Strona główna > NWO > Apokalipsa > Czipowanie (znakowanie) euro-ssaków

Czipowanie (znakowanie) euro-ssaków

Czipowanie – Holenderski przedsiębiorca miał wszczepione dwa bezprzewodowe czipy pod skórą dłoni by przechowywać cyfrowe waluty, jak Bitcoin wewnątrz jego ciała.

IMG_20120310_001659

Martijn Wismeijer jest założycielem Mr Bitcoin, firmy, która instaluje bankomaty z krypto-walutą w jego miejscu zamieszkania, czyli w Amsterdamie oraz w Europie.

W tym miesiącu poddał się bolesnej procedurze wszczepienia czipa pod jego skórę. Te czipy mogą być czytane przez szereg urządzeń, w tym smartfony, jak Samsung Galaxy S5 oraz Apple iPhone 6, a także mogą być przystosowane do wielu zastosowań.

Holender dodał, że ważne jest, żeby zaszyfrować krypto-waluty na czipie, by zapobiec złodziejom, a zwłaszcza jeśli powszechnie wiadomo, iż masz czipa i mówisz ludziom, gdzie konkretnie się on znajduje.

Używał wcześniej czipów, by gromadzić prywatne klucze do portfeli Bitcoin. W końcu jednak zdecydował, że to nie jest jeszcze wystarczająco bezpieczne, by używać tego permanentnie, ale wg niego eksperyment zakończył się sukcesem.

Także użył czipa, by zaprogramować budzik, kiedy umieści jednego lub oba naprzeciwko czujnika – zmuszając go do wstawania rano o czasie.

Ma również nadzieję, iż stworzy zamek do drzwi z czytnikiem, dzięki temu zamiast kluczy (które może porzucić) będzie dotykał jego dłonią ramki z czytnikiem, by uzyskać dostęp do wejścia.

Szklane czipy, które miał  implantowane to urządzenia xNTi, które są najpierw umieszczane w strzykawkach, by następnie znalazły swoje miejsce w tkance tłuszczowej pod skórą.

csip
Strzykawka do implantacji czipa.

Wymiary czipa to 2 x 12 mm, może on magazynować 888 bajtów informacji, ale może ją przesyłać na bardzo małą odległość w obecności czytnika NFC.

Nowe modele z większą pamięcią są aktualnie projektowane, ale będą większe i bardziej bolesne do implantacji, gdyż muszą być rozłożone pod skórą, w przeciwieństwie do wstrzykiwania obecnych modeli.

Większość doktorów nie będzie chciał instalować takich implantów, więc artyści od wzbogacania ciała (niekoniecznie tatuażysta lub inny) będą najlepszą opcją. Ale upewnij się, że działają wg zasad higieny i znają się na tym, co robią.

czipp
Porównanie wielkości czipa do monety.

Ból po implantacji trwa około dnia, potem przechodzi.

Nie bądź jak ja: Chciałem to wypróbować nawet zanim krew wyschła, ale to jest jak nowy telefon komórkowy, który musi być w pełni naładowany zanim się go pierwszy raz włączy. Naprawdę, powinieneś to zostawić dopóki nie będzie opuchnięte, bo inaczej możesz ryzykować infekcją i twoje ciało może odrzucić czipa.

Pewnego dnia, w niedalekiej przyszłości będziemy zdolni do implantacji bardziej funkcjonalnych urządzeń, jak czujniki glukozy pod skórę lub monitory pracy serca. Wyobraź sobie, masz niewidzialny tatuaż na ręce, który, gdy dostajesz ataku serca, świeci na czerwono, przesyła informację na telefon, a telefon informuje o tym twojego doktora.

Przez wspieranie takich inicjatyw, wierzę, że torujemy drogą dla akceptacji społecznej, podczas gdy w tym samym czasie wspieramy nowoczesne technologie, które ją przynoszą.

czipppyTutaj można zakupić zestaw do implantacji: https://dangerousthings.com/shop/xnt-ntag216-2x12mm-glass-tag/

Źródło: http://www.telegraph.co.uk/technology/news/11220577/Man-embeds-computer-chips-in-hands-to-store-Bitcoin.html

Opracował: Girion

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *