Strona główna > Bez kategorii > Czy izraelsko-amerykańscy mafiozi kupują amerykański rząd?

Czy izraelsko-amerykańscy mafiozi kupują amerykański rząd?

źródło: http://www.presstv.ir/detail/2012/08/06/254801/us-israel-mobs-lobby-iran-war-obma/

Autor: Gordon Duff, 6 VIII 2012 r.

przekład: Ussus

Wczoraj okienko otworzyło się na moment lecz po chwili zatrzasnęło się ponownie. Największe gazety jak Wall Street Journal, Forbes i inne ogłosiły, że magnat hazardu, przez niektórych nazywany „szefem ulicy”, który prowadzi kasyna od Las Vegas po Chiny, a gdzie stawiane są mu zarzuty o łapówkarstwo, zostaje podejrzany o bardzo poważne przestępstwa.

Celem miliardera Sheldona Adelsona jest zakupienie amerykańskiej inwazji na Iran poprzez użycie pieniędzy powiązanych z działalności poddanych śledztwu, a wiążących się z kupnem prezydentury ekstremistycznemu kandydatowi Mittowi Romneyowi.

Wczoraj Wall Street Journal, Ruperta Murdocha, zamieścił taką wzmiankę o organizacji Sheldona:„W śledztwo zamieszany jest Zhenli Ye Gon (oskarżany o handel składnikami metaamfetaminy) i Ausaf Umar Siddiqui (były kierownik Fry Electronics, który trafił za kratki za łapówkarstwo), który wyprowadził dziesiątki milionów dolarów do kasyna Sands Venetian w Las Vegas w połowie ubiegłej dekady.

Według WSJ, rząd ustala czy kasyno Sands zignorowało te transfery czy miało zły system wykrywania tego typu działań. Szef kasyna Sheldon Adelson znajduje się poza zainteresowaniem śledczych.

… Sprawa jest kolejną bolączką dla dyrektora generalnego Adelsona, wielkiego republikańskiego ofiarodawcy, który przekazał ponad 10 mln $ dla republikańskiego kandydata na prezydenta Mitta Romneya oraz zaoferował „nielimitowany” kredyt w celu pokonania Baracka Obamy.”

Murdoch troskliwie zdjął swojego bliskiego przyjaciela Adelsona z „haczyka” poprzez ogłoszenie, że Adelson NIE JEST podejrzanym, co w rzeczywistości jest ściśle tajne. Historyjka WSJ jest „wybielona” tak jak Murdoch, izraelski obywatel, jak bracia Koch, którzy tworzą „podejrzanie moralny triumwirat”, który kupuje i sprzedaje, dzięki gotówce i podsłuchom, agentom Mossadu, szantażom, rządy na całym świecie.

Personel Adelsona stawia czoła więzieniu nie za jakąś dilerkę, ale za podejrzenia o terroryzm. Tymczasem Murdoch przez ponad rok był pod śledztwem za szantaże i podsłuchy w Brytanii i za podobne sprawki w USA. Jego najważniejsi pracownicy siedzieli w więzieniu, gdy on sam i jego synowie są ciągle wolni.

Resztę triumwiratu tworzą Izraelczycy, bracia Koch, którzy kontrolują światowy handel benzyną. W ostatnim tygodniu, poprzez kaprys, podnieśli ceny o prawie 80 centów za galon, opodatkowując Amerykanów miliardami dolarów.

Dlaczego? Atak na amerykańską ekonomię przed wyborami lub po prostu monopolistyczne spekulacje są standardową taktyką używaną przez izraelskie i banksterskie lobby w celu tworzenia atmosfery strachu i paniki.

Kontrola Murdocha nad światowymi mediami ustawia scenę, a tymczasem Adelson i Kochowie dosłownie posiadają większość amerykańskiego rządu.

Koteria, kontrolująca amerykańską izbę reprezentantów, amerykańskie sądy, policję, skarbówkę, w połączeniu ze swoimi partnerami – globalnym handlem bronią i ropą – uczyniła wolne wybory w Ameryce niemożliwymi do przeprowadzenia.

To co zmieniło się wczoraj, to że tutaj, w USA, Adelson, który przekazywał setki milionów dolarów dla pro-izraelskich kandydatów i osobiście finansował grupy prące do wojny z Iranem, ma teraz swoją „organizację” bezpośrednio powiązaną ze zorganizowaną przestępczością.

Sodoma i Gomora w Ameryce

Adelson posiada spory kawałek Las Vegas. Spadkobiercy młodych rodzin mafijnych z lat 1920-1930, Bugsy Sigel, Arnold Rothstein i ich firma „Murder Incorporated” ukazywana była w takich filmach jak The Godfather II [Ojciec chrzestny II], Once Upon a Time in America [Dawno temu w Ameryce] oraz w serialu HBO Broadwalk Empire, wyreżyserowanym przez Martina Scorsese.

Przez całe dekady nakładano włoską maskę na przestępczość zorganizowaną w Ameryce, której korzenie są żydowskie, sięgają żydowskich imigrantów przybyłych do USA w końcu XIX w. „Włoska” mafia była raczej podgrupką wyemancypowaną z „syjonistycznych” organizacji, żydowskich grup „samoobrony” oraz izraelskiego lobby, których aktywność – hazard, prostytucja, szalbierstwa, szpiegostwo, morderstwa na zlecenie – złożyła się na podstawy obecnych relacji amerykańsko-izraelskich, zresztą bardzo „jednostronnych”.

Pisarz dokumentuje przestępstwa

Jeff Gates, były prawnik US Senate Taxation Committee, opisał te historie w książce „Guilt by associaction” oraz na swojej stronie www.criminalstate.com. Istotne iż Gates jest trudnym celem – świetny erudyta ze stosunkami w społeczności żydowskiej w Ameryce; trzyma się ściśle faktów, ma bardzo dobrą metodologię, jest świetnym retorem i edytorem.

Kluczowym działaniem tych przestępczych organizacji jest finansowanie lub tworzenie własnych opozycji; następnie „odmalowują” je, by przeprowadzić uczciwe wybory i uchronić publikę przed kryminalnym „antysemityzmem”.

Amerykańscy żydzi „popierani” przez lobby wojenne

Co dziwne, 80 % amerykańskich żydów wspiera polityczną „drugą stronę”, systematycznie głosując przeciwko kandydatom finansowanym przez Adelsona, Murdocha, Kochów. Prawda jest taka, że „prawica” amerykańskiej polityki, z którą „triumwirat” jest blisko związany, składa się z grup mających za sobą długą historię zorganizowanej dyskryminacji wobec żydów w USA.

Przez całe dekady, żydom, afro-amerykanom, nawet katolikom zakazywano wstępu do wielu organizacji, nie pozwalano im żyć w pewnych społecznościach a nawet prześladowano w całych stanach. W rzeczywistości korzeniami religijnych grup reprezentujących „chrześcijański syjonizm” są rasizm i prześladowania amerykańskich żydów. Nieopodal mojego domu jest „żydowski kurs golfa”, jedyne miejsce gdzie „oni” mogli grać przed kilkoma dekadami. Termin „restricted” na wielu znakach w całej Ameryce oznacza „zakaz wstępu żydom” i zawsze był powiązany z amerykańską „prawicą” i partią republikańską oraz kandydatami finansowanymi przez Adelsona, Murdocha i Kochów.

Ich sposób walki tą nienawiścią polega na przekierowaniu jej przeciwko muzułmanom; dotują miliony dla anty-muzułmańskich grup, używają swojej prasy i przemysły rozrywkowego do kreowania muzułmańskiego ekstremizmu i zagrożenia.

Zatrzymać wojnę poprzez zatrzymanie zorganizowanej przestępczości

Russia Tuday, posiłkując się źródłami z Reutersa, który ocenzurował własną historię, podała dziś wiadomość na temat izraelskich „planów wojennych” wobec Iranu:

„Izraelskie groźby o ataku na Iran w dowolnym momencie wydają się być taktyczną zagrywką, po tym jak wtajemniczony w rządowe plany informator przekazał informację, że izraelscy top ministrowie nie rozmawiali o tym już od „miesięcy”.

Informacja wyciekła do Reutersa dzięki wysoko postawionemu urzędnikowi zorientowanemu w działaniach oktetu – rady ośmiu najważniejszych ministrów premiera Benjamina Netanyahu.

Informator potwierdził także plotki o tym, że rada ma podobne zdanie jak „jastrzębie” premiera – najwyżsi dowódcy – którzy są „całkowicie przeciwni” izraelskiemu atakowi na irański program atomowy; uważają bowiem, że kraj nie ma wystarczających zasobów na prowadzenie wojny z tak potężnym rywalem.

„Trudno wyobrazić sonie sytuację, gdy premier będzie działał wbrew radom nie tylko byłych dowódców Mossadu i Shin Bet, ale i i wbrew wszystkim pozostałym dowódcom.”, komentuje Uzi Rabi, dyrektor Centrum Studiów Bliskowschodnich Moshe Dayana w Tell Avivie.

Niezwykle istotne jest by zrozumieć iż USA są, wbrew własnej retoryce, bardzo niechętne w podążaniu pro-izraelską polityką gdy Obama zasiada na urzędzie. Dlatego „triumwirat” „podwójnego obywatelstwa”, związany ze zorganizowaną przestępczością, szemranymi interesami i jeszcze gorszymi sprawkami, wspiera politykę zupełnie przeciwną amerykańskim żydom, którzy ogólnie sprzeciwiają się wszelkim wojnom i rzadko służą w wojsku.

Wydaje się miliony, coraz to bardzie nieefektywnie, powtarzając hasło „wojna i strach” dla amerykańskich i izraelskich żydów, hasło które coraz to trudniej się sprzedaje. Opowieść jest kontynuowana:

„… Waszyngton może ulec izraelskiemu blefowi; zniszczenie, wielka operacja wojskowa może wpłynąć na reelekcję Obamy w listopadowych wyborach.”

„Przeprowadzenie tak poważnego ataku, który wpłynąłby na wybory nie będzie dobre dla relacji amerykańsko-izraelskich. Dlatego uważam, że oni nie zrobią tego przed początkiem listopada, bo obraziłoby to amerykańską administrację”, twierdzi Ephraim Kam, zastępca dyrektora Instytutu Studiów nad Bezpieczeństwem Narodowym.

Co może zdarzyć się później – nikt nie może zgadnąć. Obama jest względnie rozważny, jednak jego republikański rywal Mitt Romney obrał twardsze stanowisko.

„Nie możemy sami siebie oszukiwać, że doktryna powstrzymywania jest opcją”, powiedział podczas ostatniej wizyty w Izraelu; a jego starszy doradca do spraw polityki zagranicznej obiecał, że Romney nie potępi żadnego izraelskiego ataku na izraelskie instalacje.”

A zatem gotówka z hazardu, finansowych szalbierstw, prostytucji, szantaży, przepływa nadal do amerykańskiej „pro-izraelskiej” prawicy. Jednakże bliski egzamin „prawicy” pokaże, że kompanie naftowe, przemysł zbrojeniowy, instytucje finansowe szukają uwolnienia od kontroli i śledztw, które grożą przyszłymi atakami na Amerykę i światowe waluty.

Wybory finansowane w cieniu Iranu rzekomo grożącego bronią atomową, z bezkarną kradzieżą dla potężnych i wpływowych, a dla zwykłych ludzi, małych biznesów – z wizją zniszczonego świata, z przyczyny wojny.

Dzisiaj agencje informacyjne na całym świecie „czyszczą” swoje publikacje na temat kryminalnych związków Adelsona. Powód?

Setki milionów dolarów przekazywanych przez lata musi zostać zwróconych, wszystkie uznane za ”nielegalne datki na cele wyborcze”, a przekazywane każdemu – od Michelle Bachman i Sarah Palin po GOP i Mitta Romneya – w związku z prowadzeniem śledztwa w sprawie łamania praw wyborczych.

Nawet pieniądze wydane dawno temu muszą zostać zwrócone. Łapówki finansujące wojny, łapówki finansujące zapaść ekonomiczną zachodniej ekonomii i amerykańskich wolności i płacone za morderstwa tysięcy niewinnych na całym Bliskim Wschodzie i w całej Azji Środkowej są teraz uważane za „nielegalne datki wyborcze”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.