Strona główna > Polska > Człowiek który nic nie wie jest Przewodniczącym Rady Europejskiej

Człowiek który nic nie wie jest Przewodniczącym Rady Europejskiej

Donald Tusk Przewodniczący Rady Europejskiej stanął dzisiaj przed komisją śledczą ds. Amber Gold. Przesłuchanie rozpoczęła przewodnicząca poseł na Sejm Okupacyjny Małgorzata Wassermann.

Małgorzata Wassermann zapytała Tuska, kto w latach 2009-2012 nadzorował służby specjalne. – Polityczny nadzór na służbami wypełnia premier – odpowiedział Tusk. To łatwe pytanie ponieważ nad działalność państwa okupacyjnego i poszczególnymi ministrami nadzoruje faktyczny administrator zwany premierem.

I teraz zaczęła się seria precyzyjnych pytań. Posłanka dopytywała, czy premier może ściągnąć z siebie tę odpowiedzialność. – Nie mam poczucia ściągania z siebie tej odpowiedzialności – odparł świadek. W kontrze do pytania, czy był ustanawiany pełnomocnik ds. służb, odesłał Wassermann do dokumentów.

Kto nadzorował komisję nadzoru finansowego? – zapytała Wassermann ale Tusk kolejny raz odesłał ją do przepisów. –

Czyli pan premier wie, że nadzór sprawuje prezes rady ministrów – stwierdziła posłanka Wassermanówna –

Czy pan premier wie, kto nadzorował Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów? – zapytała.

Gdy już okazało się, że Tusk nic nie wie musiał zaatakować zadającą pytanie. Jednoznacznie oświadczył, cyt: « Nie uczestniczę w quizie » – powiedział Tusk. –

Dalej wysoka kultura jabolowa zauważył co następuje, cyt: » To pytanie jest nie tyko nieuzasadnione, ale i niestosowne – zwrócił uwagę, gdy Wassermannówna zapytała, czy wiedział, nad jakimi instytucjami sprawował nadzór.

Zatem osobnik gdy nic nie wie deklaruje, iż pytania są niestosowne. Świetny pokaz przymulonego jabolami osobnika na poziomie sądownictwa w Polsce. Wszystkim radzimy gdy sędzia albo prokurator zapyta się o konkrety proszę oświadczyć:

Nie uczestniczę w quizie i dlatego pytanie jest niestosowne i nieuzasadnione.

Donald Tusk przewodniczący Rady Europejskiej

Abstrahując już od osoby zadającej pytanie to powaga takiej Komisji Śledczej wymaga aby po takich odpowiedziach przerwać obrady i zbadać Tuska na obecność w organizmie alkoholu oraz środków odurzających, jeżeli jest czysty to zarządzić badania psychiatryczne.

Jednak w tym marnej jakości spektaklu nie chodzi o prawdę tylko promocję PiS-u i PO.

Rafał Gawroński

Źródło: https://rafzen.wordpress.com/2018/11/05/czlowiek-ktory-nic-nie-wie-jest-przewodniczacym-rady-europejskiej/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *