Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Czy jesteś “użytecznym idiotą”, którego żydzi uwielbiają oglądać?

Czy jesteś “użytecznym idiotą”, którego żydzi uwielbiają oglądać?

Chciałbym zabrać głos w parszywej sytuacji i tak ją zwięźle nazwać. Niektórzy powiedzą, że to nonsens, ale ja tak nie myślę. Miałem Białych rodziców, którzy na poważnie mówili mi rzeczy całkiem podobne do tych, jakie poniżej wygłasza nasza mała “Debbie”.

D) Och…jak bardzo czuję się winna, że jestem biała! Zrobiliśmy z czarnych niewolników i ukrzyżowaliśmy żydów…nigdy nie chciałam mieć dziecka…co by było gdyby to był następny Hitler? U) …masz rację Debbie. M) …żydzi byli strasznie prześladowani…żydzi przechodzili jeden holocaust po drugim przez całą historię. To grzech być przeciw nim…my nie-żydzi wszyscy jesteśmy winni i wiele jesteśmy im winni.
D) Och…jak bardzo czuję się winna, że jestem biała! Zrobiliśmy z czarnych niewolników i ukrzyżowaliśmy żydów…nigdy nie chciałam mieć dziecka…co by było gdyby to był następny Hitler?
U) …masz rację Debbie.
M) …żydzi byli strasznie prześladowani…żydzi przechodzili jeden holocaust po drugim przez całą historię. To grzech być przeciw nim…my nie-żydzi wszyscy jesteśmy winni i wiele jesteśmy im winni.

Czy braliście kiedyś pod uwagę, że zalety Białych ludzi mogą zostać obrócone na ich szkodę? A czy kiedykolwiek rozważaliście możliwość, że jesteście celowo manipulowani? Na pewno wzięły to pod uwagę telewizja i mass media i robią to po dziś dzień z ogromnym szkodliwym skutkiem dla Białych ludzi. Przypatrzcie się, a zobaczycie jak bardzo tv używana jest do prania mózgu, aby doprowadzić nas do nienawiści wobec siebie. Na pewno wiecie dokładnie, o czym mówię.

Globaliści, międzynarodowe żydostwo wykorzystali mass media do zdobycia profitów zarówno w zakresie zniszczenia naszej tożsamości, prawa do samostanowienia o sobie oraz rasowej spójności. Najgorszą wyobrażalną sprawą dla tych zdradzieckich pasożytów jest to, że możemy się skupić w całość i zacząć wymieniać się doświadczeniami i spostrzeżeniami na ich temat. Dlatego muszą temu przeciwdziałać za każdą cenę.

Tobie pozostaje poinformować o tym wszystkich, jacy są w twoim zasięgu na ten temat. Im więcej ludzi będzie wiedzieć dziś, tym więcej dowie się jutro.

A zatem do dzieła!

Pozwólcie, że sprezentuje wam kilka przykładów, jak bardzo mass media wypaczają ludzkie myślenie: za każdym razem, gdy tylko wyskakują z jakimś nowym urządzeniem do czyszczenia podłóg (mam na myśli te niby zręczniejsze rzeczy) i walą cwaną reklamą po oczach, jakie to fajoskie rzeczy, moja matka nie może się oprzeć i musi to kupić. Ma niemal pełny schowek tych przeklętych rzeczy, a używa jednej, tej, którą kupiła z 10 lat temu.

Inny przykład: przez ostatnie 2 lata mówiłem jej co jakiś czas, że dach wymaga przemalowania farbą dającą ochronną powłokę (jak Behr), albo drewno zacznie gnić. Po prostu mnie olewała (mimo tego, że chciałem i umiem zrobić to samodzielnie) dopóki kilka tygodni temu nie obejrzała programu “World News Tonight” z Dianne Sawyer, w którym było o rozpadających się dachach – które walą się na łby zapijaczonych yuppies w całym kraju.

Czasem dochodzę do wniosku, że świat mógłby stanąć w płomieniach, na ziemi mogliby wylądować obcy, a jej skaczący po kanałach tv sąsiedzi mogliby ruszyć na ulice z bronią z promieniowaniem, a ona i tak nie uwierzyłaby mi, gdybym jej to powiedział, albo gdyby sama zobaczyła to na własne oczy, też byłby z tym problem, dopóki ktoś w telewizji nie powiedziałby jej tego. Uciekam się tylko do wskazania małej hiperboli.

Ona naprawdę wierzy, że show typu “The View” albo “Oprah” jest nadawany na żywo tak, jak leci, w czasie RZECZYWISTYM. Zapytałem, jeśli to prawda, to dlaczego pojawiają się w ich trakcie reklamy albo gość z wczoraj, czy nawet sprzed tygodnia. Z jakichś nieznanych mi powodów, nie potrafi ona zarejestrować w mózgu, że tv nie ma zdolności podróżowania w czasie.

Ludzie zdaje się nie w pełni rozumieją, że wszystkie te gwiazdy tv, a nawet zwykli ludzie w  “reality shows” mają koło siebie ekipę ze studia, w tym faceta od dźwięku. Reżyser może nawet chodzić sobie w te i we te przed nimi, krzycząc – cięcie i mówiąc ekipie co mają robić dalej, gdy inni mózgowcy od produkcji obserwując co się dzieje, sprawdzają tekst scenariusza, a w przypadku “reality show” określają, w którym momencie ma się pojawić to  “reality”.

Ludzie nie zdają sobie sprawy, że absolutnie wszystkie media są pełne kłamstw albo pół-prawd. TV, filmy, nawet książki. Wierzcie albo nie, ale wielu ludzi uważa, że jeśli coś jest napisane w książce, to wtedy to wszystko jest prawdą, tak jakby jakiś zupełnie niepowiązany ze sobą komitet zarządził autorytatywnie o wszystkim, co może, a co nie może być drukowane. Ludzie obecnie śmieją się, że internet zawiera całe mnóstwo badziewia, ale rzecz w tym, że badziewie zostało wtłoczone publice przez “mainstream media” sam jeden Bóg tylko wie, od kiedy.

Widziałem to z obu stron barykady, możecie mi wierzyć. Do diabła, więcej jest zwyczajnej ludzkiej uczciwości w internecie dzisiaj niż było kiedykolwiek w mainstreamie. Pewnie, że są poważne programy dezinformacji w ramach działań psyops (co do kilku sam się przekonałem), ale jest również cała masa gości od prawdziwego przełomu, których „ci przy władzy” naprawdę nienawidzą, to w szczególności ci, którzy piszą na tematy żydowskie, o tworzeniu pieniędzy, holocau$cie oraz bullshicie na temat Bliskiego Wschodu.

Chociaż nie mogę wnikać głębiej w tę materię, pozwólcie tylko powiedzieć, że żydzi nie mają żadnego problemu z drukowaniem totalnego gównianego bełkotu, aby na tym zarobić. Jeśli zaprzeczycie, oni spojrzą na was całkiem bez wyrazu, ich pozbawione życia oczka lalki nie zdradzają odrobiny emocji – prawdopodobnie z krańcową pogardą dla uczciwych gojim mających dość odwagi, żeby nazwać rzeczy po imieniu. Naprawdę to przerażające, być świadkiem otaczania cię przez ten satanizm.

Jedną rzecz należy zrozumieć, że żydzi nie działają wszyscy na jedno kopyto. Pewnie, że większość z nich to liberałowie, utajone komuchy (większość z nich głosowała na Obamę), którzy wszyscy są za imigracją nie-Białych do naszych państw, są za legalizacją zboczeń, popierają homosiów, itp. Ci żydowscy wywrotowcy mają pewien rodzaj płomiennego pragnienia wiecznego wywracania świata do góry nogami, mają też powód do tego, aby być ze sobą w zmowie.

Dodajcie do tego zdrową dawkę paranoi holocau$tu i cwaniactwa mediów, a otrzymacie jedną prawdziwie piekielną rasę Burzycieli Narodu (robię tutaj podsumowanie, gdyż całkowicie zasługują na to określenie).

Miałem swego czasu wiele ubawu z żydów. Żydzi mają poczucie humoru, nie da się ukryć. I są całkiem bystrzy, choć nie tak, jak chcieliby być postrzegani. Mają szczególną inklinację do arogancji, na koniec zaś udają niemile zaskoczonych. Wydaje się, że robienie z siebie cierpiętników sprawia im radochę, prawdopodobnie dlatego, że daje im to jakąś dziwaczną ulgę od niekończącego się życia w ciągłym niepokoju oraz zastanawiania się na sprawami egzystencjalnymi, które sprawiają im tyle cierpień (często narzucanych całej reszcie z nas przez media).  Mógłbym usiąść i się pośmiać z filmu Woody Allena albo łamać sobie głowę starając się przeczytać następną dziwaczną, zanudzającą na śmierć żydowską powieść intelektualną i nie przeznaczać tego czasu na pisanie o tych czubkach zabierających ludzkości bezustannie cały wolny czas.

Ale miałem tego dosyć. Nie mogę siedzieć bezczynnie, gdy ci gigantyczni hipokryci uciekają przed tematem morderstw. Bezustannie, czasem w dosłownym znaczeniu.

Dam wam jawny przykład tej cholernej hipokryzji, jaka ma dziś miejsce. Sami wiecie, jak poubijali swoje interesy w sprawie Libii Kaddafiego i Syrii Assada, że to tacy morderczy dyktatorzy, co to własny naród mordują. I jak USA po prostu stara się pomóc tym „małym chłopcom”, aby mogli rozwijać demokrację, no i cała reszta tego jazzu.

Gdyby tak było, to jak to się stało, że nie zrobiliśmy nic, żeby powstrzymać Robert Mugabe w Zimbabwe? Tylko pomyślcie o tym starym Czarnuchu, gdy mając 80-tkę na karku zabijał każdego, kto ośmielił się być, a nawet głosować przeciw niemu. Ten sukinsyn, niech go piekło pochłonie, zebrał wszystkie ciała zabitych wrogów w jeden dół, zakopał je, a potem wyskoczył ze zdumiewającą bezczelnością twierdząc, że zrobili to Biali ludzie.

A co sądzicie o izraelu zbrojącym i szkolącym grupy terrorystyczne w Iranie? Podkładają bomby i zabijają ludzi w tym państwie przez cały czas. A no tak, pewnie myślicie, że to racja że izrael robi, co tylko zechce, żeby bronić się przed złym Ahmadinejhadem, nie tak? A pomyśleliście czasem, że może Iran ma takie same prawa bronić się przed izraelem?

Syria Assada jest wielkim sojusznikiem Iranu. Syjonistyczni żydzi myślą, że koniecznie trzeba iść na wojnę z Iranem (najpewniej zatrudnią do tego USA); a zatem najpierw trzeba rozwalić Assada. Używając najemnych partyzantów, wyszkolone na zachodzie opozycyjne NGO i cwanych technik psyops, zamienili Syrię w piekielne miejsce dla zwykłych obywateli przez użycie terroryzmu i masakr, o jakie można oskarżać Assada. To jest jedna wielka partia szachów rozgrywana przez globalnych syjonistów, nawet jeżeli w wyniku tej gierki prości ludzie cierpią niewyobrażalne cierpienia i śmierć. Oni mają to gdzieś.

Dlaczego zatem nie słyszymy nawet krztyny o tym? Dlatego, że ludzie w mediach oraz prawdziwe siły kontrolujące świat zachodu naprawdę nie chcą, aby zbyt wielu Amerykanów poznało ich prostacką hipokryzję.

To są dokładnie te same siły, jakie stoją za globalizacją i imigracją. Nie obchodzą ich Biali ludzie ani tym bardziej Ameryka. Nigdy ich obchodziliśmy. Te skurw…y zrobią wszystko, żeby móc utrzymać Białych w USA w stanie ogłupienia, gdy na ślepo rąbią nas na żywca ze wszystkiego i zamieniają naszą ziemię w nocnik z multikulti.

Takie są fakty Biali ludzie: wykorzystują nas jak dziwki.

(W tym miejscu w artykule jest film p.t. „Jak żydzi podgryzają Amerykę”. Niestety, jak oświadcza żydowski youtube – film jest niedostępny w twoim kraju – przypis tłum.)

Krótka historia żydowskiej infiltracji amerykańskiego rządu, mediów i finansów oraz w jaki sposób niszczą naród i państwo od środka.

Ale to przecież nie tylko Ameryka. Kanada, Brytania, Szkocja, Irlandia, większość Europy, Skandynawia i Australia również. Zasadniczo każdy kraj Białych, gdzie mieszkają żydzi (wolą żyć na Zachodzie, ponieważ mogą łatwiej się wmieszać między ludzi).

Teraz przewiń tekst w górę i spójrz na gościa z literą “M” na koszuli po prawej. Wygląda na żyda. Żydzi wiedzą jak grać zachowanie normalnych Białych ludzi, gdy rzecz schodzi na tryb żydowski, szczególnie na wszystko, co dotyczy holocau$tu (często np. używają gównianego sloganu „miałem babcię, która zginęła w Auschwitz”). Niedorzeczny żydowski bełkot jest zasadniczą przyczyną kryjącą się za praniem mózgu w sprawie multikulti, nawet jeśli nie ma to żadnego sensu, tak samo, jak imigracja nie-Białych muzułmanów na nasze ziemie (Biali stanowią największe realne zagrożenie dla żydostwa i NWO).

Zadaj sobie pytanie: czy są inni ludzie, którzy zmieniają swoje nazwiska tak, jak to robią żydzi? Dlaczego oni to robią? Po to, żeby nie dało się dostrzec, że są żydami, to wystarczająco jasne. Ta rasa ma reputację, jaka trwa i ciągnie się za nią od wieków.

Zadaj sobie pytanie: dlaczego żydzi kończą zawsze w ten sam sposób, że wyrzuca się ich z każdego kraju, w jakim się znajdą? Z wielu powodów, ale najczęściej – zachłanność, działalność kryminalna. Białe niewolnictwo – nie dlatego, że mają popieprzoną religię. Jakakolwiek to nie była przyczyna, zawsze szło o to, że ludzie mieli już ich dosyć i często reagowali przemocą, aby się pozbyć tej plagi. Żydzi zdają się mieć jakieś upodobanie w biznesie bycia ofiarą antysemityzmu, a obecnie używają tego steku bredni jako czegoś, co spaja ich rasowo.

Teraz połączcie to w całość z żydowską kontrolą mass mediów XXI wieku, wielowiekową żydowską obsesją i manipulacją w zakresie ludzkiej psychologii i najgłębszych porządań. Ta rasa dosłownie dokonała prania mózgu całych narodów do oszałamiających rozmiarów.

I nie w tym rzecz, że na szali leży tylko interes Białej rasy. Miliony ludzi na Bliskim Wschodzie cierpią codzienne katusze z rąk syjonizmu, rasistowskich żydów, którzy zrobili ofiarami całe narody Palestyńczyków i Libańczyków przez dziesięciolecia, gdy tworzyli plany realizacji czegoś, co zwie się “Eretz Israel”, na znacznie większym obszarze niż teraz. Otwarcie pracują nad tym, żeby wciągnąć Amerykę w zaatakowanie ich wrogów – nie naszych.

Ci ludzie nie są nawet prawdziwymi izraelitami z Biblii, mimo iż chcą cię przekonać, abyś tak myślał. To są CHAZARZY z południowej Rosji, którzy wyprali mózgi nawet sobie samym przez wieki, aby uwierzyć w bożka, który „wybrał” ich, aby „naprawić” świat, i w to, że Palestyna i Jerozolima należy do nich i tylko do nich.

Ta niewiarygodna machlojka historyczna jest niemal nie do wiary, ale to prawda.

Musisz po prostu zrobić krok wstecz i spojrzeć na większą perspektywę tego, co oni zrobili naszej rasie. Zwyczajnie włącz tv na 5 minut i tyle wystarczy, żeby dostrzec dowody to potwierdzające. Wszystko, co tam zobaczysz to – Biała rasa jest winna, kult czarnych i że dokonuje się zmiana społeczna. Codziennie, bez końca, nie ważne ile nas, Białych ludzi, to będzie kosztować. To staje się chorobliwie wręcz oczywiste i tak nieznośne. Tak bardzo nie do zniesienia.

Weżmy się wspólnie za powstrzymanie żydowskiego zniszczenia Białej rasy TERAZ. Dziękuję.

– Phillip Marlowe

źródło: http://incogman.net/09/2012/are-you-the-useful-idiot-jews-love-to-see/#more-88696

Obrazek skopiowano z: Tales of the HOLOHOAX COMICS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.