Strona główna > NWO > Apokalipsa > Czy krwawy wilczy księżyc 20 stycznia to znak wojny na Bliskim Wschodzie czy prezydenta Trumpa?

Czy krwawy wilczy księżyc 20 stycznia to znak wojny na Bliskim Wschodzie czy prezydenta Trumpa?

„I ujrzałem: gdy otworzył pieczęć szóstą, stało się wielkie trzęsienie ziemi i słońce stało się czarne jak włosienny wór, a cały księżyc stał się jak krew.  I gwiazdy spadły z nieba na ziemię, podobnie jak drzewo figowe wstrząsane silnym wiatrem zrzuca na ziemię swe niedojrzałe owoce.  Niebo zostało usunięte jak księga, którą się zwija, a każda góra i wyspa z miejsc swych poruszone. A królowie ziemscy, wielmoże i wodzowie, bogacze i możni, i każdy niewolnik, i wolny ukryli się do jaskiń i górskich skał. I mówią do gór i do skał: Padnijcie na nas i zakryjcie nas przed obliczem Zasiadającego na tronie i przed gniewem Baranka, bo nadszedł Wielki Dzień Jego gniewu, a któż zdoła się ostać?” – Ap 6:12-17

ChristianHeadlines.com – 7.01. 2019:

Kayla Koslosky

Super krwawy księżyc wilka pokaże się 20-21 stycznia tego roku, i niektórzy mówią, iż jest to znak wojny na Bliskim Wschodzie.

Ale najpierw – co to jest „super krwawy wilczy księżyc”?

Po pierwsze, super krwawy wilczy księżyc to super księżyc, występuje kiedy księżyc jest w punkcie orbity  najbliżej ziemi. Jak mówi According to USA Today, księżyc może wyglądać wtedy 14% większy.

Po drugie, jest to krwawy księżyc. Nazwano go tak z powodu jego koloru kiedy ziemia blokuje zasięg do niego większości światła słonecznego. Tak jak palec staje się czerwony kiedy go przyciśniesz do światła w telefonie, księżyc zaświeci na czerwono gdyż światło jeszcze przechodzi przez atmosferę ziemską, a tylko przedostaje się kolor niebieski – pisze USA Today.

Według Kalendarza Starego Rolnika /According to the Old Farmer’s Almanac, pełnia księżyca w styczniu nazywa się księżycem wilczym., gdyż ten konkretny rodzaj księżyca, według Indian i w czasach kolonialnych „pojawia się gdy na zewnątrz wiosek wyły wilki”. W zasadzie część nazwy „wilczy” odnosi się do księżyca w pełni.

Teraz mamy ogromny, pełny, czerwony księżyc… i co? Będzie zaćmiony.

Jak czytamy w According to Mental Floss, super krwawy wilczy księżyc ma się zaćmić w godzinach 21:12 / 20 stycznia, i 12:12 / 21 stycznia. Zaćmienie które zobaczymy w Ameryce Północnej pojawi się dokładnie rok po całkowitym zaćmieniu czerwonego wilczego księżyca jaki pokazał się nad Bliskim Wschodem  w dniu inauguracji prezydenta Trumpa 2 lata temu, zdaniem WND reports.

W książce o biblijnym znaczeniu krwawych księżyców, pastor Mark Biltz pisze, że ciała niebieskie działają „jako znaki oznaczające święty czas”.

Blitz poczynił wszelkiego rodzaju związki między super krwawym wilczym księżycem i historią, mówiąc WMD: „Trump urodził się w nocy 14 czerwca 1946, 15 min. przed całkowitym zaćmieniem księżyca, i 700 dni przed ustanowieniem państwa Izrael. Kiedy był zaprzysiężony na prezydenta 20 stycznia 2017, miał 70 lat. 7 miesięcy i 7 dni. Również, bardzo ważne, super… księżyc też wypada w żydowskie święto Tu B’Shevat. Jeszcze ważniejsze jest to, że był inny super… księżyc w Tu B’Shevat w ubiegłym roku! Był on widoczny na Bliskim Wschodzie, a w tym roku nad USA”.

Blitz mówi dalej: „Biblia mówi, że wszystko jest ustanowione przez 2 lub 3 świadków”, „jak naprawdę mówi Biblia w Psalmach 89, że przymierze Boga z Izraelem i Królem Dawidem jest wieczne, i słońce i księżyc są Jego wiernymi świadkami w niebie to potwierdzającymi” – dodał.

Pastor powołał się na wersety Zachariasza 6:1,7, Kapł 19:23-25, i Ap 6, i zauważył, że opierając się na analizach biblijnych, ten super… księżyc pokazuje nie koniec świata, a wojnę na Bliskim Wschodzie. Powiedział: „Nie mówię, że to jest koniec świata, albo że wszystko wydarzy się 20-go. Mówię, że w tym roku może być wojna na Bliskim Wschodzie, ale Izrael zwycięży i możemy zobaczyć deklarację o odbudowie Świątyni”.

„… ale spełnia się przepowiednia proroka Joela: w ostatnich dniach – mówi Bóg – wyleję Ducha mojego na wszelkie ciało, i będą prorokowali synowie wasi i córki wasze, młodzieńcy wasi widzenia mieć będą, a starcy – sny. Nawet na niewolników i niewolnice moje [ang. sługi i służki] wyleję w owych dniach Ducha mego, i będą prorokowali. I sprawię dziwy na górze – na niebie, i znaki na dole – na ziemi. Krew i ogień, i kłęby dymu, słońce zamieni się w ciemności, a księżyc w krew, zanim nadejdzie dzień Pański, wielki i wspaniały. Każdy, kto wzywać będzie imienia Pańskiego, będzie zbawiony”. (Dzieje 2:16-21)

Był Tetrad (4 krwawe księżyce) w czasie Ukrzyżowania naszego Pana…

Było 8 Tetrad (4 krwawych księżyców) od  1 AD.  Dziewiąty Tetrad był w 2014 i 2015.

Tytuły kolumn: żydowskie święta – lata

Ostatnia kolumna – wydarzenia: Ukrzyżowanie – Gladiatorzy – Karol Wielki – Rzym – Konstantynopol – Inkwizycja – Izrael staje się państwem – Izrael zdobywa Jerozolimę – prawdopodobnie dedykuje przyszłą III Świątynię

Pismo Święte…

„I uczynię znaki na niebie i na ziemi: krew i ogień, i słupy dymne. Słońce zmieni się w ciemność, a księżyc w krew, gdy przyjdzie dzień Pański, dzień wielki i straszny„. (Joel 3:3-4)

„Będzie to bowiem czas pomsty, aby się spełniło wszystko, co jest napisane. Biada brzemiennym i karmiącym w owe dni! Będzie bowiem wielki ucisk na ziemi i gniew na ten naród: jedni polegną od miecza, a drugich zapędzą w niewolę między wszystkie narody. A Jerozolima będzie deptana przez pogan, aż czasy pogan przeminą. Będą znaki na słońcu, księżycu i gwiazdach, a na ziemi trwoga narodów bezradnych wobec szumu morza i jego nawałnicy. Ludzie mdleć będą ze strachu, w oczekiwaniu wydarzeń zagrażających ziemi. Albowiem moce niebios zostaną wstrząśnięte. Wtedy ujrzą Syna Człowieczego, nadchodzącego w obłoku z wielką mocą i chwałą. A gdy się to dziać zacznie, nabierzcie ducha i podnieście głowy, ponieważ zbliża się wasze odkupienie”. (Łuk 21:22-28)

https://www.tldm.org

Super Wolf Blood Moon to Occur This Sunday (January 20), Is This a Sign of War in the Middle East or President Trump?

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *