Strona główna > NWO > Apokalipsa > Czipowanie ludzi na Singularity University

Czipowanie ludzi na Singularity University

chip - Wiadomości Polska Świat - Wolna Polska

„Krwawię trochę…” powiedział Raymond McCauley – przewodniczący wydziału biotechnologii i bioinformatyki Singularity University a także biohaker, który wszczepił sobie mikroczipa w rękę.

chip - Wiadomości Polska Świat - Wolna Polska

McCauley jest świadomy tego, że idea wszczepiania sobie technologii w ciało może się wydawać komuś odstraszające lub nienaturalne. Ale wielu z nas jest już cyborgami. Szczepionki, na przykład, są pewnym rodzajem udoskonalenia ciała. [Zobaczcie tu, jakie to udoskonalenie: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/26-powodow-dla-ktorych-nie-powinienes-szczepic-siebie-i-swoich-dzieci-2014-11 /Girion]

McCauley nie ma żadnych wątpliwości do eksperymentowania na sobie, by udowodnić słuszność. Wezwał więc eksperta od modyfikacji i „ulepszania” ciała na scenę – Toma van Oudenaarde’a. Ogłosił, że będzie teraz wszczepiał mu czipa.

Czy był nerwowy? Trochę. Ale mimo wszystko cała procedura była szybka i relatywnie bezbolesna.W efekcie na scenę wszedł Peter Diamandis – współzałożyciel Singularity University i godzinę później też poddał się zabiegowi.

Cały proces implantacji trwa 3 minuty, a pozostaje małe nakłucie i trochę bólu.

Wg Diamandisa ten eksperyment miał na celu sprawdzenie, jak się można poczuć z kawałkiem technologii pod skórą. Uważa też, że implanty mogą oferować dużo więcej.

W rzeczywistości, jeśli będzie się to tyczyło lepszego zdrowia, bycia poza szpitalem, może dłuższego życia, to ludzie prawdopodobnie będą bardziej skłonni do wszczepienia sobie technologii.

Nie ma też powodu sądzić, że miniaturyzacja skończy się na czipie o wielkości ziarnka ryżu.

Na podstawie: http://singularityhub.com/2014/11/25/summit-europe-chip-implants-easy-as-piercings/

Opracował: Girion

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *