Strona główna > Świat > Czego boją się koczownicy, gdy mówią o Iranie

Czego boją się koczownicy, gdy mówią o Iranie

Persja

Najczęściej o Iranie myślimy stereotypem obrazów rozpowszechnianych przez koszerne propagandowe mass-media. To one utrwalają w naszej świadomości obraz „islamistów”, „terrorystów”, „zagrożenia” i innych bredni, jakie służą planom żydowskiego podboju świata. Czego boi się międzynarodówka koczowników rozpowszechniając kłamliwe stereotypy?

iran-zionwood_2338704b

Głównie faktu, że Persowie nie są „przygłupimi” Arabami. Młodzi Persowie podczas ostatnich 5 międzynarodowych olimpiad matematycznych zajmowali miejsca w pierwszej dziesiątce (izrahell był w kategorii miejsc 40-50, a Polska około 15 miejsca). Persowie są młodym społeczeństwem o przeciętnej wieku zaledwie 27 lat, to 80 milionów ludzi w społeczności, która zdaje się dostrzegać w jakim bagnie utopiła ich kasta żydo-masońskich mułłów. Coraz więcej sygnałów dochodzi o tym, że młodzież perska zaczyna organizować w Iranie początek struktur oporu.

Iran ma 78 mln ludzi, a średnia wieku to zaledwie 27 lat. Iran ma bardzo wykształcone, społeczeństwo i starą kulturę. Kraj ma błogosławieństwo największych na świecie rezerw gazu i ropy„ (CNN, marzec 2013 r.)

Zdjęcia Iranu: prywatne spotkania

Wielu ludzi nic nie wie o dzisiejszym Iranie. Niektórzy pytają nas o „świat mody”, „zwykłe życie”, itp. w Iranie. „Dzień Walentynek” pozwala spojrzeć na kilka zdjęć, które mogą pokazać część dzisiejszego Iranu, szczególnie prywatne spotkania w Iranie.

Wewnątrz domu, Irańczycy i ludzie Zachodu nie mają między sobą poważnych różnic. Młodsze pokolenia w Iranie i na Zachodzie są prawie takie same. To, co robią, przynajmniej w swym życiu prywatnym, ich poglądy, ich myśli, ich głupoty, ich błędy, itp. są prawie takie same. Ale niestety, zachodnie media mówią wielkie, haniebne kłamstwa o Iranie i Irańczykach.

1

Wewnątrz domów, na prywatnych spotkaniach, Irańczycy są praktycznie nie do odróżnienia od ludzi na Zachodzie. Podziemna działalność, w tym zakładanie jakichś podziemnych partii, to część dzisiejszego życia w Iranie, pomimo faktu, że mułłowie często dokonują aresztowań uczestników. Mułłowie przeprowadzają najazdy na prywatne spotkania i nie pozwalają ludziom żyć szczęśliwie, nawet w własnych domach, bo prywatność i życie prywatne nie mają znaczenia dla islamistów. To jest to, o czym historia świata nigdy nie powinna zapominać.

2

Bogate dzieciaki lub z wyższej klasy, to tylko niewielka część opowieści o prywatnych spotkaniach i działalności podziemnej w Iranie. Rodziny z klasy średniej i zwyczajni chłopcy i dziewczęta, którzy są większością w Iranie, mają główną rolę we wszystkich dziedzinach życia, w tym spotkaniach prywatnych i działalności podziemnej. Ludzie przestają się oglądać na mułłów, mają gdzieś to, o czym oni mówią, próbują żyć normalnie, mimo wszystkich zagrożeń mułłów.

3

Walentynki w Iranie są takie, jak gdzie indziej. Mułłowie i ich media nie mówią o tym nic, poza tym mułłowie próbują grozić ludziom, ale to ludzi nie powstrzyma ani nie zmieni rzeczywistości. W kawiarniach, a na ulicach i w parkach, a także na prywatnych spotkaniach, ludzie żyją własnym życiem, jak inni na całym świecie. Mułłowie są tak zdesperowani, że nawet nie potrafili zakazać sprzedaży gadżetów walentynkowych, ponieważ większość Irańczyków nie dba o robione przez nich „czerwone linie”.

4

Podobnie jak w innych częściach świata, część Irańczyków bardzo dba o takie rzeczy, jak spotkania prywatne, moda, czy Walentynki, niektórzy jeszcze bardziej, a większa część nie dba o to wcale. To jest całkiem normalne.

Oczywiście jest wielka przepaść między chłopcami i dziewczętami w wieku poniżej 18 roku życia (w Iranie, chłopcy i dziewczęta są rozdzielone, gdy są w wieku od 7 do 18 lat), jaka stworzyła poważne problemy społeczne i psychologiczne w Iranie. To nie jest normalne, ale to jest nieprawidłowość, jaką stworzyli mułłowie, a wielu próbuje sobie z tym poradzić w życiu prywatnym.

5

Zwykli chłopcy i dziewczęta w Iranie są wykształceni i nowocześni. Są podobni do swych odpowiedników na Zachodzie, ale to nie znaczy, że nie ma żadnego problemu. W rzeczywistości, mają wiele problemów, ale większość ich problemów to problemy powszechne, a czasami ich odpowiedniki na Zachodzie mają jeszcze poważniejsze problemy. W rzeczywistości, ciągłe kryzysy wszystkich aspektów życia w Iranie, zmusiły Irańczyków do bycia mądrzejszymi niż ludzie na Zachodzie. Jak zapewne wiecie, „kryzys jest matką ewolucji”.

6

Młodzi chłopcy i dziewczęta w Iranie, Ameryce, Europie i wielu innych krajach są do siebie podobni. Są nowocześni i starają się być szczęśliwi, jak to tylko możliwe. To jest dobre. Ale wielu podąża za modą jak owce, a wielu jest manipulowana przez zachodnie media. To nie jest dobre. Bycie szczęśliwym i uczucie radości z życia jest czymś bardzo różnym się od bycia jak owca i życia jak owce. Mam nadzieję, że pewnego dnia ludzie z całego świata będą mogli to zrozumieć.

źródło: http://iransnews.wordpress.com/2012/02/14/pictures-of-torays-iran-private-parties/

przygotował: PM


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *