Strona główna > Polska > Cztery kroki Kaczyńskiego albo śmierć

Cztery kroki Kaczyńskiego albo śmierć


Okres po przełomowym zwycięstwie PIS nad PO oraz zainstalowaniem pisowskiego prezydenta Dudy wykorzystano w PIS-sie najgorzej, jak tylko możliwe. Nawet biorąc pod uwagę te fałszywe wyniki wyborów, wg których Nowoczesna rzekomo przekroczyła próg wyborczy, to ocena rozgrywania polityki przez PIS jest negatywna.

A już biorąc pod uwagę to, że Nowoczesna jest w Sejmie skutkiem oszustwa wyborczego, bo faktycznie mogła dostać około 2% głosów, to ocena polityki PIS w relacji do wzrostu popularności partii żyda Petru z tym zastępem ordynarnych chamów na mównicy jest tak druzgocą, że należy zastanowić się, czy aby najbardziej księżycowe w swej niewiarygodności teorie konspiracji, tu faktycznie nie są przypadkiem w stu procentach wiarygodne.

Bo rezultat popularności Petru w stosunku do prawie żadnego poparcia wyborczego można wytłumaczyć jedynie beznadziejnym postępowaniem PIS – a co może być zaaranżowane.

Potworny cham Petru, który na oczach posłów pisiaków bezkarnie obraża ich partyjną koleżankę K. Pawłowicz, bo nie jest za to walony w mordę przez normalnego mężczyznę z PIS, daje nam żenujący obraz tej partii – nie tylko jako bezmózgowców, ale też facetów bez jaj. I sytuacja PIS tak właśnie wygląda – tam nie ma ani mózgu, ani jaj. Co zatem robić?

No właśnie!?

Dziś nasz Jarosław został pokazany na demonstracji PIS w otoczeniu autentycznego babińca, baba z lewa, baba z prawa, baba z tyłu, baba deklamuje wiersze wzywające do boju. Etc., etc. Nie dziwota, że Pis-owi idzie tak jak idzie, bo kobiety nie nadają się do życia publicznego i ich udział w takim życiu zawsze i wszędzie doprowadza społeczeństwa do degradacji, czego Polska jest najlepszym przykładem.

a1

Lew i lwice. Czy damskie towarzystwo Kaczyńskiego odstraszy żydowskich rabusiów (same samce) grabiących Polskę?

A niech nas nie myli „symetryczny” udział bab w partii Petru. Bo tamte wrzaskliwe baby, to żydówki, to jakieś tam bliższe lub dalsze pomioty pokolenia Wand Falkowskich, które przecież nie są ujęte takim samym etosem etyczno-kulturowym jak Polki i jako takie funkcjonują zupełnie odmiennie, a wszelkie porównania nie są tu w żaden sposób wymierne.

Kiedy Petru rzuca łajnem na PIS, po imieniu obraża jego posłanki i Polak widzi, jak pisiaki chowają się pod stołami, to mamy łatwy do przewidzenia obraz przyszłości następnych 2-3 miesięcy, gdzie rozdygotany Kaczyński nic już nie może i ewentualnie ogłasza przedterminowe wybory, w których Petru ma nawet większość i to kto wie, czy nie w pojedynkę.

Tchórzliwy, zdezorientowany PIS zasługuje na naszą całkowitą pogardę, otrzymał zwycięstwo niejako mimo woli z rąk zdesperowanego społeczeństwa, które w samotności musiało dodatkowo pilnować skrzynek wyborczych, bo PIS nawet o takie rzeczy nie umiał zadbać! PIS to niegodne barany popychane na rzeź przez tego przybłędę z Rumunii, demonstracyjnie na nich plującego i rozdającego im siarczyste kopniaki.

Nie mielibyśmy jakiegokolwiek współczucia, bo „tak masz, jak na to pozwalasz”, ale chodzi nam tu o Polskę, o Naszą Ojczyznę, która jest zakładnikiem – z jednej strony tchórzostwa, a drugiej strony gangsterskiego chamstwa.

Te cztery kroki to:

  1. Usunięcie Szydlo jako premiera i przejęcie rządu przez Kaczyńskiego.
  2. Likwidacja TK z dniem 2 lipca 2015 (retroaktywnie) – z powodu utarty atrybutów sądowych przez Trybunał z powodu rażących błędów prawnych dokonanych przez sam trybunał – co wyklucza jakąkolwiek dyskusję o czymkolwiek.
  3. Przejęcie totalnej władzy nad mediami.
  4. Reorganizacja PKW jako organu – służby mundurowej – w celu uczynienia go absolutnie szczelnym na oszustwa wyborcze.

Rozwińmy  nieco te cztery punkty.

Ad.1. Kaczyński musi podziękować Szydło za pracę i sam zacząć być premierem rządu. Przy czym musi skupić wokół siebie zwykłych, normalnych mężczyzn  i samemu przejść na jakąś testosteronową dietę w konsultacji z jakimś dobrym gastrologiem, bo właściwy poziom testosteronu we krwi jest niezbędny do podejmowania decyzji. Nie są to jakiś podśmiechiwajki, ale piszemy to na poważnie.  W historii nasza Królowa Jadwiga, Marysieńka, Bona, caryca Katarzyna, królowa Wiktoria, a obecna Merkel (gorsza dla Niemców i Polaków niż Hitler) to jedynie potwierdzenie tego, że rządy kobiet prowadzą te społeczeństwa do zagłady. Jeśli Polacy chcą się ratować, to Szydło musi odejść.

Ad.2. Trybunał podejmując w lecie całkowicie błędne orzeczenia utracił moc formalno-merytoryczną do dalszego orzekania, a nawet i egzystencji. Z powodu utraty tych niezbędnych atrybutów sądowych TK musi zostać orzeczony przez Sejm jako nieistniejący z dniem wydania tamtych rażąco błędnych wyroków. W takim wypadku TK jest uznany (retroaktywnie) za nieistniejący z oczywistymi skutkami dla wszystkich aktów prawych aktywnych i biernych dotyczących tego trybunału po tamtym czasie. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, również dla Andrzeja Dudy, który nie będzie ryzykował rzekomych trybunałów stanu – wilk syty i owca cała.

Ad.3. Media muszą być przejęte przez rząd – w trybie natychmiastowym – i przekazane pod społeczną radę narodową, która będzie kontrolowała politykę programową i kadrową mediów państwowych czy społecznych. Media prywatne będą zmuszone do sprzedania 51% akcji w ręce akcjonariatu społecznego, ale tylko polskiego  (np. przez giełdę). Udział kapitału zagranicznego nie może przekraczać 20 % w spółkach medialnych. Rząd nałoży powszechny podatek od działalności gospodarczej na międzynarodowe giganty działające na polskim rynku i niepłacące podatku takie jak: Facebook, YouTube, Yahoo etc. Da to dziesiątki miliardów dolarów do kasy państwowej tak, że będzie można dać nie 500, ale 1000 złotych na dziecko, a i dla emeryta wystarczy na jakieś tam lekarstwa. Polska nie musi wprowadzać tu nowych ustaw, a tylko ściągnąć podatki wg obowiązujących reguł i to łącznie z zaległościami podatkowymi od dziesięcioleci plus odsetki karne. A gdyby przedstawiciele tych molochów w Polsce mieli jakie wątpliwości, to należy podciągnąć sprawę pod przestępczość zorganizowaną i tych przedstawicieli zamknąć w poczet długów wobec skarbu państwa. Serwery obsługujące polski ruch przesyłu danych muszą stać w Polsce i podlegać kontroli polskich służb.
Wspomniana Rada Narodowa Medialna będzie wybierana w wyborach samorządowych lub podobnych i mieć podobny status prawny.

Ad.4.  Należy utworzyć profesjonalną służbę Państwowej Komisji Wyborczej, o rygorach bezpieczeństwa i kar za przestępstwa na poziomie zasad podobnych do wytwórni papierów wartościowych. Należy określić górną granicę wieku członków PKW oraz wykluczyć osoby, które należały do PZPR, są naturyzowane w Polsce lub podobne. Należy powołać instytut PKW, który jako placówka naukowa będzie pracował nad zasadami formalno-prawnymi regulującym prawidłowy przebieg samych wyborów, jak i ich kontroli.
Ten punkt 4-ty jest arcyważny z punktu psychologicznego. Szybkie ustanowienie takiego „wodoszczelnego”  systemu może odżegnać pokusę „zamachu stanu” w sejmie. Wisi to w powietrzu, a zamach ten ma być wykonany przez Petru, tzn. na jego konto jako czarnego konia w przyspieszonych wyborach. Oczywiście Petru jest za głupi do tego, aby taki „zamach stanu” przeprowadzić, ale już oszuści wyborczy mogą się o to pokusić.  Tak było poprzednio wiele razy np. Palikot czy wybory samorządowe z PSL-em w roli zwycięzcy.

Jeśli Grupa Trzymająca Władzę (GTW) zorientuje się, że „zamach stanu” Petru w przyspieszonych wyborach jest niemożliwy, to i w Sejmie sytuacja będzie uspokojona. Bo to, co robi Petru obecnie, to jedna wielka kampania przedwyborcza, prawdopodobnie na wybory wiosenne lub przedwakacyjne, a najpóźniej jesienne.

Powyższe słowa napisaliśmy oczywiście z myślą nawet i o PIS, ale jest wątpliwe, czy takie dotrą do świadomości (mentalności bardziej) liderów tej partii. Słowa te kierujemy chyba głównie do młodego pokolenia Polaków, którzy podjęli walkę o Polskę na przeróżnych posterunkach. Tak postępuje Prawdziwy Polak, on nie ogląda się na nikogo, a organizuje walkę. Szybkie budowanie samorządów, szybkie wyłanianie liderów – to nasze narodowe cechy i nie wierzmy w te żydowskie kłamstwa propagandowe mówiące o tym, że my jesteśmy chorobliwymi indywidualistami. Polak potrafi!

Widzimy wspaniały przykład ludzi od RKW, którzy są przecież głównymi sprawcami tego zwycięskiego dla PiS-u układu w Sejmie.

Apelujmy do wszystkich działaczy RKW o natychmiastowe przekształcenie się w partię polityczną, która przygotuje się do walki wyborczej w następnych wyborach i do Sejmu i kto wie, czy nie w przyspieszonych wyborach na Prezydenta. Bo Andrzej Duda w oparach świeczek chanukowych utracił niezbędne atrybuty prezydenckie i chyba będzie zmuszony odejść przed upływem kadencji, gdyż nie ma nic gorszego, jak utrata prestiżu politycznego.

Tak czy owak te cztery punkty to ratunek dla PiS w Sejmie, a w przypadku nowych wyborów jest przyczynek do dyskusji nad programem dla nowej partii, która Daj Boże wyłoni się z grona działaczy RKW.

RKW to przecież ruch społeczny – taki sam, jaki wyłonił się z „Solidarności” 35 lat temu. Wtedy upadł razem z „Solidarnością”, a teraz może jesteśmy trochę bogatsi o doświadczenia i chociaż dużo słabsi, to i tak  powinniśmy umieć rozegrać to dużo lepiej niż wtedy.

In Christo

Krzysztof Cierpisz

13-XII-2015

Za: http://www.gazetawarszawska.com/pugnae/2799-cztery-kroki-kaczynskiego-albo-smierc

Data publikacji: 14.12.2015


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *