Strona główna > Humor > „Człowiek napletek” zaatakowany przez koczowników

„Człowiek napletek” zaatakowany przez koczowników

„Człowiek napletek” jest to amerykański komiks stworzony przez Matthew’a Hess’a, będący humorystyczno – szyderczą odpowiedzią na politykę obrzezania które w amerykańskich szpitalach niekiedy odbywa się nawet BEZ WIEDZY I ZGODY RODZICÓW, zaraz po urodzeniu dziecka, jako rutynowy „zabieg”. Problem był w przeszłości wielokrotnie poruszany nawet i przez polskojęzyczny mainstream, co łatwo sprawdzić w internetowej wyszukiwarce. Nie dziwić nas zatem może, że taki pomysł powstał. Nie od dziś wiemy, że z brutalną rzeczywistością należy także walczyć za pomocą śmiechu, humoru. Okupantów z piedestału należy ośmieszać, to także forma walki i pod względem psychologicznym niezwykle efektowna. Weźmy za przykład władzę – gdy człowiek się z niej śmieje, to przestaje jej się bać. A gdy się jej nie boi, to chętniej przeciwko niej występuje. Dlatego w stalinowskich czasach w łagrach lądowali ludzie nawet za „niepoprawny politycznie” dowcip. Ale wracając do tematu, obecnie autorzy pomysłu stali się celem ataku wielu izrahellskich portali, i tak na witrynie http://www.israellycool.com (dokładny link pod artykułem) przed naszymi oczyma ukazuje się porównanie komiksu „Człowieka napletka” do nazistowskiej propagandy, podnosząc przy tym głośne jęki, że „antysemityzm wciąż dziś istnieje”:

a

Natomiast koczowniczy portal www.virtualjerusalem.com (dokładny link pod artykułem) posunął się znacznie dalej, kilka miesięcy wcześniej, i całkowicie pomijając prawdziwe motywy jakie „Człowieka napletka” stworzyły, rozwodził się nad jego „antysemickimi” stereotypami.

Koczownicy oburzają się, że są ukazani jako śniadzi mężczyźni z długimi nosami, że są oświetleni od dołu co dodaje im potworny image. Oczywiście narzekają także, że superbohater czyli Człowiek napletek został przedstawiony jako Aryjczyk, z blond włosami i niebieskimi oczami. Koczownik naturalnie wolałby aby naszym bohaterem był murzyn biegający z pistoletem po ulicy i krzyczący „joł madafaka”. Ale nie tym razem!

Całe szczęście, w obecnych mrocznych czasach, mamy jeszcze prawdziwego komiksowego superbohatera, na którym może wzorować się i nasza młodzież. Poniżej szczypta jego bohaterskiej działalności:

a

a

a

a

a

(….)

Nie zdradzamy mrożącej krew w żyłach akcji w całości a także jej zakończenia. Walkę Człowieka napletka z koczownikami należy obejrzeć w źródle: http://www.foreskinman.com/

Komiks wydrukuj i podaruj swemu dziecku. Każdy z nas w dzieciństwie miał swych superbohaterów. A303

Na podstawie:

http://www.israellycool.com/2013/05/14/foreskin-man-creator-surprised-his-work-compared-to-that-of-nazis/

http://www.virtualjerusalem.com/blogs.php?Itemid=10975

One thought on “„Człowiek napletek” zaatakowany przez koczowników

  1. Nie mogę zrozumieć faktu obrzezania do tej pory, poza oczywiście tezami osób, którzy są pozbawieni napletka od dziecka. No bo wypowiadać się n/t czegoś, czego się nie ma, to objaw swego rodzaju ignorancji, stąd moja wyrozumiałość. Obrzezanie to pozbawianie mężczyzny bardzo silnej stymulacji seksualnej, totalne pozbycie przyjemności z przebywania z partnerką. Seks ogranicza się wtedy prawdopodobnie do zwierzęcego zaspokojenia hormonalnego i właściwie tyle. Ten kawałek, jak twierdzą obrzezani, niepotrzebnej skóry, wpływa na podświadomość, a brak napletka zaburza równowagę hormonalną, wpływając prawdopodobnie na wszelkie inne zachowania. Człowiek na zawsze żegna się z wrażliwością i wszystkim, to jest subtelne i wymaga wyczucia. Trudno mi uwierzyć w fakt o samodzielnej decyzji pozbycia się napletka, to dla mnie niewyobrażalne. Może i są takie osoby, może po prostu nie miały możliwości poznać swojego ciała na tyle, by móc korzystać z niego, nie wiem tego. Wiem natomiast i śmiało mogę powiedzieć, że tym procederem robi się z mężczyzn kaleki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.