Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > Cztery „rekordy” Usraela

Cztery „rekordy” Usraela

r30Cztery „rekordy” Usraela

1- Około 1,2 miliona amerykańskich uczniów uczących się w szkołach publicznych to dzieci bezdomne. Jest to o 72% więcej niż w latach przed kryzysem i związane jest z masowym przejmowaniem nieruchomości dłużników. Niektórzy z tych uczniów uczęszczają do szkoły mieszkając w schroniskach i przytułkach dla bezdomnych. Uważa się, że liczba jest niedoszacowana ponieważ rodzice obawiają się utraty dzieci jeżeli zostaną zarejestrowani. Nawet wśród uczących się w uczelniach wyższych, które są bardzo drogie w opłatach, oblicza się, że jest 58 tysięcy studentów, którzy nie mają oficjalnego mieszkania. I tutaj liczba jest zaniżona ponieważ bardzo wielu nie chce nosić piętna bezdomnego.

2- Liczba odbiorców pomocy żywnościowej w USA przekroczyła liczbę pracujących w sektorze prywatnym i wyniosła 1/3 liczby populacji USA, 101 milionów z 316 milionów, odbiorcy pomocy żywnościowej korzystają z 15 programów pomocowych.

3- W nocy 19 października państwowy dług USA przekroczył kolejną granicę i osiągnął 17 bilionów dolarów.

4- Ministerstwo Obrony USA planuje zakupienie 2500 myśliwców bombardujących F-35, które będą kosztować 400 miliardów dolarów a na ich obsługę przez 50 lat służby będzie wydane jeszcze jeden bilion dolarów.

Świat po amerykańsku
Świat po amerykańsku

Za: http://3rm.info/40702-chetyre-rekorda-ssha.html

Data publikacji: 7.11.2013

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.