Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Czy masoński brat Kaddafi żyje?

Czy masoński brat Kaddafi żyje?

Muammar Kaddafi żyje?

gadhafi-111021Czy masoński brat Kaddafi uciekł z Libii? Czy pomogło mu w tym MI 6? Na pewno Muammar Kaddafi jest postacią legendarną. Powszechnie uważa się, że został zamordowany przez bandytów podczas inwazji NATO na Libię w 2011 roku. Poniższy kontrowersyjny zbiór informacji i faktów, rzuca nowe światło na ten fakt. Nie jest tajemnicą, że Kaddafi miał wtajemmiczenie w loży masońskiej P-2, że jego związki z masonerią są tajemnicą poliszynela. Przez wielu uznawany za „zbawiciela” narodów Libii, miał też co najmniej drugą twarz, zażyłe stosunki z krypto-żydami trzymającymi za gardło świat Zachodu. Jednocześnie M. Kaddafi, jako przywódca Libii, dokonał czegoś, czego nie udało się ogromnej większości przywódców świata, zamienił Libię z pustynnego kraju w kwitnącą oazę.

Okazuje się, że prawdopodobnie pułkownik Kaddafi nie zginął podczas obrony Libii, a nawet nie kierował jej obroną. Dzięki pomocy towarzyszy od kielni i cyrkla znalazł sobie wygodną kryjówkę, oddając Libijczyków na żer żydomasonerii.

W dniu 27 września 2013 r., The Daily Telegraph ujawnia szczegóły spisku MI 6 w sprawie pomocy udzielonej Kaddafiemu w ucieczce z Libii. Według The Telegraph:

1.Plan został sporządzony na najwyższych szczeblach rządu brytyjskiego.

2.Andrew Mitchell, minister rządu UK, został wysłany do Gwinei Równikowej, aby nawiązać pewne kontakty z rządem tego państwa.

eqguinea_sa_zim

3. Zawsze było wiele spekulacji, że Kaddafi opuścił Libię około października 2011, czyli w okresie, gdy podobno doszło do jego zabójstwa.

4. Matthew d’Ancona, jeden z głównych dziennikarzy The Telegraph, przeprowadzał wywiady z kluczowymi postaciami rządu brytyjskiego.

AAwilson1„Agent CIA, Edwin P. Wilson, zwerbował Kaddafiego w 1977 roku, a CIA wysłała do Libii ponad 2000 kilogramów materiałów wybuchowych”, mówi były agent CIA, Lester Coleman. Z książki: DIA Agent’s Book, Trail of the Octopus – From Beirut To Lockerbie.

The Telegraph:

5. W 2011 roku, MI 6 przygotowane było na przenosiny Kaddafiego do Gwinei Równikowej, która nie uznaje Międzynarodowego Trybunału Karnego ani jego orzeczeń.

6.Urząd premiera i MI 6 „przygotowały strategię wyjścia dla Kadafiego w przypadku, gdy trzeba będzie dobić targu i zakończyć konflikt”.

7. Minister Andrew Mitchell „był pomocny dla urzędników, jakim powierzono wykonanie tych delikatnych planów awaryjnych, i pomógł w nawiązaniu niezbędnych kontaktów w stolicy, Malabo, oraz gdzie indziej”.

Gwinea Równikowa „została wybrana jako potencjalny dom spokojnej starości„.

al-Gaddafi-Sarkozy_002Masoński uścisk dłoni?

Według Wilsona, byłego agenta CIA, handlarza bronią w imieniu CIA m.in. do Libii i do Iranu:

Wielu byłych Zielonych Beretów … pracowało dla mnie …Bazą było Benghazi, to taki podstawowy obóz na wzór marines. Braliśmy libijskich poborowych, surowych, młodych, niektórych ledwo nastolatków i poddawaliśmy ich specjalnemu 40-50-dniowemu szkoleniu.

„Jest tam na stałe czterech lub pięciu byłych Zielonych Beretów…Robią 12-godzinny trening codziennie w zakresie podstawowej znajomości niszczenia, co może być wykorzystywane do wysadzania mostów, dróg i drzew …Po treningu ci ludzie są nadal w libijskiej armii jako żołnierze.

„Pułkownik Kaddafi … Podziwiam to, co zrobił dla swoich ludzi, naród doznał takiego rozwoju gospodarczego w ciągu ostatnich 10 lat. On poprawił standard życia zwykłych ludzi, nawet Beduinów na pustyni. Myślę, że poprawa jakości życia to rzecz niezwykła. Na każdym poziomie, rolniczym, przemysłowym, politycznym i kulturalnym, Libijczycy są dużo lepiej ustawieni, jak nigdy wcześniej. Nigdy nie widziałem tutaj żebraka…

ClintonGaddafiJr

Muttasim Kaddafi, czwarty syn, był krajowym doradcą Kaddafiego ds. bezpieczeństwa.

Muttasim Kaddafi spędził rok w Egipcie za rzekome spiskowanie w celu obalenia swego ojca. Według Mansoura Dao, byłego dowódcy Gwardii Rewolucyjnej Libii i kuzyna pułkownika, „Kaddafi nie kierował bitwą, lecz robił to jego syn, Mutassim… Jak już mówiłem, Mutassim prowadził bitwę, a nie Kadafi, i to on był decydentem każdego działania”. (Mutassim był głównodowodzącym, a nie Kaddafi, mówi ochroniarz)

http://www.channel4.com/news/mutassim-was-in-charge-not-gaddafi-says-bodyguard

Lojalność członków bardziej jawnych struktur masońskich wśród „społeczności wywiadowczej” może się zmienić szybko i łatwo. Lojalność głębokiego wtajemniczenia masońskiego jest niezmienna.

W jednej chwili Kaddafi pomaga USA dokonać obalenia marionetkowego króla Idrisa. Za chwilę, Kaddafi wykopuje z Libii amerykańskie bazy. Potem Kaddafi pomaga MI 6 i CIA dostarczać IRA broni, a znów za chwilę, Kaddafi oskarżany jest o działalność terrorystyczną w Lockerbie. Potem znów pomaga CIA w czynnościach śledczych.

Saif Kaddafi, drugi najstarszy syn, „ma bardzo potężnych przyjaciół w Wielkiej Brytanii, wśród nich księcia Andrew i Rothschildów oraz Petera Mandelsona„.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1359330/Gaddafi-heir-Saif-inevitably-friend-Andy-Mandy.html?ito=feeds-newsxml

Saif zrobił doktorat w London School of Economics, miejscu, gdzie podobno werbuje się wielu szpiegów.

Saif i książę Andrew „mają wspólnego bliskiego przyjaciela, urodzoną w Kazachstanie ekonomistkę i businesswoman, Goga Ashkenazy„. (typowe żydowskie nazwisko – przypis)

Nat i Saif oraz Nat Rothschild „mają wspólnego przyjaciela, Olega Deripaska„.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1359330/Gaddafi-heir-Saif-inevitably-friend-Andy-Mandy.html?ito=feeds-newsxml

Według The Telegraph:

8. W 2004 r., absolwent Old Eton, Simon Mann, podjął nieudaną próbę zamachu stanu w Gwinei Równikowej.

„Wonga Coup” nie powiódł się, gdyż najemnicy zostali aresztowani w Zimbabwe.

9. Uważa się, że część tych najemników, biorących udział w przewrocie Gwinei Równikowej, również została zaangażowana w pomoc w ucieczce Kaddafiego.

http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/defence/10339439/Secret-MI6-plot-to-help-Col-Gaddafi-escape-Libya-revealed.html

mugabe09

Dwór w Harare.

Sibanengi Dube … jest … nieugięty w twierdzeniu, że lotnictwo Zimbabwe już w sierpniu 2011 roku, potajemnie wywiozło Muammara Kaddafiego do Zimbabwe, i że Kadafi był widziany w willi Gunhill Harare na przedmieściach„.

Dziennikarz MDC nadal twierdzi, że Kaddafi znalazł się w Zimbabwe

 Robert-Mugabe-and-Muammar-Gaddafi

zdjęcie ze spotkania Kaddafiego z Mugabe, 28.08.2011 r.

Kaddafi zorganizował sobie nocny lot do Zimbabwe na pokładzie samolotu sił powietrznych Zimbabwe, który wylądował w bazie lotniczej Suri-Suri w Chegutu ….

BergsandQaddafi Kaddafi z Davidem Bergiem, którego nazwisko było związane ze skandalem pedofilskim i operacją CIA, prania mózgu MK ULTRA. (Religijne kulty kontroli umysłu)

http://www.theforbiddenknowledge.com/hardtruth/mind_control_cults.htm

Kaddafi został szybko przemycony do rozległej rezydencji w Harare, na przedmieściu Gunhill, pod osłoną ciemności przez członków wywiadu.

„Ciągle mamy dom pod ścisłą obserwacją…i nie mamy wątpliwości, nawet przez sekundę, że upadły despota jest teraz „wyjątkowym gościem” prezydenta, Roberta Mugabe.

„Dom jest otoczony przez umundurowanych pracowników armii Zimbabwe i roi się tam od ubranych po cywilnemu policjantów oraz strasznych agentów tajnej policji, CIO.

„Powiedzieli, że wszystkie wskazówki potwierdziły to, co widzieli, w tym uzbrojone blond kobiety z ochrony osobistej pochodzenia libijskiego, gdy patrolowały rejon wokół domu, w którym zaszył się były despota…

Informacja z 26 sierpnia 2011 r. To potwierdzone oficjalnie: płk Muammar Kaddafi jest w Zimbabwe – The Mutare Times

http://mutaretimes.blogspot.com/2011/08/its-official-col-muammar-gaddafi-is-in.html

 Gadaffi a

Sobowtór Kaddafiego

Witryna SteveLendmanBlog zwraca uwagę na sprzeczne sygnały w sprawie Kaddafiego:

1. Przywódcy mają swoich sobowtórów, z których czasem korzystają.

Saddam ponoć miał ich dwunastu. Do dziś nie jest jasne, czy to on czy jego sobowtór został stracony.

Kaddafi również ich miał. Czy to jeden z nich został zabity, a nie on?

Dead Man in bin Laden Compound

Powyżej – ciało z tzw. domu „bin Ladena” w Abbottabad.

Gaddafi DeadPicture

To samo ciało wykorzystane przez CIA do przedstawienia pod nazwą Kaddafi.

2. 21 października 2011 r., Mathaba.net zatytułowała swój artykuł „Kaddafi Not Dead”, mówiąc:

Waszyngton, Wielka Brytania i Francja bardzo potrzebowały czegoś w rodzaju zwycięstwa, nawet jeśli będzie fałszywe.

http://www.progressiveradionetwork.com/the-progressive-news-hour/

 tumblr_lhb7orQ6hh1qbz9meo1_500

Prawdziwy Kaddafi

Człowiek widziany w scenach „filmów z pochwycenia Kaddafiego” to nie jest Kaddafi.

Człowiek w tych filmach to Ali Majid Al Andalus.

Osoba, którą wskazano jako Muammar Al-Kaddafi, nie jest nim. Pierwotnie opublikowane tutaj:

http://news.stcom.net/modules.php?name=News&file=article&sid=6257 (link nie działa)

http://mathaba.net/news/?x=629132?disqus (ten działa)

Według doniesień docierających do nas, osoba przedstawiana na zdjęciach jako Kaddafi, w ostatnich ‘ujęciach’ tych filmów, została zidentyfikowana jako Ali Majid Al Andalus.

„Ali Majid Al Andalus był mieszkańcem Syrty i był znany ze swego podobieństwa do Kaddafiego.

„Człowiek na zdjęciu z dziurą po kuli w głowie nie był Muammarem Kaddafi, ale jego sobowtórem.

„Psychopatyczni przestępcy…użyli tego niewinnego człowieka wyłącznie do ich psychologicznej operacji przez zlinczowanie go przez uzbrojonych bandytów przed kamerami”.

 TommyGaddafi

Człowiek-zagadka, M. Kaddafi

Kadafi został najwyraźniej wyniesiony do władzy przez MI 6 i CIA.

CIA i jej przyjaciele kontrolowali wiele osób w Libii i w najbliższym kręgu Kaddafiego.

Z The Africa Report (Libia: Kto zawładnął rewolucją?):

Zakonspirowani poplecznicy z CIA ułatwili NATO zdobycie Trypolisu.

Według generała brygady Abdulsalama Alhasi, który dowodził z siedziby rebeliantów w Benghazi, rola tajnych współpracowników – żołnierzy, policjantów, oficerów wywiadu, a nawet ministrów, którzy pracowali dla Kaddafiego – był krytyczna w zajęciu Trypolisu„.

Innymi słowy, to nie tylko Kaddafi lub jego sobowtór, pracowali dla CIA i MI 6.

(Czy Brytania stała za zamachem stanu Kaddafiego w 1969 roku?)

http://islamicsystem.blogspot.com/2011/02/was-britain-behind-gadaffis-coup-in.html

Marty MartinMarty Martin z CIA, ten człowiek opracował podobno plan wywiezienia Kaddafiego z Libii.

Marty Martin z CIA, ten właśnie człowiek był szefem departamentu CIA ds. al.-Kaidy w latach 2002-2004.

Marty Martin z CIA był częścią amerykańskiej grupy, która zaoferowała Kaddafiemu 10 mln dolarów za ucieczkę z Libii.

Grupa składała się z Belga o nazwisku Dirk Borgers, Neila C. Livingstone’a, specjalisty ds. terroryzmu, który chce zostać gubernatorem stanu Montana, Neila S. Alperta, który pracował dla komitetu krajowego republikanów i AIPAC oraz z Randella K. Wooda, prawnika z Kansas City.

 CIA awansowała Nasera do władzy w Egipcie i wyniosła Saddama do władzy w Iraku oraz reżim ajatollahów w Iranie.

Istnieje przekonanie, że to CIA i MI 6 dali Kaddafiemu władzę w 1969 roku.

Według artykułu zatytułowanego: Czy to Brytania stała za zamachem Kaddafiego w 1969? (Was Britain Behind Gadaffi’s Coup in 1969?):

Tajny raport z 1960 r. Rady Bezpieczeństwa Narodowego USA wyjaśniał: „Nie ma lojalności wobec niego (brytyjskiej marionetki, króla Idrisa) wśród młodszych elementów miejskich, które nie mają znaczącej siły politycznej teraz, ale będą mieć taką siłę w przyszłości„.

US i UK potrzebowały zastępstwa dla króla Idrisa i najwyraźniej postawiły na Kaddafiego.

gadhafi_englewood

Ponoć jest to rezydencja Kaddafiego w New Jersey, USA

W 1965 roku, brytyjski pułkownik Ted Lough sporządził szereg raportów dotyczących Kaddafiego dla brytyjskiego wywiadu.

W 1966 roku, Kaddafi spędził cztery miesiące w UK, przechodząc przeszkolenie w armii brytyjskiej.

W 1969 roku, Kaddafi przeprowadził pokojowy przewrót, najwidoczniej z pełnym błogosławieństwem ze strony USA i Wielkiej Brytanii.

Kaddafi zamienił Libię z jednego najbiedniejszych krajów na świecie w najbogatsze państwo w Afryce.

Ale nie zawsze współpracował ze swymi „aniołami stróżami” z CIA.

p18feb8a Preziosi i Kaddafi

Czy Kaddafi ma korsykańskie korzenie?: Głos Rosji

Muammar Kaddafi może być synem oficera sił powietrznych Francji, Alberta Preziosi.

Istnieje bliskie podobieństwo między Albertem Preziosi a młodym Muammarem Kaddafi.

W 1941 roku, pilot Albert Preziosi zmuszony był do awaryjnego lądowania na libijskiej pustyni. Natknął się na plemię Beduinów. Prawdopodobnie Preziosi miał związek intymny z kobietą z tego plemienia, a Muammar Kaddafi urodził się 19 czerwca 1942 roku.

Francuska baza lotnicza wykorzystywana do ostatnich operacji przeciwko Libii jest oficjalnie nazywana BA-126 Captain Preziosi. Znajduje się w Górnej Korsyce i została tak nazwana po kapitanie Albercie Preziosi.

na podstawie: http://aangirfan.blogspot.com/2013/09/mi6-helped-gaddafi-escape-from-libya.html

oraz wielu innych

przygotował: stophasbara

*************************

Zobacz także:

Towarzysze kielni i cyrkla

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.