Strona główna > Bez kategorii > CZY AMERYKAŃSCY CHRZEŚCIJANIE SYJONIŚCI MOGĄ PRZESTAĆ POPIERAĆ ŻYDÓW?

CZY AMERYKAŃSCY CHRZEŚCIJANIE SYJONIŚCI MOGĄ PRZESTAĆ POPIERAĆ ŻYDÓW?

Źródło: http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=2633

Data publikacji: 30.06.2009

„Powstrzymajmy ustawę w/s przestępstw z nienawiści, krytykując ADL”

Autor: Pastor Ted Pike

Pastor Ted Pike
Pastor Ted Pike

Chrześcijanie konserwatyści w Ameryce walczą o swoje przetrwanie, próbując przeciwstawić się wprowadzeniu federalnego prawa w/s przestępstw z nienawiści.

Projekt tego prawa został opracowany przez Jewish Anti-Defamation League pod egidą B’nai B’rith. ADL nie po raz pierwszy okazuje się być wrogiem amerykańskiegoprawa do publicznej krytyki. Powinniśmy występować przeciwko ADL gdzie tylko można: w domu, w kościele, w pracy, na blogach, w audycjach radiowych oraz w listach do redakcji. Wszyscy powinni wiedzieć, że ADL chce poprzez to prawo zniszczyć wolność słowa na świecie oraz wymóc na Kongresie, aby zostało ono jak najszybciej uchwalone.

Jeżeli dostatecznie nagłośnimy całą sprawę i rozpoczną się publiczne dyskusje na temat wspomnianego prawa, ADL może być zmuszone do wycofania się z poparcia go. W przeciwnym razie, jeżeli chrześcijanie konserwatyści uświadomią sobie dostatecznie zagrożenia jakie wynikają z prawa w/s przestępstw z nienawiści dla religii chrześcijańskiej, wielu z nich na pewno odwróci się od popierania żydowskich spraw, w szczegolności tych, które dotyczą Izraela. Chrześcijanie mogą nawet zacząć postrzegać Izrael jako państwo prześladujące chrześcijan.

http://www.truthtellers.org/alerts/christianjewsarrestedisrael.htm Christian Jews Arrested, Persecuted in Israel”, December 18, 2008 athttp://www.truthtellers.org

W przeszłości chrześcijańska Ameryka powstrzymywała agresywne,antychrześcijańskie nastawienie Żydów, np. w 1998 roku żydowscy magnaci przemysłu filmowego (MCA) myśleli, że mogą bezkarnie bezcześcić osobę Chrystusa, poprzez nakręcenie bluźnierczego filmu Ostatnie kuszenie Chrystusa. Pastor Jerry Falwell publicznie ostrzegał, że jeżeli Żydzi będą dalej i głębiej obrażać uczucia chrześcijan, może to spowodować odwet w postaci wzrostu antysemityzmu.

Oświadczenie Falwella, którego wysłuchały miliony amerykańskich chrześcijan, zainspirowało mnie do napisania broszury The Real Reason behind the Last Temptation of Christ, która została rozesłana przez NPN do 192 tysięcy ewangelickich pastorów w Ameryce. Udowodniłem w niej, że szyderstwo z Chrystusa w tym filmie było oparte o Talmud babiloński – najważniejszy religijny i prawny autorytet współczesnego judaizmu. Według Talmudu, Chrystus był podrzutkiem, szarlatanem, fałszywym prorokiem, kłamcą i głupcem, który teraz znajduje się w piekle w gotujących się odchodach(Gittin 56-57a).

Spodziewałem się bardzo negatywnych reakcji ze strony wielu pastorów, którzy po przeczytaniu mojej broszury mogli oskarżać mnie o antysemityzm. O dziwo, nic takiegosię nie zdarzyło. Otrzymałem tylko szęść krytycznych odpowiedzi oraz setki zamówień na moją książkę Israel Our Duty, Our Dilemma oraz na video The Other Israel. 12 lat później jeden z największych żydowskich autorytetów w Ameryce oświadczył, że Last Temptation to było największe nieszczęście w stosunkach chrześcijańsko-żydowskich w poprzednim stuleciu. Po raz pierwszy wielu działaczy chrześcijańskich w Amerycezrozumiało, że media żydowskie chciały celowo zdesakralizować w okropny sposób imię i reputację ich Zbawiciela. Czy wpłynęło na nich krótkie oświadczenie Falwella? Uważam, że nie. Stało się tak, ponieważ szczegółowo zidentyfikowałem rasowe oraz ideowe motywy jakie kierowały twórcami tego filmu. Bez masowej akcji rozsyłania broszury przez NPN oraz bez udokumentowanych argumentów jakie w niej zamieściłem, niewielu pastorów byłoby w stanie zrozumieć judaistyczną zagadkę. Oczywiście, większość pastorów nie zorganizowało żadnej akcji na podstawie tej wiedzy, ani nie zaczęło nauczać swoich owieczek o żydowskiej supremacji. Tym niemniej, Hollywood zastopował swoje plany kręcenia dalszych bluźnierczych filmów.

Jakoś dotychczas piorun z nieba nie uderzył we mnie za karę że ośmieliłem się skrytykować „naród wybrany”. Wręcz przeciwnie, to że wykazałem podłość tkwiącą w żydowskich przywódcach, przyniosło wiele dobrego. Każdy też powinien wywrzeć podobną presję na ADL teraz, aby uzyskać pożądaną reakcję. Dlatego napisałem artykuł Who’s Behind the Pedophile Protection Act?

http://www.truthtellers.org/alerts/whosbehindpedoprotectact.htm

Gdyby prawda, którą ujawniłem w swoim artykule była szeroko znana, zadziałałaby jak pochodnia przytknięta do śmietnika, z którego nagle wyroiłoby się stado szczurów.

Mogłoby to wywołać powszechną krytykę pod adresem ADL ze strony konserwatywnej prawicy i zmusiłoby ADL do powrotu do swojej ciemnej nory.

Czy jednak przywódcy konserwatywnych chrześcijan będą mieć wystarczającą odwagę i wytrwałość, aby podjąć taką inicjatywę? Ponure milczenie jakie panowało wśród nich w ubiegłym wieku nie pozwala na optymizm. Jednakże, wśród nas jest wielu takich, którzy mają niewiele do stracenia, i odważą się zdecydowanie działać. Musimy mówić głośno do wszystkich, szczególnie w tym tygodniu, kiedy wspomniany projekt aktu prawnego dot. przestępstw spowodowanych nienawiścią trafi do Senackiego Komitetu Ustawodawczego. Jeżeli w tym przełomowym momencie historii, ADL znajdzie się w ogniu ogólnej publicznej krytyki jako architekt wspomnianego prawa, wiele na to wskazuje, że ADL może dać sygnał przywódcom demokratycznym, aby pozwolili umrzeć temu prawu śmiercią naturalną w Komitecie.

W 1998 r. dziesiątki tysięcy chrześcijan dzwoniło i wysyłało listy z protestami do MCA przeciwko świętokradczemu filmowi. Żydowscy magnaci filmowi rechotali ze śmiechu.

To co wpłynęło w rzeczywistości na wstrzymanie The Last Temptation to była wola NPN, aby działać zdecydowanie i ogłosić wszystkim prosty, ale oczywisty fakt, że ‘Za tą zniewagą kryją się podli Żydzi’. ADL i żydowscy magnaci filmowi zdali sobie sprawę z zagrożenia jakie dla nich stanowimy i wycofali się.

Wówczas moja siła polegała na tym, że odważyłem się powiedzieć światu to, czego nikt nie śmiał. Teraz wszystko jest w waszych rękach: miejscowych pastorów, blogerów, słuchaczy radiowych, itd., abyście dołączyli do mojej akcji i publicznie wskazali na ADL jako promotora prawa w/s przestępstw z nienawiści.

ADL jest częścią zdominowanego przez Żydów świata mediów, które milczą owątpliwościach dotyczących wspomnianego prawa oraz o wahaniach ze strony Kongresu. Chcą przepchnąć ten przepis po cichu, w sekrecie. Tylko wtedy gdy zerwiemy wreszcie żydowskie pęta, jakie zacisnęły się na naszych mediach jak topowiedział kaznodzieja Billy Graham do Prezydenta Richarda Nixona, Ameryka będzie miała szansę przetrwać i odrodzić się.

Jeżeli nie powstrzymamy teraz ADL, wkrótce wejdziemy w erę takiej żydowskiej potęgi, że syjonistyczni szowiniści nie będą już potrzebowali poparcia ze stronykonserwatywnych ewangelików, ani nikogo innego. Zostawimy za sobą etap prawnych oszustw ubiegłego stulecia a wejdziemy w fazę żydowskiej kontroli opartej na prześladowaniach. Zbliża się czas, przewidziany przez Chrystusa, kiedy to chrześcijanie będą sądzeni w synagogach i sądach jako antysemici, którzy popełnili przestępstwo z nienawiści. (Łukasz 21:12).

Dzisiaj jesteśmy w sytuacji pasażerów porwanego samolotu Flight 93 nad Pensylwanią.

ADL spętał i zakneblował naszych pilotów. Tak jak terrorysta trzymający w rękach granat i ostrzegający, że wyciągnie zawleczkę, ADL straszy, że zniszczy każdego bohatera, który odważy się wystąpić, atakując go zarzutem antysemityzmu. Problem w tym, że i tak czeka nas nieuchronna katastrofa. Co jeszcze mamy do stracenia? Jedyna nasza ludzka nadzieja leży w zbiorowym ataku na terrorystę.

Międzynarodowi żydowscy terroryści z AntiDefamation League przejęli kontrolę nad zachodnią cywilizacją, dążąc do realizacji starożytnego żydowskiego marzenia o światowej dominacji. Premier David ben Gurion sformułował ich cel w następujący sposób:

„Jerozolima nie jest stolicą Izraela i światowego żydowstwa; ona aspiruje do spełniania roli duchowej stolicy świata” (David ben Gurion Jewish Chronicle (London, December 16, 1949).

„W Jerozolimie Narody Zjednoczone zbudują Świątynię Proroków, która będzie służyć Federacji Wszystkich Kontynentów; będzie siedzibą Najwyższego Sądu Ludzkości, Który będzie rozstrzygał wszystkie kontrowersje pomiędzy sfederowanymi kontynentami, jak to przewidział prorok Izajasz” (David ben Gurion Look Magazine,January 16, 1962)

Rabin Meyer Kahane wyraził to nawet bardziej bezpośrednio:

„Żydowskich ludzi nie można nigdy zniszczyć. W dniach, które nadejdą naród żydowski zatryumfuje razem ze swoim Bogiem Historii nad głupotą i złem innych narodów. Wyłoni się góra Syjon, do której zwrócą się wszystkie narody” (Rabbi Meyer Kahane Jewish Press, Brooklyn, New York, November 1973).

Jezus mówił o powstaniu ery, która może właśnie nadchodzi, kiedy wszyscy chrześcijanie, będą znienawidzeni (Marek 13:13), wolność słowa zniknie a wszyscy, którzy ośmielą się mówić prawdę, zostaną uwięzieni lub zabici. Mówił, że nadejdzie czas kiedy „nikt nie będzie mógł pracować” i zachęcał nas, abyśmy pracowali „dopóki jest jeszcze dzień” (Jan 9:4).

Czy nie jestem zbytnim optymistą kiedy wierzę, że są jeszcze tacy ludzie jak ja, dla których wolność naszych dzieci i wnuków jest ważniejsza niż własne życie lub reputacja?

Czy przyłączycie się do mnie w publicznej krytyce ADL, nawet jeżeli niesie to ze sobą jakieś ryzyko?

Za: http://www.rense.com/general86/cret.htm

Tłumaczył Stanisław Terlecki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.