Strona główna > Świat > Czy Johna Kerry’ego „zniknięto”?

Czy Johna Kerry’ego „zniknięto”?

W dniu kiedy to piszę, 7 czerwca 2015, minęło 8 dni od „złamania kości udowej” przez sekretarza stanu Johna Kerry’ego podczas „jazdy rowerem” we Francji. My tu w The Anti-New York Times (kot Sugar i ja) nie zajmujemy się nieudokumentowanymi internetowymi pogłoskami i plotkami. Dlatego zignorowaliśmy wcześniejsze historie o postrzeleniu i ciężkich ranach zadanych Kerry’emu w przeprowadzonej przez ISIS (czyli Izrael) próbie zamachu.

Ale po przeszukaniu internetu nie mogliśmy znaleźć ani jednego zdjęcia ani filmiku z Johnem Kerrym po „wypadku rowerowym”. Mimo że złamanie kości udowej to poważna sprawa, to nie powstrzymałoby go przed machnięciem do kamery kiedy wieziono go z ambulansu do bostońskiego szpitala, albo powiedzenia kilku słów z łóżka szpitalnego, albo wiezienia go na wózku inwalidzkim na pogrzeb syna Joe Bidena. Przypominam sobie kiedy jego starzejący się ojciec nieco oszołomiony żartował leżąc na szpitalnym łóżku w dniu kiedy przeszedł operację potrójnego bypassu!

Są historyjki o wracającym do zdrowia Kerrym w bostońskim szpitalu, ale nie widzieliśmy ani tyłka ani włoska gadatliwego sekretarza. Żądni uwagi politycy jak on kochają reflektory. Dlaczego miałby nie pokazać „kciuka w górę” do kamer? Dlaczego jego wtrącająca się małżonka miałaby nie skomentować tego publicznie? Gdzie są media w tej sprawie? Kiedy Wladimir Putin znika na przedłużoną przerwę ‚łazienkową’, zachodnia prasa jest pełna teorii spiskowych o tym „zniknięciu”. Ale nie w tym przypadku. Co tu się dzieje?

In this picture taken on March 16, 2015 US Secretary of State John Kerry rides his bike during a break in Lausanne.  According to an official spokesperson, US Secretary of State John Kerry was taken to hospital after having sustained suspected leg injuries during a cycling accident near Scionzier, France on May 31, 2015. He was transported via medical helicopter to the Geneva University Hospital (HUG), where he is currently being evaluated. AFP PHOTO / FABRICE COFFRINI        (Photo credit should read FABRICE COFFRINI/AFP/Getty Images)

a

Powyższe zdjęcia to wszystko co pokazano opinii publicznej – w ciągu 8 dni…

AKTUALIZACJA / DZIEŃ 9 / 8 CZERWCA 2015

Informacja od czytelnika z Bostonu:

„Mieszkam w Bostonie i codziennie przechodzę obok Boston Medical Hospital. Nie widziałem żadnej ochrony dyplomatycznej, poza tą przy Boylston St”.

Teraz, to jest jedynie hipoteza w tej chwili, ale czy może być tak, że „zwykli podejrzani” mieli dosyć kumplowania się Kerry’ego z Iranem, nacisków na Izrael i presji na gangsterów w Kijowie by przerwali walki? To na pewno nie pokazuje FrankenKerry jako jakiś rodzaj heroicznego amerykańskiego patrioty, daleko do tego. Ale faktem jest, pomimo publicznie antyrosyjskiej postawy, że Kerry i rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow zachowali profesjonalne relacje i osiągnęli pewien stopień pozytywnego postępu w odniesieniu do Iranu i Ukrainy.

 Widzisz, Kerry faktycznie jest kanalią najgorszego sortu, ale jest pragmatyczną kanalią. I jako taki, możliwość Armagedonu nuklearnego nigdy nie była pomysłem na punkcie którego szalał.

I tak samo prawdą jest to,  że neokońska frakcja amerykańskiej PRC (drapieżnej klasy rządzącej) i globalistyczna frakcja George’a Sorosa, obie chcą III wojny światowej, i to szybko! Ten jakże wygoooodny „wypadek rowerowy” Kerry’ego i nagłe zniknięcie wykatapultowało asystentkę sekretarza stanu ds. europejskich i eurazjatyckich – Wiktorię Nuland (Nudelman) Kagan na de facto szefową Departamentu Stanu. W pewnym sensie to już wydarzyło się wcześniej, przed „wypadkiem rowerowym”. Niechętni Europejczycy teraz wiedzą, że rozkazy przyjmują od neokońskiej podżegaczki wojennej Nuland, a nie od Kerry’ego.

John Kerry and  Sergei Lavrov  in Moscow

a

Kerry i Ławrow chcieli spacyfikować sytuację w Iranie i we wschodniej Ukrainie. Porównajmy to z nieustannym podżeganiem izraelskiej agentki Wiktorii „F–k the EU” Nuland (wroga która OSOBIŚCIE podżegała do krwawego zamachu w Kijowie w 2014), a najnowszy „wypadek rowerowy” jest najlepszą wiadomością dla podżegaczy wojennych.

W bardzo podobny sposób rozsądny i pragmatyczny sekretarz obrony Chuck Hagel został odstawiony i zastąpiony przez żądnego krwi podżegacza Asstona Cartera, Kerry’ego ‚wyciska’ PNAC – „potrzebujemy nowego Pearl Harbour” psycholka Nuland-Kagan.

Choć mogą brzmieć szalenie życzenia powrotu do zdrowia od The Anti-New York Times, oto one:

Panie Kerry, rany postrzałowe czy złamana kość udowa – cokolwiek to jest – proszę, wracaj do zdrowia. I wracaj do pracy zanim Okrutna Wiki i D… Carter rozpoczną III wojnę światową!”

a

Żydówka Nuland/Kagan i John Kerry

Źródło: http://www.tomatobubble.com/id847.html

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *