyńskiej,ale powinno się mówić dziesięciolatkowi o stosunkach homoseksualnych,masturbacji i technikach osiągania orgazmu?

Dyrektor, który zgłosił sprawę do sądu powinien być zwolniony z zakazem wykonywania zawodu. Wniosek do sądu o ograniczenie władzy rodzicielskiej dla rodziców to jakaś kompletna aberracja. Gdzie my żyjemy?
A jaka kara dla piewcy chwały Bandery?

To jest jakiś skandal! Dlaczego Maciek A nie ten ukrainiec został pozwany? Czy Państwo polskie nie chroni obywateli tylko obcokrajowców, którzy plują na nasza historie? Gdzie ten pajac Bodnar?

ps.

Oczywiście juz są głosy, że chłopak sprawiał problemy i o to niby chodziło głównie.

Mam pytanie. Czemu zatem nie zgłaszano tego wczesniej, a dopiero po takim wydarzeniu? Nie był to problem, bo nie dotyczył mniejszości?

Za: http://antykomunista.neon24.pl/post/149778,czy-my-jestesmy-jeszcze-w-polsce
17.07.2019

5 thoughts on “Czy my jesteśmy jeszcze w Polsce ?

  1. Polska to kraj okupowany przez syjonistyczne władze która oddaje jego terytorium obcokrajową a nas spychają na margines.

  2. Ciekaw jestem czy dyrektor tej szkoły to autorasista z mózgiem wypranym TVN-em, który codziennie pokazuje w wiadomościach morderstwa, zabójstwa dzieci, wypadki drogowe, jak i internetami, gdzie ciągle czyta o „Januszu i Grażynie”. Jeżeli tak, to właśnie jest efekt autorasistowskiej, antypolskiej indoktrynacji. Wtedy taki osobnik będzie preferował każdego, byle nie Polaka, bo przecież wszyscy Polacy to złodzieje, piraci drogowi, alkoholicy itp.
    Winę za to ponosi PiS, zarówno za proukraińską politykę, jak i za zaniechanie repolonizacji mediów.

  3. Mam nadzieję, że wszyscy rodzice uczniów tej szkoły wesprą rodziców tego dzieciaka… pomijam petycję do kuratorium o zmianę dyrektora.

  4. Podobno tym antypolskim nazizmem wykazała się żydowska wicedyrektorka szkoły o nazwisku Dawidowicz, która z Polaka niesłusznie zrobiła nazistę, a banderowskiego nazisty ofiarę… Dawidowicz nazywała się również żydowska rodzina żyda Tuska…

  5. Takim matołom jeszcze podwyżki dają,wywalić takich pseudo nauczycieli i zatrudnić właściwych tzn takich którym polskość leży na sercu.Rodzice dobrze wychowali Polskiego Patriotę,młody a stanął do walki w obronie Honoru Ojczyzny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.