Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Człowiek który za dużo wiedział o II wojnie światowej

Człowiek który za dużo wiedział o II wojnie światowej

Jaką „brzydką tajemnicę” poznał brytyjski urzędnik kolonialny, który doprowadził do tego, że brytyjskie tajne służby wyznaczyły 100 ludzi by go zamordować w 1941? Wiedział, że Winston Churchill i Adolf Hitler należeli do tego samego tajnego stowarzyszenia okultystycznego homoseksualistów, a II wojna światowa była nieprzyzwoitą farsą mającą na celu zniszczenie i zniewolenie ludzkości.

Josslyn Victor Hay,  22 Lord Erroll  (na zdjęciu powyżej)

(1901-1941)

„Brzydka tajemnica” II wojny światowej

The „Ugly Secret” of World War Two

Dr  Henry Makow

(aktualizacja z 7.12.2007)

Josslyn Victor Hay,  22 Earl of Erroll, (1901-1941) senior brytyjski kolonialny (Kenia) urzędnik, znał prawdziwą przyczynę II wojny światowej, i miał taki status, że mógł być wysłuchany.

Winston Churchill nakazał tajnym służbom by go zabiły. Jaka „brzydka tajemnica” zmusiłaby Brytyjczyków do zadania sobie tyle trudu by zamordować prominentnego brytyjskiego kolonialnego polityka?

Co znamienne, konspiratorzy wybrali kryptonim „Operacja Highland Clearance” dla mordu Errolla. Brutalne wypędzenie szkockich rolników z ich gospodarstw na początku lat 1800 jest odpowiednim symbolem wydziedziczenia ludzi przez NWO, dla postępu którego II wojna światowa tak wiele zrobiła.

Popularną wersję mordu w Nairobi, Kenia, przedstawiono w filmie z 1987 „Biała intryga” / White Mischief, z gwiazdami Charlesem Dancem jako Lord Erroll i Gretą Scacchi jako Diana Broughton.

Ciało Errolla znaleziono wczesnym rankiem 24 stycznia 1941, klęczące na przednim siedzeniu dla pasażera w jego aucie z raną postrzałową za uchem, zamordowanego w stylu egzekucji. Erroll, lat 40, wdowiec, miał romans z zamężną kobietą Dianą Broughton, i po północy podrzucił ją do znajdującego się w pobliżu jej domu.

Podejrzenie padło na znacznie starszego męża Diany, Sir Henry’ego Broughtona, którego osądzono, ale uniewinniono. Film obwinia jego i dekadencję białych osadników w ogóle.

Mord pozostałby nierozwiązany gdyby nie emerytowany insajder z SOE / służby specjalne, który poinformowany o śmiertelnej chorobie, przekazał informację koledze Tony’emu Traffordowi, który napisał 100-stronicowe memorandum.  Trafford, już nie żyjący, podarował je autorowi, przypadkowo o imieniu Errol Trzebinski, który pisał książkę „Życie i śmierć Lorda Errolla: prawda o mordzie w Szczęśliwej Dolinie” / The Life and Death of Lord Erroll: The Truth Behind the Happy Valley Murder (2000).

Lord Erroll, 185 cm wzrostu i z wyrzeźbionymi nordyckimi rysami, był naturalnym przywódcą, spadkobiercą starożytnego szkockiego rodu, zorganizowanym i inteligentnym, doskonałym mówcą z pamięcią wzrokową, członkiem kenijskiej władzy ustawodawczej, zajmował stanowisko ministra z ważnymi zadaniami wojskowymi i wywiadowczymi.

W „Operation Highland Clearance” uczestniczyło około 100 ludzi. Był początek wojny, dlaczego dla rządu Churchilla było tak ważne uciszenie tego człowieka?

WIELKI PODSTĘP

Zasadniczo Hitler nie był zainteresowany wojną światową / not interested in a world war. Planował podbić ZSRR poprzez „nordycki” sojusz z Anglią. Erroll należał do „Grupy Cliveden” / Cliveden Set, potężnej sekcji brytyjskiej elity popierającej ten sojusz.

Sponsor Churchilla, Bank Anglii będący własnością żydowskich iluminatów, wystawił Hitlera jako narzędzie do kontrolowania Stalina, wywołania wojny światowej i zniszczenia raz na zawsze Niemiec. Wojna umożliwi im koncentrację władzy i bogactwa w ich rękach, i zabijanie narodowych elit, które mogłyby ingerować w rząd światowy.

Bankierzy użyli typów z Cliveden, by oszukać Hitlera, żeby myślał, że Anglia akceptuje jego plany. Jak dumni protegowani, naziści zabawiali Anglików i przekazywali im informacje na temat gromadzenia przez nich wojska. Hitler prawdopodobnie uważał się za brytyjskiego sojusznika, a nawet agenta. Zorganizowali się naziści. To jest prawdziwe znaczenie „polityki łagodzenia”.

Cliveden Set podzielił się na 2 grupy: jedna świadoma podstępu, i druga nie mająca tej świadomości. Erroll należał do tej drugiej, który szczerze uważał, że Hitler reprezentował bastion przeciwko komunizmowi. Kiedy wybuchła wojna, Erroll spełnił swój patriotyczny obowiązek, ale zbyt dużo wiedział. Wiedział, że Hitler i Churchill należeli do tej samej tajnej okultysty- cznej organizacji homoseksualistów, mógł mówić o tym agentom MI5.

 GŁĘBOKIE TŁO

Ojciec Errola, Victor Hay, był brytyjskim wysokim komisarzem w Nadrenii. W wieku 20 lat Errol był prywatnym sekretarzem brytyjskiego ambasadora w Berlinie. Mówił płynnie po niemiecku i francusku, znał księcia Walii i był częścią europejskiej elity.

Jego kariera dyplomatyczna uderzyła w skały w 1924, kiedy poślubił dwukrotnie rozwiedzioną kobietę, 8 lat starszą Idinę Sackville. Pojechał za nią do Kenii, gdzie miała duży majątek przyznany jej po rozwodzie. Mieli córkę.

Erroll odwiedził Anglię, dołączył do faszystowskiej partii Oswalda Mosley’a, ale później z niej wyszedł. Był bliskim przyjacielem Duke of Hamiltona, ważnej osoby w „Projekcie Hitlera” Banku Anglii.

W maju 1941, trzy miesiące po śmierci Errola, Rudolf Hess, zastępca Fuhrera, przyleciał do Szkocji by przedstawić Hamiltonowi hojną propozycję pokojową. Obaj mężczyźni byli homoseksualistami. Hess był homo-kochankiem Hitlera w więzieniu Landsberg, i pomógł mu napisać „Mein Kampf”.

Prawdopodobne jest, że Hitlera wykreowało w większości homo okultystyczna tajna organizacja  zrzeszająca obie – brytyjską i nazistowską elitę. W Niemczech nazywała się Thule Society, i w Anglii Order of the Golden Dawn / Zakon Złotego Świtu.  in England. Wspólnym ogniwem było Ordo Templi Orientis  Aleistera Crowley’a. ( Zobacz książka: Kevin Abrams & Scott Lively, „Różowa swastyka” / The Pink Swastika, online  Rozdział „Homo-Occultism”)

Winston Churchill, a Druid, był częścią tej okultystycznej sceny. (Był też przyjacielem Edwarda VIII, uważanego za sympatyka nazistów.) Ale filia nazistów nie znała ukrytej agendy angielskiej. Errolla uciszono, ponieważ sprzeciwiał się komunizmowi, ale wiedział, że Hitler był przynętą. Mógł zdradzić ukryty plan.

(Czytaj Churchill’s homosexual connection. / Homo związki Churchilla)

MORD

7 września 1940, członkowie wysoko ulokowanej grupy, w tym  Douglas Douglas-Hamilton, XIV Duke of Hamilton, spotkali się w Szkocji, i postanowili zlikwidować Josslyna Hay, Lorda Errolla. Sprawę miała załatwić kairska stacja SOE.

Jock i Diana Broughton byli agentami MI-5, którzy przybyli do Kenii w listopadzie 1940, żeby poznać zamiary Errolla, i wplątać go w trójkąt miłosny, który  ukryje prawdziwy cel jego mordu. W grudniu do Kenii przyjechali inni agenci – para, i w noc mordu udawali iż mają problem z silnikiem. Poprosili o podwiezienie do miasta kobiety, która zastrzeliła Errolla. Były tam radio-kontrolowane grupy, które śledziły Errolla.

Jock Broughton stanął przed sądem, ale go uniewinniono. Wkrótce po powrocie do Anglii „popełnił samobójstwo”. Diana, która zmarła w 1987, poślubiła jednego z najbogatszych ludzi w Kenii / went on to marry one of the richest men in Kenya.

Już na emeryturze kontakty z SOE Trzebińskiego, próbują nieco zmienić przebieg wydarzeń sugerujących, że Erroll został zamordowany, ponieważ „byli poprawiacze-dyplomaci” w establishmencie, łącznie z „Księciem Hamiltonem, ważnymi członkami w ostatnim gabinecie Chamberlaina, bliscy przyjaciele Edwarda VIII i sam Edward” byliby zawstydzeni tym co wiedział Erroll. (s. 280)

Pewien wtajemniczony powiedział jej, że Rudolf Hess, Lord Moyne i Erroll znali pewną „brzydką tajemnicę”. Z tego powodu żydowscy terroryści rzekomo zamordowali Lorda Moyne w 1944.

Innymi członkami Cliveden, którzy tajemniczo i przedwcześnie zmarli, byli: Lord Lothian (1940), Lord Rothermere (1940), Sir Harry Oakes (1943) i były premier Neville Chamberlain, który zmarł „na raka” w listopadzie 1940, 6 miesięcy po opuszczeniu urzędu. Hamilton wygodnie zmarł podczas akcji w 1944. Dwaj agenci SOE również wygodnie zmarli podczas akcji.

Zdaniem tego wtajemniczonego, „brzydką tajemnicą” nie jest to, „że Churchill odkrył spisek [zawarcia pokoju z Niemcami], i był rozwścieczony, ale że nie był jego częścią„.

Coś mi podpowiada, że jest to zła interpretacja. Lord Erroll mógł wiedzieć, że Churchill, Hitler, Stalin i FDR byli częścią tej samej tajnej kabalistycznej organizacji (masoneria, iluminaci) w sercu komunizmu. Lord Erroll sprzeciwiał się komunizmowi, ale wiedział iż Hitler był wabikiem. To dlatego należało go uciszyć.

PODSUMOWANIE

Ostateczna „brzydka tajemnica” jest taka, że ZSRR był tworem brytyjskiej masonerii, finansowanym przez Bank Anglii. Oni mogli stracić kontrolę nad Stalinem, i wykreowali Hitlera by mu wygrażał / created Hitler to menace him.  Ale Brytyjczycy nigdy nie opuściliby Stalina. Rosyjski komunizm był połową ich heglowskiej dialektyki NWO. Dzisiaj widzimy to w postaci arbitralnej władzy państwowej, represji i indoktrynacji. Nazizm był też próbą NWO, ale to był ich Plan „B”.

Jak jasno pokazuje los Errolla, agencje wywiadowcze pracują dla masońskich bankierów centralnych, a nie dla krajów, którym udają, że służą. Są one wykorzystywane do eliminacji prawdziwego zagrożenia dla monopolu kredytowego bankiera i agendy światowej dyktatury.

Prawdziwym punktem jest to, że historia jest oszustwem wymyślonym przez kabalistycznych bankierów centralnych, aby przyspieszyć światową tyranię. Oni akredytują satanistów, zboczeńców i nieudaczników, aby wywoływać wojnę i chaos. Na przykład chaos złagodził przewlekłą depresję Winstona Churchilla. Na początku I wojny światowej wyznał: „Wszystko ma tendencję do katastrofy i upadku, jestem zainteresowany, nastawiony i szczęśliwy. Czy nie jest straszne, żeby być tak zbudowanym?”

Ci zboczeńcy i potwory są naszymi przywódcami. Zniszczone przez kult Lucyfera, moralne zepsucie zachodniego społeczeństwa jest zamaskowane dobrobytem materialnym, ale to nie może trwać długo.  A zatem oni budują państwo policyjne, podczas gdy inteligencja i masy mogą nadal być kupowane na własny kredyt.

Źródło: https://www.henrymakow.com/001523.html

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *